×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
یادداشت کوتاه پیریایی در مورد فرمانداری کوهدشت

جناب آقای بازوند می دانند مطالبه کوهدشت در توسعه و پیشرفت سنگین است

[divider]

اختصاصی ارجا نیوز

لازم به ذکر است از سوابق دکتر پیریایی ( دانشجوی دکترا در دانشگاه تهران ) میتوان به استانداری استان های همدان و قم و مسئولیت های عدیده اجرایی اشاره نمود ، تا بدانجا که موفق به کسب نشان ملی سازندگی از دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور وقت شد. پیشتر نیز مقالاتی از ایشان درباره راهکار های پیشرفت کوهدشت در فضای مجازی منتشر شد که از جمله می توان به مقاله ای در خصوص سد معشوره و بازتاب و استقبال وسیع مردم و به ویژه نخبگان از آن مقاله ، اشاره کرد.

در این مجال دستنوشته ای از ایشان درباره انتصاب فرماندار جدید کوهدشت آورده شده که قطعا نظرات کاربران عزیز (موافق و مخالف) بر غنای این مطلب خواهد افزود.

 

 

false
false
false
false
 1. قلم

  بنده هم موافقم چرا که ایشان یکبار آزمایش خود را پس داده اند .

  • همکار فرمانداری کوهدشت

   جناب آقای پیریایی عزیز اگر برایتان مقدور است به سوالات ذیل پاسخ دهید:
   -همه به خوبی می دانیم که شما از یاران دولتمردان دولت گذشته بودید و حتی آن نامه مشهور استانداران را به واسطه این نزدیکی امضا نمودید می شود بفرمایید حاصل این نفوذ ونزدیکی برای مردم محروم کوهدشت چه بوده است؟
   -در زمان انتصاب آقای حمزه پور به عنوان فرماندار کوهدشت وعزل فرماندار مقتدر ،نمونه وتوانمند شهرستان جناب آقای سیروس ابراهیمی چرا عکس العملی از شما ندیدیم؟آیا آنزمان مطالبه کوهدشت در توسعه وپیشرفت سنگین نبود که شما اینک وبا حضور آقای محمدی که با استقبال گسترده مردم بویزه پرسنل فرمانداری با هر نگاه سیاسی مواجه شده است .متوجه آن شده اید؟
   -چرا در مقابل عملکرد بسیار ضعیف وناامید کننده فرماندار سابق وتیم مدیریتیش هیچ عکس العملی از خود نشان ندادید در حالی که بواسطه دوستانی که در فرمانداری دارید در جریان وضعیت اسفبارمدیریتی شهرستان قرار داشتید وحتی توان تاثیر گذاری بر این روند واصلاح امور را داشتید،حال چه شده که در مقابل این انتصاب مطلوب احساس تکلیف به شما دست داده است؟
   -برادر عزیز این مردم نشان داده اند به قیم نیازی ندارند وخود آستین همت بالا زده وپیگیر مطالبات خویش هستند پس بهتر است جنابعالی یک بار دیگر خود را در معرض آزمایش مجدد این مردم قرار ندهید که نتیجه برای شما بسیار ناخوشایند خواهد بود.

  • معلم

   آقای پیریای بنده هم بعنوان منتقد از شما سوالاتی دارم دوستان لطفا جورا متشنج نکنید…..
   – بعد ۳۰ سال یاد وطن و مسکن خود کوهدشت افتاده اید چرا زمانی که در اوج قدرت بودید بدون تعارف میگم از ارتباط با دولتمردان برای پیشرفت کوهدشت می توانستید استفاده کنید حرکتی انجام ندادید و استفاده نکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   – چرا به قول دوستان که سوال کردند یک هفته س شما سنگینی مطالبتات کوهدشت راحس کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالبات کوهدشت دراین۳۸ساله یک شبه بر شما نازل شد آن هم با ورود آقای محمدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   – حالا هم بنا بر فرض محال هم که کوهدشت در ورطه نابودیست آیا با خط دادن در فضای مجازی و خطاب قرار دادن فرماندار و استاندار کوهدشت مشکل حل می شود جناب دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب فکر نمی کنید این طور القا شده استاندار نیروی شماست و وتیم مدیریتی استاندارو حتی دوست نزدیک خود را زیر سوال بردید به چه قیمتی اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   – آیا شما با این نامه در فضای مجازی نه تنها کوهدشت بلکه سیستم و نیروهای مدیریتی و سیاسی ارشد استان را زیر سوال نبرده اید؟؟؟؟هدف شما چه بود آیا شما در صفحه بعدی این پیغام کاملا منحرافانه و تامل برانگیز( که بدیهی هست با تحریک عده ای در کوهدشت که متاسفانه دچار اشتباه استراتژیک شدین) نام شخصی مطابق ایده و امیال خود و دوستانتان را نوشته اید که در اینده نمایان می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
   – آقای پیریایی که خود را کوهدشت یا به عقیده بنده نهاوندی میدانید چرا افکار شما رو به نیروهای اصلاح طلب رفت و کرسی سیاسی شهر را درگیر مطالبات کاذب سیاسی سنگین خود کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   آقای پیریای یک نخبه سیاسی ادم مغروری نیست کاش تا دیر نشد از مردم کوهدشت عذرخواهی کنید باور بفرمایید چیزی از شما کم نشده بر قد سیاسی شما هم افزوده می شود.از دوستان ارجا تقاضا دارم نظر بنده را حذف نکنند که با وظیفه خبرنگاری انها همخوانی ندارد

  • دانشجو

   جناب آقای پیریایی مغزمتفکرایران موفق خواهیدشد ان شاءالله

 2. علی یاری

  ما میترسیم که انتخابات نزدیکه و این انتصاب ها هم زمینه سازی واسه انتخابات باشه…ورنه چرا تا به حال این کارو نکردند

  • ehsan

   کاش آقای پیریایی به جای یاداشت ،دوران تصدی گیری خود را توصیف میکردند ایشان اگه غمخوار کوهدشت هستند چرا نبش قبر میکنند و التهاب افرینی میکنند آقای پیریایی کاش شما که خود را نخبه سیاسی می دانید بجای راهکار محدویت راهکار کمک وجنبه های موفقیت رو بیان میکردین چرا در جوی که هم دچار یاس شده اند از نظام به خاطر عقب ماندگی شما شخصی بررگ چون آقای محمدی رو نقد میکنید ایا این درست است>؟ایا این با وصف شما به عنوان یک نخبه سیاسی همخوانی دارد؟خدا همه را به راه راست هدایت فرماید

 3. کرمی

  بذارید هی بیاد بعدا شروع به نقد کنید در ضمن ایشان آزمایش خود را خوب پس داده اند و نشان داده اند که لیاقت دارند ما هم براشون آرزوی موفقیت میکنیم

 4. کوهدشتی

  انتصاب آقای محمدی ، انتخابی شایسته و بجا بوده. ایشون جزء نیروهای انقلابی بودند و در دهه ۸۰ فرماندار شهر کوهدشت بودند و خدمات ارزنده ای به همشهریان کوهدشت ارائه کردند. آقای پیریایی عزیز کاش دلایل خود را برای این کار بیان میکردید که مردم شهرمان نیز با خبر شوند. ایشان فرماندار میدان دیده ای هستند و قبلا امتحان خود را پس داده اند.
  بنابراین به جای تخریب و نامه نگاری به پیشرفت کوهدشت فکر کنیم.

  • 001

   با سلام
   در مورد کامنت شما، به عرض برسانم :
   ۱٫ میشه بفرمایید در دهه ۸۰ چه خدمات ارزنده ای به شهر کوهدشت داشتند؟؟؟
   ۲٫ از چه نظر شما میفرمایید که ایشان قبلاً امتحان خود را به درستی پشت سر نهاده اند؟
   ۳٫ بزرگوار، این نامه آقای پیریایی، تخریب نیست به این دلیل
   ۳٫۱ چرا که اگر ایشان قصد تخریب داشتند نوشته کوتاه خود را در ملاء عام نمی گذاشتند، راه های دیگری هم برای بود…
   ۳٫۲ اینکه ایشان نوشته خود را در برگه ای عادی نوشته و با دست خط خود نوشته اند حاکی از آن است که این متن، متنی دلسوزانه و بدور از هر گونه تخریب است،
   ۴٫ ظاهراً شما هنوز با نامه نگاری آشنا نیستید وگرنه شما قطعاً می دانید که نامه نگاری به این شیوه نیست….

  • بارانی

   خیلی مضحکه………..

 5. حسنی

  آقای کوهدشتی
  الان همانطور که آقای پیریایی به حق گفته زمان توجه به مطالبات سنگین توسعه کوهدشت است ایشان محترمانه گفته وما تخریبی نمی بینیم

 6. دانشگاهی

  با توجه مشکلات بزرک و عدیده شهرستان و همچنین مطالبات بزرگ مردم کوهدشت مانند سد معشوره ما نیازمند به یک فرماندار توانمند و بزرگ هستیم .به نظرم نخبگان شهرستان هم به مانند پیریایی باید محترمانه تذکرات خود را بدهند

 7. سیفای کوهدشت

  با سلام . مطمینا آقای مهندس بازوند عمق پیام دکتر پیریایی را با تمام وجود درک, تفسیر و اجرا می نمایند .
  با توجه به شناختی که از هر دوی این بزرگواران وجود دارد جای هیج شک و تردیدی نیست که هر دو نفر جیزی جز پیشرفت , تعامل و توسعه را در کوهدشت دنبال نمیکنند و حتما مهندس بازوند درخصوص این پیام دلسوزانه و از سر آگاهی بیتفاوت نخواهد بود که از ایشان جز این هم انتظار نمیرود .
  نهایتا جای بسی خوشحالی و خرسندی دارد این ورود مبارک آقای پیریایی به مسایل داخلی کوهدشت و امیدواریم ایشان بعنوان جهره ای سیاسی و نخبه ای ملی منبعد هم سایر مسولین شهرستانی و استانی را با تجربیات و رهنمودهای خود که حقا جز از سر دلسوزی نمی تواند باشد مستفیض گرداند که خدا می داند این شهر فقط به دلسوزان کارآمد و امتحان پس داده از جمله جناب پیریایی و عزیزانی همجون ایشان نیازمند است .
  عاقبت بخیری بهترین بهترینهاست و آن را برایتان آرزومندم ./

 8. همشهری

  آقای کرمی ، نویسنده می گوید انتخاب دوباره دلایل محکم می خواد ۰ به نظرم نکته قابل تاملی است

 9. کوهدشتی

  سلام و روز بخیر

 10. رضا

  تغییر فرماندار آن هم چند ماه مانده به انتخابات نمی تواند عادی و بی دلیل باشد؛ الله اعلم
  اما چیزی که در این بین مشخص است کلاه گشاد به سر مردم رفتن است!!! یکی نیست توضیح بده آقای محمدکرم محمدی در تجربه قبلی خود به عنوان فرماندار کوهدشت چه گلی به سر این مردم بیچاره و از همه چیز محروم زده که الان میخواد گل دیگری رو کنار اون گل قبلی بچینه؟!!! ایشان آزمایش پس داده است و آزموده را آزمودن خطاست. من هم کاملا با این نظر موافقم که جناب آقای مهندس بازوند استاندار محترم لرستان در خصوص انتصاب فرماندار کوهدشت دقت نظر بیشتری به خرج دهد و از آقای محمدی فقط به عنوان سرپرست آنهم نهایتا به مدت یک الی دو ماه استفاده شود تا در این فرصت انتخاب و انتصاب فرمانداری کارکشته و آشنا به فنون کار و به دور از شائبه های سیاسی مهیا شود؛ فرمانداری که بتواند گرهی از انبوه گره های کور این دیار مظلوم را باز کند. ان شاءالله

 11. همشری از اراک

  با سلام خدمت همه ی دوستان انصافا جالب بود و البته به حق
  من یه سوال دارم:
  چرا فردی که چند سال از بازنشسته گیش می گذره و باید بشود فرماندار کوهدشت
  چرا ………..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  کوهدشت نیاز به نیروی جوان دارد.
  تورو خدا یکی جواب منو بده

 12. کوهدشت سیتی

  دلم برای شهرم میسوزد. دلم برای شهری می سوزد که نخبگان آن شهره عام و خاص هستند. نخبگانی که نمیتوانند در شهرشان خدمت کنند . آیا از میان این همه نخبه شهرستانی کسی نیست که فرماندار شهر کوهدشت شود؟
  آقای بازوند ، استاندار دلسوز لرستان ، کوهدشت رتبه اول بیکاری در کشور را دارد . این شهرستان نباید در آتش بازی های سیاسی بسوزد . لطفا با این انتصاب هیزم این آتش برافروخته را بیشتر نکنید . کوهدشت به آرامش نیاز دارد . کوهدشت به نخبه سیاسی نیاز دارد. کوهدشت به پیشرفت نیاز دارد.
  و …

 13. کوهدشتی مقیم تهران

  سلام برخوانندگان عزیز
  جناب پیریایی بزرگوار ببخشید شما چکاره حسنی که دخالت می کنی؟
  استاندار در استان پاسخگوی همه مسایل است!
  چرا قبلا هیچ سر و صدایی ازتان بگوش نمی رسید؟
  راستی چرا؟
  مگر چه شده؟
  که حالا دست بکار شدید؟
  شاید برای کاندیدا خود یا کاندیدای مورد نظرتان در دوره بعدی نگرانید؟
  ها!
  یک بار هم که شده مردی کن و راستش را به مردم بگو. آخه شعارتان محرم بودن مردمه!!!!!
  ما هم قبول داریم که کوهدشت بد ترین شرایط زندگی را دارد. ولی باید فرمانداری غریب بیاید تا ۶ ماه اسم مدیرا و شهر ها و روستاها را یاد بگیرد بعد چکار کند!
  یا مثل استاندار قبلی که بجای خرم آباد هی می گفت خوروم آباد!!!
  یا اتوبان اراک به خرورم آبادش ۹۳% پیشرفت داشت و قرار بود تا پایان ۹۳ افتتاح بشه ولی !!!!!
  بزار بدرد خودمان بسوزیم

  • رضا

   جناب کوهدشتی مقیم تهران، ایکاش لااقل جنابعالی هم زحمتی بکشی و از پایتخت نشینی قدری نزول فرموده و بر این همشهریان خاک نشین خود نظری از سر لطف و کرم افکنید!!!! لااقل صد رحمت به پیریایی که الان در مورد شهرش و اشتباه انتصاب آن دغدغه ای را از خود نشان دادند؛ حضرتعالی چه؟! از میان رفاه پایتخت برای کمبودهای شهر ترک کرده ات ابراز نگرانی می کنی؟! به قول خودت بزار بدرد خودمان بسوزیم… کاری نداریم به اینکه پیریایی، دوستی، امامی، قبادی، ملکشاهی و یا… بخواهد کاندیدا بشود یا نه، ولی حرف حساب جواب حسابی میخواهد؛ جواب داری بفرما، جوابم نداری چرا با هجو و پرخاشگری میخواهی حرفت را به کرسی بنشانی!!

   • بدبخت

    جناب آقای مقیم تهران سلام
    به خدای که همه ی ما را آفریده قصدی هیچ جانب داری ندارم
    اولا از این بابت که می گوید آقای پیریایی قبلا کجا بودید راست می گوید ولی یه سوال آیا مردم کوهدشت پیریایی و امثال پیریایی رو خواستند که برگردند یا نه

    شما در ادامه گفتید (شاید برای کاندیدا خود یا کاندیدای مورد نظرتان در دوره بعدی نگرانید؟)اولا ای کاش آقای پیریایی برگردند ای کاش ولی به نظر شما آقای پیریایی با این کارنامه درخشان به انتخابات کثیف کوهدشت بر می گردند؟؟!!!!!
    در ضمن چرا باید یک فرمانداری برای کوهدشت انتصاب شود که اولا در دوره بازنشستگی خود قرار دارد و در ثانی انتصاب فرمانداری جدید حرکت اصلاح طلبان را برای انتخابات پیش رو شروع نکرده ؟؟؟؟؟
    منتظر جواب شما هستم
    یاعلی

    • سیفای کوهدشت

     سلام همشهری .
     به کوهدشتی مقیم تهران فرموده بودید با ایشان موافقید که آقای پیریایی تا حالا کجا بوده اند ؟
     بنده در سایتها چیزهایی در مورد این سوالتان دیده ام و با اجازه در این خصوص پاره ای توضیحات خدمتتان ارایه می نمایم .
     بنظر بنده آقای پیریایی تا حالا انقدر مشغله در جایی جایی این کشور داشته اند که وقتی برای فکر کردن به غیر از وظایف محوله خود پیدا نکرده اند .
     و این درست است که در هرجایی هستی فقط به فکر همانجا باشی . همانطور که اگر امروز متوجه شویم استاندار لرستان که اصالت نهاوندی دارد در امورات نهاوند مداخله میکند یا برای نهاوند تلاش می کند بعنوان یک لرستانی ناراحت میشویم که چرا استاندار ما بفکر شهر دیگری است ؟
     آقای پیریایی در این مدتی که به قول شما نبودند در سطح ملی خوش درخشیدند اما ما نخواستیم که این بودن پررنگ را ببینیم .
     وای به حالمان که چنین درخششی را از یک همشهری نادیده میگیریم و سوال میکنیم کجا بودی ؟
     یکی نیست از ما بپرسد وقتی این شهر ویرانه دستخوش بازی های بچگانه عده ای که سیاست و خدمت را با لج و لج بازی اشتباه گرفته بودند شده بود ، کجا بودیم ؟؟؟؟؟

  • 001

   با سلام
   در مورد کامنت شما باید به عرض برسانم :
   ۱٫ همانطور که شما در مسائل سیاسی شهرستانی و حتی کشوری نظری دارید، مابقی مردم هم حق نظر دارند، و این را هم بدانید طرز بیان کردن نظرات شما با شخص سیاسی همچون جناب پیریایی کاملاً متفاوت است، با این وجود باید به همه نخبگان حق داد در این مسائل شهرستان اظهار نظر کنند. . ..
   ۲٫ آیا استاندار تا بحال پاسخگوی مشکلات شهرستان بوده است که شما می فرمایید “استاندار در استان پاسخگوی همه مسایل است!”؟؟؟؟ اگر امکان دارد پاسخ های ایشان را در مورد چند نمونه از مشکلات شهرستان بیان بفرمایید.
   ۳٫ سرو صدا که بود بزرگوار، ولی شما نمیشنیدید….
   ۴٫ زود قضاوت نکنید لطفاً، شما برچه اساسی میگویید نگران کاندیداتوری خودشان یا دوستانشان هستند؟ در کجای این متن نشانه ای از طرفداری از فرد خاصی میبینید؟
   ۵٫ مشکل شما همین است که همیشه پیش خود فکر می کنید “بگذارید به درد خودمان بسوزیم” هیچ وقت نشد تلاش کنید، هیچ وقت نشد حرکتی پویا از افرادی مثل شما دیده شود……

   و بدانید، طرز سخن گفتن هرکس نشانه شخصیت اوست!!!!

  • ناشناس

   جناب مقیم تهران املای درست (هستی ) این است خدا کنه تهرانیا اینو نبینند چون …..

 14. جمشیدی

  مقیم تهران عزیز ، آقای پیریایی در کمال احترام چند جمله راجع به مهمترین انتصاب کوهدشت به آقای استاندار یادآوری کرده شما چرا این قدر عصبانی هستی !

 15. سیفای کوهدشت

  آقا یا خانم کوهدشتی مقیم تهران جرا انقدر پرخاشگرانه !؟
  مقیم تهران باید رفتار تهرانی هم یاد بگیرد همشهری …
  به کجا جنین شتابان ؟!!
  بر آشفتگی و تند خویی جواب خوبی در جهت حمایت از سرپرست محترم فرمانداری نیست .
  این نوع برخورد جنابعالی دلیلی جز خالی بودن جنته تان ندارد .
  بنده هم بعنوان یک کوهدشتی همین سوال را از آقای پیریایی دارم که تا حالا کجا بودید !؟
  و حالا جواب خودم .
  ای خودم ، کجای کاری ؟
  مگر نمیدانی که پیریایی از کوهدشت با ناراحتی و بی مهری رفت ؟
  مگر سالها پیش پیریایی برای خدمت نیامد و ما سرگرم طایفه بازی نبودیم !
  خودم جان ، پیریایی توان کار در کوهدشت را نداشت و همه دیدیم که حق با دشمنانش بود و نتوانست از یک معلم بیشتر پیشرفت کند !
  پیریایی هنوز همان معلم سالهای دور کوهدشت است و هیج پیشرفتی نکرده جرا که اگر تغییری کرده بود دشمنانش و کسانی که به عوام فریبی مشغولند از او بتی میساختند و تعرف و تمجیدش میکردند .!
  خودم ، کلاهت راقاضی کن که اگر قاضی نکنی کلاهت پس معرکه است .

  • کوهدشتی

   یکی از دلایل پسرفت شهر ما این نوع تفکر منفعلانه در قبال اسامی شهرهاست و کوته فکری است اگر تصور کنیم که رفتار تهرانی (به قول شما) عاری از خشونت است. درمان دردهای هر اجتماعی در درون آن نهفته است. از سویی این به اصطلاح نخبگان گریزان از دیار ما چرا فقط هنگامی که ذایقه سیاسیشان تلخ می گردد به فکر مردم رنج دیده این دیار می افتند و زمانی که مردم در نا امیدی و فقر و… دست و پای بیهوده می زنند به جهت حفظ منافع همفکران خود و البته پستهایشان دم فرو می بندند. بیایید با اسطوره سازی های نابجا خود را اسیر این حباب ها ننماییم.

 16. گراوند

  آقا بحث شد بحث آقای پیریایی ! چرا ما کوهدشتی ها از این عادتمان دست ور نمی داریم بحث کارهایی باشد که فرماندار ویژه لازم داره

 17. طرفدار کوهدشت

  از سایت ارجانیوز درخواست دارم که یه مصاحبه همه جانبه با آقای پیریایی داشته باشد که به این همه حرف های که پشت سر ایشان می زنند جواب دهند
  وتشکر از آقای پیریایی بابت این دست نوشته دلسوزانه که در کمال سادگی حرف خود را زدند

 18. ehsan

  کاش آقای پیریایی به جای یاداشت ،دوران تصدی گیری خود را توصیف میکردند ایشان اگه غمخوار کوهدشت هستند چرا نبش قبر میکنند و التهاب افرینی میکنند آقای پیریایی کاش شما که خود را نخبه سیاسی می دانید بجای راهکار محدویت راهکار کمک وجنبه های موفقیت رو بیان میکردین چرا در جوی که هم دچار یاس شده اند از نظام به خاطر عقب ماندگی شما شخصی بررگ چون آقای محمدی رو نقد میکنید ایا این درست است>؟ایا این با وصف شما به عنوان یک نخبه سیاسی همخوانی دارد؟خدا همه را به راه راست هدایت فرماید

 19. گراوند

  با سلام
  آقای پیریای لطفا شما به کارهای استان تهرانتون برسید چیکار به کوهدشت بدبخت داری برادر بازم بئکباب به دماغتون اومده که خودی بقزرگ کنید ولی خبری نیس

 20. نادری

  بخدا از این نوشته اقای پیریایی جز بوی تفرقه هیچی به مشام نمیاد اخه کسی که هیچ فعالیت مثبتی برای شهر کوهدشت در عمر سیتسیش نداشته بیشتر از این انتظار نمیره

  • 001

   بخدا؟
   تا ببینیم فعالیت مثبت از نگاه شما چی باشه؟

  • علی از بروجرد

   آقا اگه نخبگان سکوت کنند میگن پس کجا بودی واگه نقد دلسوزانه کنی سریع بهت انگ تفرقه انگیزی و سودجویی میزنن !!! متاسفم برای شهر سیاست زده ام

 21. نورعلی

  اقای پیریای تا الان کجا بودی در دوران استانداریت کجا بودی چیکار کردی واسه این شهر

  • فرزندکوهدشتی

   آقای نورعلی توروخدا اینجور صحبت نکن تورو خدا
   من یه سوال از شما دارم
   میشه بگی چرا باید آقای پیریایی برای کوهدشت کار کنه (در زمان استانداری قم) چرا؟؟؟؟؟؟؟
   در ضمن مگه این شهر……خودش صاحب نداره که واسش کار کنه چراباید آقای پیریایی کار کنه /مگه ما از پیریایی استقبال کردیم

   • نورعلی

    ایشان زمانی که میتوانست با استفاده از کانال های مدیریتی و معرفی بازرگانان و تجار برای کوهدشت ابادانی بیاورد کاری نکرده الانم شده هیزم اتش عده ای که آقای محمدی ال است و بل خدا ازسر تقصیراتش بگذرد ایشان اصلا کوهدشتی نیستن

    • سیفای کوهدشت

     متاسفم برای شما آقای نور علی .
     اگر این بنده خدا اونموقع هم می آمد امثال شما میگفتید از همین الان اومده برا کاندیداتوری
     قوم بنی اسراییلیم ما .

   • عباسی

    ایشان زمانی که توان داشتند کاری براکوهدشت انجام ندادن حتی جواب موبایل ۰۹۱۶رونمیداد اونهارو مزاهم میدانست نمک نشناس چندنفراز کوهدشتیهارو مشغول بکار کرد؟

  • 001

   امثال یه عده باعث شدن ایشون از این شهر بره، هنوز فراموش نکردیم…..
   شما هم بهتره خودتون رو از خواب خرگوشی بیدار کنید….

 22. رضا

  انشااله خدا آقای پیریایی را دلسوخته کوهدشت کنه ومحمدی راکمک کند بهتراز حمزه پوری که پییریایی دلسوز چشم را بر او وعملکردش بسته بود کار کند پیریایی جان دلت برا زنده کردن ۱۲۰۰ رای ۴ نفره ات تنگ شده خدا بیامرزه پدر! مادر !

 23. کونانی

  بجای یاداشت نوشتن کاش لیست کارهای عمرانی که در کوهدشت کردی آقای پیریای میگفتین کرسی های زیادی داشتین در ادوار گذشته تا حالا واسه کوهدشت چیکار کردین ؟البته بنده شمارو شخصا کوهدشتی نمی دانم

  • ....

   در هر دوره هر فردی رو باید متناسب با امکانات و انتظارات اون دوره سنجید
   اونجه که مشخصه الان کوهدشت نیاز به فرماندار و مسولین توانمندی دارد
   تا بتواند از پس مطالبات عمومی و سنگین کوهدشت برآید

   چیزی که شما نوشتید، بیشتر تخریب است تا نقد
   و البته گفتن یه سری موضوعات بی ربط

   الان این سوال برای مردم کوهدشت ایجاد شده که مبنای انتخاب فرماندار محترم چیه؟
   و آیا هیچ شخصی بهتر از ایشون نمیتونه به مردم خدمت کنه؟
   پس بهتره به این موضوع بپردازید نه نقد شخصیتی که این موضوع رو مطرح کرده

  • 001

   قطعاً هرکسی پاسخگوی فعالیت خود هست، و قطعاً هیچکس گذشته رو فراموش نمیکنه، شما هم بهتره نظرهای شخصی خودتون رو در جاهای عمومی بیان نکنید……

  • علی از بروجرد

   آقای کونانی اگر نخبگان شهر ما را سیاست بازان از این شهر طرد میکنن مقصر خودمانیم ایشان استاندار همدان بوده و قم باید خدمات او را در این استانها بررسی کرد و راجع به عمران کوهدشت کسانی باید جوابگو باشند که در کوهدشت مسئول بوده اند !!

  • عباسی

   ایشان بگفته خودش اصالتا”پاکستانی هستن وتنها فامیل(سببی)ایشان آقای بازافکن میباشد که همدیگه روقبول ندارن اگر غیر از اینه خداوکیل آقای پیریایی یاهرکس دیگه اصل ونسب شجره ایشان رو میدونه بنویسه

 24. موسوی

  بابا مردم ما چرا اینطورین بزارین این مدیر اومده حرکتی انجام بده بعذ حکم بدین و اعدام کنید چرا اینقدر ما ها دچار جوهای سیاسی یه عده شده ایم آقای پیریای هم امیدواریم ابندا خودش رو اصلاح کنه بعد به فکر شهر باشه

 25. مهدی

  از آقای ملکشاهی و دوستی بپرسید چرا فرماندار غیر بومی است. آقای محمد آزادبخت از افراد دلسوز مردم است که هم مورد تایید اصلاح طلبان واقعی هست و هم افراد زیادی از اصولگرایان. ولی به دلیل مخالفت های بی خو د آقای ملکشاهی در وزارت کشور نتوانست خدمتی به مردم کوهدشت کند. برای ایشان آرزوی موفقیت میکنم. امیدوار م بعد از پایان سرپرستی آقای محمدی. ایشان فرماندار این شهر محروم شوند.

 26. هاشمی

  آقای فرزند کوهدشت حرف درستی گفتن ، اگر مدیران توانا برای کوهدشت انتخاب شوند مشکل خود به خود حل میشه

 27. کوژینه

  ضمن تشکر از جناب استاندار باید به این مطلب اشاره کرد که آقای محمدی فردی خدوم ، محترم و با ارزش هستند؛

  اما ..اما..اما ..

  باید در نظر گرفت که کوهدشت نیاز به یک “صدای تازه ” دارد ،
  کوهدشت نیاز به شخصی دارد که تغییر مثبت ایجاد نماید،
  کوهدشت نیاز به “رفرش” حسابی دارد،
  کوهدشت هوای تازه ای میخواهد ،

  باید توجه کرد که کوهدشت برای اجرایی شدن معشوره و پتروشیمی نیاز به فرمانداری با “کلاس کاری” بالاتر دارد؛ شخصی نیاز دارد که بدرستی از حق مردم دفاع کند، خوب سخن بگوید و سخن خوب بگوید….

  فرمانداری لازم دارد که وقتی استاندار اعلام میکند پتروشیمی کوهدشت خوراک ندارد و نیاز به تجدید سرمایه گذار دارد ؛ در جلسات اعلام کند آقای استاندار اگر پتروشیمی خوراک ندارد پس تجدید سرمایه گذار به چه دلیلی باید صورت بگیرد؟

  فرمانداری میخواهد که مرعوب افراد نباشد و…..

 28. ضرونی

  بنده بعنوان یک کوهدشتی از اقای پیریای تهرانی یه سوال دارم جناب اقای پیرای شما که دلسوز کوهدشتی چرا در جریان انتخاب حمزه پور و ماندگاری این فرد صدایی بر نیاوردی؟چرا در جریان سد معشوره تحرکی داشتی؟چرا برای این مسیر راه کوهدشت که هر روز جان یک نخبه ورزشی و علمی را میگرد حرفی نزدی؟چرا برای بهبود شهر و پیشرفت آن حرفی نزدی؟چرا الان شدین کاسه داغ تر از آش؟بخدا اقای پیریایی این حرکت شما جز تحریک و انفعال سیاسی مضمونی نداره

 29. کورکوچک

  باید از حضور به موقع آقای پیریایی و تلنگر ایشان نهایت تشکر را بکنیم…آقای پیریایی به خوبی اعلام کرده است که قصدشان از حضور و اظهار نظر درباره مسایل کوهدشت خیرخواهانه است وگرنه هیچ دلیلی ندارد بی جهت خود و نیروها و تشکیلات سازماندهی شده اش را در مقابل فرماندار قرار بدهد و برای خود دشمن بسازد…قصد، تعقل همراه باغیرت است ، قصد تعصب و تکلیف است نه تخریب…

 30. کولیوند

  آقای پیریای آقای استاندار قم آقای استاندار همدان و…..با این کارها نمیتوانی دوباره جایگاهی برای انتخابات باز کنی چون هیچ کارنامه مثبی برای شهر نداری . بله درست در طی سال های گذشته پیشرفت داشته این ولی شخصی بوده و کوهدشت همچنان بدبخت بوده و مانده

  • 001

   با کدوم کارها؟ تنها چیزی که در امثال شما ها دیدم “زود قضاوت کردن” “توهین کردن” و … بوده
   تا ببینیم کارنامه مثبت از نگاه شما چی باشه؟

 31. عجمیان

  در عجبم آقای پیریای چرا همیشه نزدیک انتخابات ها پیداش میشه آقای پیریای بابا میخوای کاندیدا شی خوب این راهکارش نیس ها ولی بدون جواب کوهدشت به فردی که کاری برای کوهدشت نکرده همان ۱۲۰۰رای و بس.یا حق

 32. نورعلی

  در جواب دوستانی که حتی واهمه دارند اسموشونو بگن باید عرض کنم قصد ایشون اگه خیر بود که …. ولی از قصد ایشون فقط تخریب و کارشکنی میاد وگرنه اقای محمدی هنوز شروع به کار نکردن بزارین بیان شروع کنن و قضاوت کنید دوستان میگن شخص بومی فرماندار شه بله خوبه ولی انگار دوران آقای سیروس ابراهیمی یادتون رفت بیچار رو با چه وضعی عزل کردن چه کارشکنی های در حقش کردن و یه عده از دوستان فرماندار جوان و باکلاس میخوان مگه کار های اجرای بوتیکه که فرد خوشگل و جوون میخوان بابا اینقد سطحی نگر نباشین اول دوستان برن مطالعه کنند وظایف پست های مدیریتی رو بخونن و الکی جو رو ملتهب نکنن

  • علی از بروجرد

   آقای نورعلی که ترس نداری و به چند اسم احتمالا کامنت میزاری!! معلومه سیاسی فکرمیکنی ایشون درسته تازه اومدن ولی سابقشون معلومه … ما به یک فرماندار غیرسیاسی نیاز داریم که هیچ چیزجز پیشرفت کوهدشت را مد نظر نداشته باشد البته تجربه وتوانمند هم باید باشد…فرماندار قبلی از حیث مدیریت افتضاح بودند ولی به جای یک انتخاب خردمندانه ما شاهد یک انتخاب سیاسی هستیم

 33. اب باریکی

  خنده میگیره کامنت های بچه گانه یه عده رو میبینم وظایف فرمانداری نیاز به فردی با تجربه و کارکشته مثل آقای محمدی رو داره عزیزان اینقد بچه گانه نظر ننویسید آقای پیریایی فقط میخواد جو رو اماده اومدن در صحنه کنه وگرنه این همه بدبختی تو شهرستان وجود داره در تمامی ارگان هاش فقط فرمانداری خرابه یا ….

  • فرزندکوهدشتی

   آقای آبباریکی چرا توهین می کنی حرفای دوستان همه بچگانه هستن ولی مال شما باکلاس نکنه شما هم روشن فکر هستید .پس من بهتون میگم آقای روشن فکر
   خب حالا یه سوال آقای روشن فکر
   میشه بپرسم اگه به قول شما آقای پیریایی جو را کنه و قصد ورود به انتخابات رو داره چرا باید فرمانداری رو دشمن خود کنه ؟؟؟/؟؟؟؟
   آقای روشنفکر من از شما جواب می خوام؟؟؟؟؟؟؟
   یاعلی

  • 001

   پس به نظر شما چون همه جا خرابه دیگه کسی در مورد هیچکدوم از ادارات حرف نزنه هاااا؟ چون بقیه هم خرابن دیگه….
   بابا منطقی…..
   منطقم آرزوست….

 34. اب باریکی

  اگه فرماندر بودن به باکلاسی و زیبایی باشه باید ساسی مانکن رو بیاریم بابا بس کنید خجالت داره .بدبختی شهر همینه یه عده فکر میکنند که پست های شهر ارث پدریشونه تا در خطر میبینن شروع به تهمت افطرا میکنن دوستان محترم مگه آقای مهندس بازوند خودشون فکر ندارن آقای پیریایی که کارانامه ش معلومه بیاد واسش خط و ربط بده؟
  اگه آقای پیریایی راست میگن این همه سال کجا بودن؟چرا حتی یه کار کوچکیم واسه این شهر نکردن؟اصلا کوهدشتی هستن؟

  • 001

   کی به کی تهمت و افترا زد؟
   آقای پیریایی رو افرادی مثل شما از شهر بیرون کردن….
   لطفا کنید گذشته رو اگه اطلاع دارید مرور کنید، در غیر این صورت از بزرگتر ها بپرسید……
   کار کوچیک منظورتون چیه؟
   تا وقتی دید شما اینطوری هست، واقعیت رو نمیبینید…..

 35. نازری

  آقای محمدی فردی شریف تحصیل کرده و انقلابی هستند جناب مهندس بازوند ایشون رو منصوب کردند و ازشون هم حمایت می کنند چون ایشون هم اشنایی کامل به منطقه دارن همه هم فرهنگ ما هستن و هم فردی با تجربه و کار کشته هستند. بابااینقد دست از تخریب بردارید بگذارید این فرد شروع کنه بگذارید این همه تک صدایی که در شهرستان هست رو ایششون متحد کنه.در زمان تصدی آقای حمزه پور این شهر خیلی ضربه دید آقای پیریای کجا بودی؟آقای پیریایی قیامت رو بیاد داشته باشید به خاطر امیال سیاسیتون امیدوارم که این کارو نکرده باشید البته بعیده که قصد شما خیر باشه

  • 001

   در شریف بودن و تحصیل کرده بودن ایشون(آقای محمدی) شکی نیست، چرا همه چی رو با هم قاطی می کنید؟
   ایشون در یادداشتشون بطور خیلی با احترام و با منطق بیان کردند که دلیل انتخاب آقای محمدی باید قانع کننده و دلیل خوبی باشه،
   ببینید دوست عزیز، همین شناخت ها، همین هم فرهنگ بودن ها شهرستان ما رو گرفتار این مخمصه کرده…..
   امیدوارم درک بفرمایید چون بیشتر از این درتوانم نیست توضیح دهم

 36. سهرابی

  تو تمام شهر های ایران جمله ای وجود داره بعنوان نخبه سیاسی یعنی فردی که همیشه اوضاع منطقه و شهر و استانش رو با دید سیاسی نگاه میکنه و به قول معروف از بیرون گود به ماجرا نگاه میکنه و نظر میده.این یاداشت آقای پیریایی خالی از حکمت نیس نشون دهنده این است که ایشون نخبه نیستند دلیلش اینه که ایشون در این فضا که آقای محمدی تازه اومدن به جای کمک و راهکار مدیریتی تخریب رو انتخاب کردند و که نشانه ضعف ایشون و دوستانشون هست البته نباید نادیده گرفت که ایشون از دید خیلی از دوستان بالا حتی کوهدشتی محسوب نمیشه چون بار مثبتی برای شهر نداشته اند اگر هم در مقطعی موفق بوده به خاطر وصل بودن به اشخاصی است که نام و نشان خوبی ندارن و این موفقیت ایشون هم جنبه شخصی دارد و بار مثبتی باری شهر نداشته کوهدشت همچنان عقب مانده و محروم است .کاش ایشان به فیدبک این موضوع فکر میکردند ….

  • ....

   جناب سهرابی
   به نظر شما، آیا توان یک شخص را میشه با صرف توصیه و راهکار بالا برد؟
   و تا چه حد میتونیم بالا ببریم؟

   اگه اینطور باشه که شما میگی، پس هر کسی میتونه فرماندار کوهدشت باشه و مسوؤل کوهدشت

   مسلمه که توان شخص در انجام وظیفه مهم است
   راهکار کوهدشت عقب مانده و محروم چیه؟

   غیر از مطالبه گری عمومی است؟

   • سهرابی

    توان مدیریتی شخص اقای محمدی ثابت شده که انتخابش کردند شما هم کاسه داغ از آش نباش که میسوزی

    • 001

     اونقدر منطق داشته باشید که وقتی کسی با شما بحث میکنه بتونید منطقی حرف بزنید و نه توهین…..
     کجا توان مدیریتی ایشان ثابت شده است؟ بیان بفرمایید؟

    • ....

     جناب به جای تهدید سعی کنید، درست به بحث بپردازید.

     پاسخ سوالات بنده اینا نیست.

     آیا توان مدیریتی آقای پیریای ثابت نشده که در چنینی پستی چنین نامه ای مینویسند؟

     متوجه هستید چی میگید؟

 37. سیروس

  کوهدشت عقب مانده بوده و خواهد ماند چون جامعه فکرشون هنوز در گرو اینه که فلان مدیر بیاد من دیگه جام نیس، باید تخریبش کنم افراد نامدار هم مثل آقای پیریای هم شدن آتش بیار معرکه و یه عده هم شدن کاسه داغ تر از آش.

  • صفایی

   آقا سیروس آقای پیریایی تخریبی نکردند گفتند ما توانمند تر از ایشون میخواهیم درست هم گفتند چرا که فرماندارنقش اساسی در توسعه شهر داره مومن یه بار بیشتر از یه سوراخ گزیده نمیشه..ایشون اگه میتونستن همون موقع کاری برای کوهدشت می کردند

 38. منصوری

  آقای مهندس بازوند نشون دادند که تدابیرشون ارزشمند و با پشتوانه فکریه محکم انتخاب آقای محمدی در ظاهر شاید یه عده رو داغدار کنه چون دیگه جای جولان دهی آن ها نیست ولی در عمل باعث میشه کوهدشت مدیریتش متحد بشه و اوضاع ارامش پیدا کنه آقای پیریای دیگه جایگاهی در شهرستان نداره چون کسی از ایشون حمایت نکنه …

 39. خسروی

  آقای پیریای چرا این همه سال صدای نوشته ای خطی از شما نبود حالا که بعد ۲۰سال یاد وطن افتادی چرا رفتی سریع سراغ فرمانداری؟پ آموزش پروش الان مشکل نداره؟سازمان صنعت معدن مشکل نداره؟چرا الکی جو را مسموم میکنی برادر ؟خدا هم هست ها.

  • 001

   شما ها چرا گذشته رو مرور نمی کنید؟
   مگه الان پیریایی اومده فرماندار بشه؟ بابا خوبی رو بدی نگیرید، چه حرفی شما میزنید؟
   کدوم مسموم کردن جو؟ اگه میبینید ایجا بعضی ها اومدم با عصبانیت کامنت میزارن دلیل مسموم بودن جو از سوی آقای پیریایی نیست، واقعاً بزرگوار خدا هم هست…..

  • علی از بروجرد

   آقای خسروی ایشان قبلا که حرفی نزده است هم مسئولیتشان جای دیگری بوده است هم اگر حرفی میزدند سیاست بازان از این انگ های که مشاهده میشه بی نصیب نمیشد در ضمن ایشان اکنون در نهاد ریاست جمهوری مشغول هستند وبنا به جایگاهشان راحتتر میتواننداظهار نظر کنند …و حرف دیگر اینکه مگر ماها دادمان بلند نمیشه چرا نخبگان ما به داد شهرشان نمی رسند خوب حداقل تحمل نقد محترمانه را داشته باشید و بیایم با حمایت از نخبگان خود نگذاریم توسعه شهرمان فدای سیاسی کاری شود …

 40. محبی

  از آقای مهندس بازوند و کادر مدیریتی ایشون انتظار دارم از آقای محمدی حمایتت کنن و گوش به حرف ای که فقط برای بزرگ کردن و زنده کردن نام خودشون در شهرستان هستن فرا ندهند .وگرنه این آقا این چند سال کجا بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 41. نعمتی

  جناب مهندس بازوند آقای شاخری آقای کورانی فر:،تنها کسی که بتواند اوضا کوهدشت را سامان ببخشد آقای محمدی است خواهشمندیم از ایشون حمایت کنید .امثال آقای پیریایی کوهدشتی نیستند

 42. ....

  دوستان به این سوال جواب دهند:

  «کوهدشت محروم آیا توسط مسئوولین پیشین جاده ی محرومیت را طی نکرده است؟»

  خب چرا باید مسئولین پیشین دوباره سکاندار کوهدشت شوند؟

  چطور باید کوهدشت محروم، از محرومیت درآید؟

  راهی غیر از مطالبه گری عمومی هست؟

  و آیا مطالبات عمومی کوهدشت نیاز به فردی توانمند ندارد؟

 43. نورعلی

  دوست محترمی که حتی شهامت نداری اسم خودرو بیان کنی آیا محرومیت ۳۸ساله کوهدشت همش تقصیر ـآقای محمدی؟ایا ناشی از بی کفایتی دوستانی چون اقای پیریایی نیس که با وجود پست های اجرایی ارشد در کشور کوچکترین کاری واسه شهر نکردن؟ایا ناشی از بی کفایتی نمایندگان شهر نیس؟شما دارید بعضی از دوستان بی نام مغلطه میکنید و بس.اون دنیا باید جوابگو باشد

  • ....

   فعلا نیازی به شهامت و اسم بنده نیست
   و مثلاً نوشتن اسم بنده چه فایده ای داره؟

   بنده استناد میکنم به حرف اون بزرگی که گفت: «به گوینده ننگرید و به آنچه میگوید بنگرید»

   و مگه نوشتن اسم چه شهامتی نیاز دارد؟

   بنده اولین کسی بودم که در این سایت به نخبگان اعتراض کردم -(صفحه آقای محمد جعفر محمد زاده رو ببینید)

   شما صرفاً میگید، مغلطه کردید و آقای محمدی شایسته است و آقای پیریایی دارد فلان میکند و بهمان

   بنده از شما میپرسم به چه استنادی؟

   خب چرا به صورت مستدل از آقای محمدی دفاع نمیکنید؟

   این یکم

   دوم، دوست عزیز، بنده گفتم مسئولین قبلی کوهدشت، نگفتم فقط آقای محمدی

   شما چنان عصبانی هستید که متن را هم درست نمیخوانید.

 44. پیری

  آقای پیریای اصالتا نهاوندی هستند چگونه دلسوز کوهدشت هستند؟جز تفرقه اندازی متن ایشون معنایی نداره

 45. نیازی

  مهندس بازوند باید در جریان باشند و حتما در جریان هستند که عقبه فکری امثال آقای پیرایی چه کسانی هستن و نباید به حرف های ایشان کوچکترین توجهی بکنند

 46. تورج

  آقای محمدی فردی انقلابی هستند و توان مدیریتی بالایی دارند به خاطر انتخاب ایشان از مهندس بازوند ممنونیم و امیدواریم خداوند اقای پیرایی را به راه راست هدایت فرماید انشالله…

 47. رشیدی

  استاندار محترم جناب مهندس بازوند
  آقای پیریای نه نماینده قشر خاصی هستند نه طرفداران انچنانی در کوهدشت دارند ایشان فردی هستند زیرک که در اوضاع نابسامان کوهدشت قصد دارند با ذبح کردن افرادی شریف مثل آقای محمدی( یا هر شخص دیگیری که شما قرار میدادی فرق نداشت) نام سیاسی خود را در شهرستان زنده کند .شما حتما در جریان هستید که عقبه فکری ایشان به کجا و چه کسانی ختم می شود لطفا مراقب افکار این چنین اشخاصی باشید.

 48. بیطرف

  سلام به همه دوستام
  همه اینها بازی سیاسی ست و هدف فقط سرگرم کردن امثال ماست
  طبیعیه که هر طیفی که قدرت رو به دست میگیره نیروهای خودشو میاره غیر از این اگه باشه جای سواله

 49. مینایی

  اقای پیریای نه جبهه ای دارند نه گروهی نه طرفداری فقط میخواد خودشو بزرگ کنه خواهشا ساده نباشید

 50. سبز

  بحث اینه که الان خود استاندار محترم و معاونین ایشون از آقای محمدی حمایتت میکنند و انشالله ایشون مانند گذشته بتوانند بدرخشند و کوهدشت واحدی از نظر مدیریتی ایجاد کنند.در اینجا باید از مهندس بازوند تشکر کرد

  • 001

   کدوم درخشش؟
   جواب سوالم را بدهید: کدوم درخشش؟

 51. داورم

  درد اینجاس کسی نیست بگه آقای پیریایی چرا یهو اومدن وسط؟نکنه میخواید دوبار واسه ۱۲۰۰رای تلاش میکنی؟

 52. بازوند

  تورو خدا بس کنید اینقد در دام بازی های سیاسی آقایان قرار نگیرید اگر خود رئیس جمهور هم بیاد واسه کوهدشت فرماندار شه باز یه عده میگن توان نداره بومی نیس.حالا بومی بزارن هی میگن اقا نماینده فلان شخصه نماینده فلان طایفه س بس کنید بخدا درست نیس

  • 001

   بله دقیقاً بخدا قسم درست نیست زود قضاوت کردن….

  • 001

   شما هم زود قضاوت کردید….
   🙁

 53. 001

  دوستان بزرگوار

  سلام علیکم….

  در نوشتن کامنت هایتان اول خدا را بعد وجدان را مد نظر داشته باشید….

  در ضمن خواهشاً هر متنی را که قرار است جواب دهید با دقت بخوانید، نه از سر عصبانیت….

 54. پهلوانی

  من از اقای پیریای که کلمات شیوا و قشنگ فقط بلدن به کار ببرن سوال دارم شما برای کوهدشت چیکار کردی؟اصلا کوهدشتی هستین؟

  • 001

   منطقم آرزوست…..
   بنده خدا ها ینی اگه کسی اصلاً به فرض کوهدشتی نباشه بیاد برای شما دل بسوزونه مگه بده؟جرمه؟

  • کوهدشت

   برادر عزیز به نظر شما کوهدشتی یودن یا نبودن ایشان چیزی رو حل میکنه؟ضمنن شما اگر اهل کوهدشت باشی حتمن میدونی ایشون متولد کوهدشت هستند و بزرگ شده ی همین شهر هستند هرچند باز میگم که اصلا این موضوع داری اهمیت نیست.

 55. 001

  مشکل اکثراً این است زود قضاوت می کنید….
  کمی هم سعی کنید منطقی باشید، کمی هم سعی کنید با تامل کامنتی بنویسید….

 56. میرزا

  خدمت تمامی دوستان عرض میکنم جمع بندی استاندار محترم و معاونینش شخص آقای محمدی بوده و در شهرستان هم استقبال گرمی از ایشون شده که نشان دهنده ی مقبولیت ایشون در کوهدشت است از نظر مدیریتی هم کارنامه ایشون درخشان و کاملا واضح است.از نظر انقلابی بودن و سوابق جبهه هم ایشون رزمنده بودن و هنوز هم هستند. تور خدا این شخص محترم زیر سوال نبرید

  • علی از بروجرد

   آقا میرزا کسی آقای فرماندار جدید را غیر انقلابی نگفته مگر هرکس انقلابی باشد کافیست برای فرماندار شدن …در ضمن بنده به عنوان یک کوهدشتی شما چطور میگویید کارنامه درخشان پس اینهمه مشکلات شهرمان که داد همه مان در آمده را نمی بینی البته بنده مخالفم که هرکسی که در دوره های قبل بوده دوباره تست شود چراکه آزموده را دوباره آزمودن خطاست…الانکه فرماندار غیر توانمند قبلی شکر خدا رفتن کاش یک انتخاب غیر سیاسی و در حد مشکلات کوهدشت انتخاب میشد البته ما که ناامیدیم از این که روزی انتخاب مسولین ازروی شایسته سالاری باشد ونه جناح بازی

 57. نادر

  چرا این چند نفر اینقد از حرف آقای پیریایی استقبال میکنید؟پستتون مورد خطر واقعه شده یا ترس از نیرو گرفتن نیروهای اصلاح طلب دارین؟درد خیلی از دوستان شخص اقای محمدی نیس که میترسند که نیروهای اصلاح طلب دوباره نیرو بگیرن.بله واقعیت تلخ است

  • ....

   بله اگه واقعیت همین است که شما میگویید تلخ است:
   قوی شدن جناح ها در کوهدشت
   و باید همه از آن بترسند

   تا کی باید به فکر قوی شدن جناح ها باشیم؟

   چرا نباید مطالبات عمومی مردم مورد نظر باشد؟ و تقویت شوند؟

   • کرمی

    درود بر شما ماهمش به فکر جناح های خود هستیم و تعصبات روملاک قضاوت میگیریم

    • ....

     مسلماً کسانی که به فکر منافع عمومی هستند متفاوت اند از کسانی که به زبان خودشان به فکر تقویت جناح خود هستند.

 58. فریبا

  کسی نیس در مورد عقبه فکری آقای پیریایی بگه؟ر م

 59. ارش

  دوستان محترم شما در فضای مجازی اینقد بر طبل مطالبات عمومی نکوبید ….این فیلم هندی ها خیلی وقته دورش تموم شده….

  • ....

   دوست عزیز

   یعنی صحبت از مطالبات عمومی نکنیم و هرکسی حرفی زد بگوییم او خائن است و فیلم هندی بازی میکند و …؟

   اینطوری که واقعاً بد میشه

  • عبدالحسین از بروجرد

   متاسفانه افرادی همچون شما بر طبل انگ زدن می کوبید البته به شماها حق میدهم مثل ما مانند چوپان دروغگو شده است شهری که حرف درست با نادرست تشخیص داده نمیشه…آنقدر جناحی فکر میکنیم که هیچکس جرات نقد کردن را ندارد اگرر ساکت باشی تهمت بی خیالی میخوری واگر حرفی بزنی انگ سود جویی متاسفم برایاین جوخراب…امام جمعه هم نقدی میکنند او رامتهم به تفرقه انگیزی میکنند!!!!چه رسد به دیگران…

   • نورعلی

    چی شد اسمتون از۰۰۱و بی نام سیفا علی تغییر کرد بروجرد اقای نگران برو کمنت های مردم رو بخونید دستون رو شده

    • سیفای کوهدشت

     آقای محترم ی که تا همین لحظه با یک ادیات و چهار نام از جمله نورعلی اینجا دارید عقده گشایی شخصی میکنید .
     سیفا بنده هستم و بازهم قضاوت شما اشتباه بودمثل تمام حرفهایی که تا این لحظه زدید .
     جهت اطلاع شما میگم؛ سیفای کوهدشت نام وبلاگ بنده است و مستونید برای گرفتن بعضی جوابهاتون هرزگاهی سری به این وبلاگ بزنید .
     یا علی بزرگوار.

 60. فردوس

  اقای محمدی فرد با لیاقت و کاربلد هستند خداوند کمکشان کند در پناه امام زمان

 61. احسان

  آقای محمدی مرد روزهای سخت هستند و توانایی مدیریت بحران بالایی دارند خداوند نگهدارش باشد ممنون از آقای بازوند به خاطر انتخاب برادر ارزشی و بسیجی حاج محمدی

 62. رسولی

  جناب مهندس بازوند باید به اقای محمدی فرصت بدهند ایشان توانایی بالایی دارند و موفق می شوند

 63. رسولی

  اداره اموزش پرورش صنعت و معدن راه بهداشا همه خوب و گل و بلبل هست چرا اینقد ریاکار و مغلطه بازین دوستان .

 64. کریمی

  آقای محمدی شما در شرایط سخت و دردناک تر از این در جبهه های کردستان و جنوب کشور برای اهداف این نظام و مملکت تلاش کردین باز هم منتظر تلاش شما هستیم از اقای مهندس بازوند ممنونیم به خاطر انتخاب ایشان

 65. فرهنگی بی طرف

  من شخصی فرهنگی هستم خیلی وقته این شهر رو به افول و زوال رفته نه نماینده محترم به فکر هستند نه ارگان های شهر .حتی اماری که جدیدا منتشر شده کوهدشت را جز شهر های امن استان معرفی کرده….در دوران فرماندار قبلی که شخص اول مدیریتی و اجرای دولت در شهرستان بودند بنظمی ها و نافرمانی های مدنی و قانونی زیادی به جود امد و الان هم وجود داره.تیم مهندس بازوند با کنکاش فروان اقای محمدی را معرفی نمودن که فردی ارزشی و انقلابی و توناست.حالا من این سوال رو دارم دوستان محترم که سنگ مطالبات کوهدشت رو دارید بر سر و سینه خود با شدت و حدت میزنید به کجا چنین شتبان؟ایا شما درک بالا سیاسی از اوضاع شهرستان دارید یا استاندار که مسئولیت اجرایی استان را دارد؟ایا فرماندار نباید فردی توانمند و دوران دیده باشد یا جوان باکلاس و زیبا رو میخواهید؟مطالبات کوهدشت چیست که آقای پیریایی آن را در بوق و کرنا کرده و آن را دست آویز سمت کرسی فرمانداری کرده؟اگر اندکی انصاف به خرج دهید متوجه میشوید که این قضیه بی ربط به جهت گیری سیاسی این شخص و ترغیب شدن از طرف اشخاصی دارند که الان پست های آنها در خطر است و بی کفایتی آنها در شهرستان به اثبات رسیده.دوستان محترم کاش روزانه چند دقیه ای به فرمانداری بروید و حرف های اقای محمدی را بشنوید و الکی ایشان را ناتوان و ناکارمد نخوانید چون خدایی هست و باید جوابگو باشین البته این دوستان که کامنت میزارن جهت و خطشان بی ربط و بی نشان نیس و اشخاصی معلوم الحال هستند

  • 001

   با سلام، در مورد کامنت و نظر جنابعالی
   ۱٫ در ارزشی بودن و انقلابی بودن جناب محمدی شکی نیست
   ۲٫ به کجا چنین شتابان؟ کدوم شتاب؟ برای شما سوال پیش نیامده که چرا آقای محمدی برگشتند؟ کل حرف ما این است که چرا آقای محمدی؟ ما نه گفته ایم ایشان لایق نیستند نه گفته ایم خدای ناکرده فردی غیرانقلابی هستند ما فقط میگوییم چرا ایشان؟ ایشان مگر یک بار امتحان خود را ندادند؟ آیا کوهدشت ظرفیت این را دارد یک نفر چند بار امتحان دهد؟
   مگر کسی گفته که درک سیاسی ما از جناب استاندار بالاتر است؟ نه خیر عزیز من، شما دارید تند میروید…. سوال ما سوال حقی است…
   ۳٫ کجای حرف ما این بود که فرماندار نباید دوران دیده باشد؟ کجای حرف آقای پیریایی این بود که باید بقول شما”جوانی با کلاس و …” باشد؟ کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   ۴٫ مطالبات کوهدشت چیست؟ شما که فرهنگی هستید نمیدانید مطالبات کوهدشت چیست؟ مطالبات کوهدشت هرچه هم باید نیازمند این است که فرد و یا افرادی(فرماندار، نماینده و …) با همکاری هم بتوانند برای شهرستان کاری کنند….
   ۵٫ شما چرا فکر می کنید ما از آقای محمدی خدایی ناکرده ناراحتی در دل داریم و یا خصومتی داریم؟ شما که فرهنگی این شهرستان هستید و این قدر زود قضاوت می کنید چه برسد به بقیه…..

  • سیفای کوهدشت

   آقای فرهنگی بی طرف با یک جمله ای که عنوان کردید نشان دادید نه تنها اطلاعی از فرمانداری و اموراتش ندارید بلکه فکر میکنید فرماندار بقال سرکوچه است .
   کدام جمله ؟
   دوستان محترم کاش روزانه چند دقیه ای به فرمانداری بروید و حرف های اقای محمدی را بشنوید ؟؟؟؟!!!!!!!!!

   • فرهنگی بی طرف

    ایشان دیدار عمومی هم دارند. ادب داشته باشیدو با تعصب به پیریایی به دیگران توهین نکنید ….

    • سیفای کوهدشت

     بنده به کسی توهین نکرده ام جناب .
     ملاقات عمومی هفته ای یک روز است یا ماهی یکبار .
     شما فراخوان عمومی زدید آقای محترم !!!!
     ادب از امثال شما یاد بگیرم که تعریف و تمجیدتون با نام شناسنامه و نکوهش و بدگوییتون با نام مستعار؟؟؟؟؟؟؟
     بعید میدونم تا حالا حتی فرماندار کوهدشت رو از نزدیک دیده باشید .
     بعض دوستان اینجا چنین اظهار نظرات صد من یک غاز میکنن که هرکی ندونه فکر میکنه دکتری علوم سیاسیشون رو از دانشگاههای آمریکا گرفتن .
     خیلی بده که تا کسی ازتون انقاد میکنه و برآشفته میشید از ادب نداشتتون مایه میذارید و اشخاص رو متهم به رعایت نکردن ادب میکنید .
     بعید میدونم شما بیشتر از این حقیر در دستگاههایی مپل فرمانداری و استانداری تجربه داشته باشید و بازهم غیر ممکن میدونم که همین سرپرست محترم فرمانداری رو از نزدیک دیده باشید . اما اگر واقعا ایشون رو میشناسید ازشون در مورد بنده بپرسید بهتون خواهند گفت که چقدر شناخت روی هم داریم . وبلاگ سیفای کوهدشت آماده حضور شما برادر ارجمند هستیم و میشنویم اگر حرفی هست . عزت زیاد بزرگوار./

 66. کوهدشت

  عزیزان کمی واقع بینانه به موضوع بنگرید!

  آقای پیریایی چه نیازی به حضور در انتخابات کوهدشت دارد؟به نظر شما فردی با رزومه استانداری دو استان مهم کشور و یکی از افرادی که موردوثوق اعتماد اکثر علما و مراجع بزرگ قم می باشد بهتر نیست از کلان شهر ها به مجلس راه پیدا کند؟ این را گفتم که روشن شود جناب پیریایی فقط حسب تکلیف این اظهار نظر را رسانه ای کرده است…باور کنید فقط افرادی که فرزند زمان خود هستند مشکلات را اینچنین مطرح میکنند…

 67. کونانی

  با سلام
  همشهریان عزیزم قصد اتلاف وقت ندارم .
  دو دوست قدیمی دعوا کنند بیخبران باور کنند آنهم چه باوری …
  گفت؛ در نظر بازی ما بی خبران حیرانند .
  القصه، یادش بخیر زمانی که همدان بودم گفتند لرها آمدند .
  ماجرا از این قرار بود که آقای پیریایی استاندار شده بود و آنطور که شنیدم قرار بود آقای بازوند بعنوان معاون عمرانی با ایشان همکاری کنند.
  عزیزان همشهری، با دیدن متن دستنویس آقای پیریایی یاد مثال (دعوای زرگری افتادم) !
  چند لحظه تامل کافیست تا بدانیم سادگی چه برسرمان آورده و چه ها که قرار نیست به حسابمان بنویسد.
  انگار آقایان سیاست باز کوهدشت فراموش کرده اند مناسبات برادرانه، سیاسی و صمیمی آقایان پیریایی و بازوند را و حتی یک صدم هم احتمال نمی دهند این دستنوشته و این کامنت بازی ها همان دعوای زرگری باشد که فقط در مثالها شنیده اند .
  همانطور که مستحضرید در لرستان و کوهدشت تقریبا هیچ انتصابی بدون فشار گروهها، طیف های مدعی قدرت و جریانهای سیاسی رخ نداده و نمی دهد و بلاشک نصب سرپرست فرمانداری کوهدشت هم بر اثر یکی از این مناسبات سیاسی صورت گرفته که اگر غیر از این بود آقای محمدی بجای سرپرست فرمانداری به عنوان فرماندار منصوب میشدند.
  حالا اینجا جای یک فرضیه خالی است که شاید؛ چنین نامه ای از یک دوست خطاب به دوست قدیمیش که احتمالا در طول روز چندیدن مرتبه با هم در تماس هستند در فضای مجازی با هم رد و بدل شده تا ببینیم واقعیت چه بوده و نهایتا این سناریو به نتیجه ی مورد نظر طرفین ختم گردد .
  خوشحالم که استاندار ارزشمندمان و همچنین آقای پیریایی اینطور نشان دادند که سیاست چیست و کار سیاسی یعنی چه و ناراحت از تحلیلها ، قضاوتها و پرخاشگریهایی که بین عوام و خواص ما بدون هیچ آگاهی ریشه دوانده .

  • 001

   این متن جناب پیریایی کجاش دعوا بود که شما به عنوان دعوای زرگری مینامیدش؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ....

   به نظر شما چنان غرق در سیاسی بازی هستید که همه چیز را بازی میبینید

   جهت اطلاع شما دین مبین اسلام
   المانهایی تحت عنوان «امر به معروف و نهی از منکر»
   «کلکم راع و کلکم مسئول عن رعیته»
   هم دارد.

   چطور شما یک نامه که خیلی واضح بیان شده را سیاسی بازی میدانید؟

   و مگر کامنت گذاران این سایت که هستند که مدیران ارشد یک کشور رو وادار به بازی کنند؟! یا وادار به ارایه درس سیاسی برای دیگران؟!

   چیزی که خیلی شفاف است اینه که یکی از مدیران ارشد از مدیر ارشد دیگری خواسته که درمورد این انتخاب با دقت بیشتری عمل کند، به همین سادگی.

 68. ازادبخت

  اقای پیرایی فقط با این نوشته قصد تفرقه انداختن دارند که بچه ای سیاسی کوهدشت را به جان هم بی اندازند و بس

  • ....

   مقاصد دیگه ای هم متصوره:
   – میخوان راه را برای مطالبات عمومی باز کنن
   – میخوان برای کوهدشت خودشان حرکتی انجام بدن
   – میخوان اثبات کنن که در کوهدشت کسی به حرف نخبه ها گوش نمیده و این همه حرف که میگه چرا امثال آی پیریایی کاری برای کوهدشت نکردن رو جواب بده
   و …
   پس زود قضاوت نکنین

 69. کوهدشت2

  مطمین باشید این یادداشت یک سند ارزشمند برای سالیان آینده است…این یادداشت جزیی از” تاریخ” این شهر است! چرا؟ وقتی که استاتداری سکان استان را در دست گرفته که نگاه ویژه ای به این شهر دارد و همچنین شخصی مانند کورانی فر در کنارش دغدغه این شهر را بیشتر از همه ما دارد نیاز است فرمانداری بر صندلی ساختمان اصلی شهرک اداری کوهدشت تکیه بزند که دارای تجربه کافی و انرژی مضاعف باشد و مهمتر از همه از موارد سیاسی و زد و بندهای سیاسی بدور باشد…

  • 001

   این کلمه “مطمین” شما منو کشته…….
   خیلی هم عالی
   🙂

 70. مولایی

  من حدود ۱۰ دقیقه هست که تمام مطالبو کامل و وافر خودندم:
  ۱- آقای پیریایی واقیعت این است به واسطه کارنامه مدیریتی که دارند خیلی مورد قبول عامه مردم نیستند چونکه نه از بچه های شهرستان کسی را جایی به خدمت گمارد نه اینکه گامی برای بهبود اوضاع شهرستان تاالان برداشتند ودوست محترمی سنگ آقای پیریایی را به سینه میزنند آقای ملکشاهیی هم پست های کلیدی داشتند ولی نمایندگی پست بالاتری است پس شما از روی تفسیر خود بیان نکنید که ایشان در فکر کاندیداتوری نیستند.
  ۲- خیلی از کانت ها تند بود البته حق هم دارند چون زمان درخواست آقای پیریایی خیلی زود و نا بجاست و هنوز شخص آقای محمدی شروع به کاری نداشتند که عملکرد الان ایشون رو ارزیابی کنند به قول امام راحل حال کنونی افراد ملاک است بنا به فرض ایکنه ایشون کارنامه درخشانی ندارند بگذارید که فعالیتی بکنند.
  ۳- خیلی از کامنت بی پایه و اساس است فرماندار بومی باتوجه به طایفه گری و دسته بودن کوهدشت جوابگو نیست من نمیدانم چطور دوستی که همش از منطق حرف میزنه دم از نیروی بومی میزند
  ۴- اقای محمدی در جلسه معارف گفتند که خیلی از اشتباهات گذشته را جبران کرده در وجود خودش و با تغییرات گام به میدان گذاشتند و استقبال عمومی بزرگان و سران طوایف از ایشون نشان دهنده مقبولیت ایشون در جامعه مدنی کوهدشت دارد
  ۵- خیلی از دوستان میخواهند طوری در فضای مجازی القا کنند که اقای استاندار بله قربان گو اقای پیریایی است و ایشان باید حرف اقای پیریایی را گوش کنند
  ۶- در اخر اینکه خواهشا به این بحث بی فایده لجبازانه مجازی خاتمه دهید

 71. سداد

  ۱،ما آدم مقتدر سیاسی کم نداریم که کد خدا یوسفند بشه
  ۲روال فعالیت قبلی وی در کوهدشت در یک خط متعادلی بوده اند،
  اما موقعیت فعلی کوهدشت با زمانهای گذشته فرق واز حالت خنثی گونه به روند سیالی رسیده و نیازمند شخصی مقتدرتر می باشد

 72. مصطفی

  سلام دوستان
  در این که جناب آقای دکتر پیریایی دارای بینش عمیق سیاسی و فکری است البته همه ما هم نظریم، یعنی هم مخالفت‌ها این را نشان میدهد و هم موافقت‌ها، در همین اختصار و صداقتِ نامه ایشان میتوانید صورت دلسوزی ایشان را ببینید وگرنه تاریخ درباره افراد قضاوت درست تری دارد. دورزمانی نیست که آقای پیریایی از مسئولیت استانداری همدان به جهانشهر قم رفته و خادم آستان و استان حرم حضرت معصومه شده، اما حتی مخالفان یک دنده ایشان نیک میدانند که آقای پیریایی هم در شناخت افراد و ظرفیت و هم در حرکت، اقدام و تاثیرگذاری برای استان های همدان و قم بی بدیل بوده است، استاندار فعلی همدان هم اگرچه فرمانداران متعددی از دوره قبل را برکنار کرده اما به اعتراف خودش در شورای اداری هفته گذشته سرمایه گذاری ها و اقداماتی که برای توسعه استان در حال انجام است نتیجه کارهای فرمانداران آقای پیریایی است،
  لذا بنده حداقل میتوانم ادعا کنم، اساتید دانشگاه در رشته علوم سیاسی میتوانند همین یک دستونشته ساده را برای تدریس در دانشگاه انتخاب کنند.
  و حاضرم شرط ببندم در همین سادگی نامه هم میتوانید دلسوزی آقای پیریایی برای کوهدشت را ببینید و هم دلسوزی برای مهندس بازوند را ، وگرنه اسناد اینچنینی را منتشر نمیکردند.
  من هم خوب میدانم؛ شما هم خوب میدانید.

 73. چایی

  پهلوانی تو بلد نیستی حرفم بزنی.، خودت….. بگم

 74. سداد

  سانسور نظرات. این اعمال رکورد میشه
  طرف فرمانداری فیلتر نظرات میکنی مدیر سایت

  • نورعلی

   همش سانسورهههههههههههههههههههههههههه.اگه از اقای پیریایی تعرف کنیم میزارن بزار بگم درود بر پیریایی شاید بزارن امتحان میکنیم درود بر پیریایی

 75. 001

  متأسفانه هیچ کدوم از دوستانی که به اصطلاح خودشون از این نامه جناب پیریایی احساس بدی داشتند جواب هیچ کدام از کامنت های بنده، جناب “….” و چند نفر دیگر را درست و واضح نمی دهند، لطفاً جواب درست و منطقی بدهید!
  کسی الان نمیگه آقای محمدی فرد خوبی نیست، و هزار عیب و ایراد داره، کلاً این بحث روی اینه که “چرا آقای محمدی با اینکه قبلاً هم فرماندار کوهدشت بودند و کاری نکردند برای کوهدشت دوباره باید در این برهه زمانی فرماندار بشه”
  لطفاً جواب ندید ایشان لایق هستند، کارنامه درخشان و ….
  لطفاً با سند بیان کنید کدام مورد از کارنامه درخشان ایشان؟کارهای مثبت و خیلی مهم ایشان در این عرصه مهم را بگویید؟

  درضمن در شهری مثل کوهدشت از به قدرت رسیدن گروهی که جناحی فکر می کنند، جناحی عمل می کنند و جناحی حرف میزنند باید ترسید….

 76. ازادبخت

  خیلی از کامنت هارو دوستان ارجا نیور ساسنسور میکنند و اگر توجه کنید متن های طولانی مربوط به تمجید اقای پیریایی در اینجا هست متن های کوتاه و بی پایه گذاشتن برای تفسیر از دفاع اقای محمدی خنده دار است برای مدیران سایت با این سانسور بچه گانه شان

  • مهندس

   آفرین بر مدیریت سایت ارجانیوز
   و آفرین به آستانه صبرتون
   من اگه جای مدیریت سایت بودم این کامنت رو تایید نمی کردم به دلایل زیر
   ۱-کجا فقط تمجید شده مگه آقای آزادبخت این همه انتقاد رو نمی بینه
   ۲-من مدیریت ارجانیوز رو می شناسم از بچه های مسجد صاحب الزمان (عج) هستند و تا جایی که خبر دارم فک نکنم تا الان آقای پیریای رو از نزدیک دیده باشن و فک نکنم اهل پست و مقام باشند که بخوان دور کسی رو بگیرن
   ۳-آقای آزادبخت تهمت زده ولی شما……
   در کل آفرین برشما که نشون دادید الکی در مسجد نبودید
   آفرین

 77. نورعلی

  تمام نظرات منتصب شده به تعریف از آقای پیریایی اینم شده منطق اقایان ارجا نیوز بابا گلی به جمال میرملاس بدون دخل و تصرف همه ی کامنت هارو میزاره …

  • 001

   باز تهمت

   دست از این تهمت زدن بردارید خواهشاً

   بخدا خودتون بیشتر اذیت میشید تا بقیه….

   • مهندس

    خخخخ
    این نورعلی چه بدجور ضایع شده
    تهمت چرا زدی نورعلی جان

  • درویشی

   نورعلی خان ما که اینجا هم نظرات مخالف می بینیم هم موافق واقعا دم بچه های ارجا گرم ..
   یه توصیه به شما و همه دوستان برید سایت میرملاس یه نقد محکم ولی بدون توهین بزنید برعلیه تزشون ببینید تایید میشه یا نه !!
   من با هر کدوم از دوستام حرف زدم میگن توی میرملاس هر چی نظر میزاریم تایید نمیشه با اینکه هیچ توهینی هم نمیکنیم …شما هم برید تست کنید …

 78. 001

  کلاً این قضیه رو هم زیاد بزرگش نکنید :

  فرض کنید اصلاً جناب پیریایی حرفی نزدند که هرکسی هرطور که بخواد تفسیرش کنه و از کلماتی که در اون نیومده کلمات تفاسیر جدیدی بیان کنه….

  پیش خودتون فکر کنید که چرا کسی که یک دوره فرماندار کوهدشت بوده باز اومده سرکار…
  آقای محمدی فرد بسیار محترمی هستند ولی کسی که یه بار امتجان داده که دوباره نمیاد امتحان پس بده…. ینی فضای کوهدشت اینطور نیست که هرکسی چند بار بیاد امتحان بده…..

  قطعاً کسایی که اینجا کامنت میزارن سنشون هنوز جوانه، شماها حداقل سیاسی بازی و جناح بازی در نیارید،یه کم فکر کنید، یه کم به فکر آینده باشید، تا کی باید جناحی فکر کنیم، جناحی تصمیم بگیریم جناحی عمل کنیم….
  هرکسی، مختص به هر جناحی بود، ولی اگه حرف درستی زد ازش دفاع کنیم و هرکسی،مختص به هر جناحی بود، حرف اشتباهی زد و یا کار اشتباهی کرد باید بهش بگیم و اعتراض کنیم، باید مطالبه کنیم، اینو بدونید همشهریان بزرگوار همه ما اگه برای کوهدشت بحث کنیم آخرش به نتیجه میرسیم، ولی میدونید چرا اکثراً شروع می کنن به توهین و … چون جناحی فکر می کنند…. بیاید یه کم جناح رو بزاریم کنار، حرف درست، عمل درست و رفتار درست رو تشویق کنیم و با حرف نادرست، عمل نادرست و رفتار نادرست مبارزه کنیم…..

  تاخودمون نخواهیم هیچ چیزی عوض نمیشه…..

  • ازادبخت

   اقای ۰۰۱یا مسئول سایت بسه دیگه

   • 001

    خخخخخخخ
    من مسئول سایت نیستم بزرگوار!
    شما چرا اینقدر داغ تشریف دارید، حرفی برای گفتن هستید میشنوم، اگه نیست بسلامت….

 79. بی طرف

  در مورد این یاداشت چند نکته مرموز و نامل برا نگیزه:
  ۱- چرا این یاداشت در زمان فرمانداری حمزه پور با ان همه مشکلات و نابسمانی ظوهر پیدا نکرد؟
  ۲- چرا این متن دلسوزانه برای استاندار به صورت رسمی استاندار فرستاده نشد و در وب سایت منتصب به دوستان ایشان نمایان شد؟
  ۳- چرا دوستان سینه سوخته کوهدشت چند روزه متوجه مطالبات سنگین کوهدشت شده اند و ۳۷ساله این مطالبات نبود؟
  ۴- چرا دوستان به فکر مطالبات راه کوهدشت نیستند که قهرمان کشتی فرنگی چند شب پیش در این راه به کما رفت؟
  ۵- چرا دوستان میخواهند التهاب افرینی کوهدشت با محمدی را جلوه دهند؟
  ۶- چرا اینقدر روی این شخص و کرسی متمرکز شده اید؟
  و در اخر شک ندارم این کامنت نمایش داده نمیشود چون دوستان ارجا نیوز بدنبال واقعیت نیستن

  • ....

   آیا دخالت نخبگان کوهدشت از جایی باید شروع شود یا نه؟

   با این وضع از هر نقطه که شروع میشد، باز همین موضوعات پیش می آمد که چرا از نقطه قبل شروع نشد؟

   لابد باید گفت چرا از دوره جناب ابراهیمی شروع نشد و چرا از دوره قبل از او و چرا ….

   عزیزان هر چیزی نقطه ی شروعی دارد.

   اما به نظر بنده این زومی که روی آقای محمدی است به این دلیله که پست فرمانداری از سه پست اصلی یه شهرستان است(نمایندگی-امام جمعه- فرمانداری) دو تای اول در کنترل صاحب منصبان استانی نیست
   ولی سومی(فرمانداری) مربوط می باشد.

   بنده یه ایرادی در صفحه معرفی جناب محمد جعفر محمدزاده(در همین سایت) از نخبگان گرفتم که چرا کوهدشت را رها کرده اند

   اکنون فهمیدم که واقعاً حق داشته اند، آخه چرا باید برای کسانی دل بسوزانند که غرق در بدبینی هستند؟

   واقعاً چرا؟

   آقا جان یکی از مدیران ارشد از مدیری دیگر خواسته بیشتر دقت کند، آنطور که خودش گفته من باب امر به معروف و نهی از منکر بوده، خب اجازه بدید آن مدیر دیگر خودش پاسخ درخور دهد.

   واقعاً اگر مدیران ارشد ما نتوانند در مورد چنین مناصبی نظر بدهند و حرف مردم را بگویند، پس چه کسی باید اقدام کند؟

   پس بفرمایید همه، همه چیز را تعطیل کنیم و رسماً به کار جناحی وباند بازی بپردازیم، چرا؟ چون تا الان یا نتوانسته ایم قدمی برای کوهدشت برداریم.

  • مرتضی تیموری

   آقای بی طرف میدونی مشکل من و شما کجاست ؟
   مشکل ما اینه اگه آقای پیریایی این یادداشت را محرمانه به آقای بازوند می دادند خب می گفتیم چرا نخبه های ما هیچ تذکری نمی دهند کی میدونه شاید دوره حمزه پور هم تذکر داده و ما نمی دانیم
   الانم این بنده خدا آقای پیریایی که من فقط یک بار ایشونو دیدیم اومده از سر دلسوزی یه پیام نوشته ، چرا ما خودمونو نگران می کنیم
   چرا؟؟؟؟؟؟
   بجای اینکه از آقای پیریایی استقبال کنیم داریم هشدار و انتقاد می کنیم
   واقعا متاسفم
   ای کاش آقای پیرایی و امثال پیریایی به شهر ما بازگردند ای کاش
   ولی به خدای لا شریک له تا زمانی که ما دست از سر این طائفه گری و سیاسی بازی بر نداریم نه ایشون و نه امثال ایشو به کوهدشت برنمی گردند
   با کدام رفتار خوب
   با کدام استقبال خوب
   بابا اون دوره دیگه گذشت
   مردم فهیم شدن
   الان شهر ما به امثال آقای پیریایی و محمدزاده نیاز داره
   ببخشید طولانی شد و ناقص
   یاعلی

 80. 001

  آقای نورعلی
  بخدا قسم، به خود امام محمد باقر قسم من برای این خبر فقط با نام ۰۰۱ کامنت میزارم و نه هیچ اسم دیگه ای….
  و باز هم بخدا قسم و به خود امام محمد باقر قسم، این مسئولین سایت ارجا نیوز هم نمیدونن من کی هستم…..

  ازتون خواهش می کنم یه کم بهتر فکر کنید، خوب فکر کردن هم هنری است زیبا….

 81. ازادبخت

  آقای ۰۰۱ شما که پخته هستین و خاک خورده گود اینقد ریاکار نباشین مردم کوهدشت بیشترین چوب را از امثال شما که رفیق دزد شریک قافله هستن خوردن

  • 001

   آخه بزرگوار چه ریاکاری؟ شما منو میشناسید؟ آقای پیریایی منو میشناس؟ برا کی دارم ریاکاری می کنم؟ بخدا قسم آقای پیریایی هم نمیدونن من کی هستم….
   یکی میگه آقایی که اونقدر میترسی اسمتو بگی، یکی هم مثل شما میگه ریاکار…..
   هیچ کس از مسئولین این سایت، و هیچ کس از کسایی که اینجا کامنت گذاشتن و حتی خود پیریایی منو نمیشناسن، من چند بار قسم بخورم؟

  • دانشجو

   ممنون که واقعاًیک نفرفهمیدکه آقایی پیریایی نیازی به کوهدشت ندارن همینکه هنوزه وطنش رادوست داردبااین همه مقامش به کوهدشت اهمیت میدهندخداروبایدشکرکرد

 82. khodam

  🙂
  🙂
  🙂

 83. مرادی

  من خیلی به یاداشت آقای پیریایی کاری ندارم چون عقبه فکری ایشون مشخصه.اما دوستان در کامنت هایی گذاشتن مکراااااااااااااا از یک بار امتحان شدن اقای محمدی میگن مگه اینجا امتحان کنکوره؟ایشون با حکم نفر اجرایی اول استان اومدن و دید ایشون نسبت به شما ارجعیت داره. اقای(۰۰۱) دل سوحته کوهدشت که اینقد کامنت دلسوختگی میزاری و به همه اوضاع مسلط فردا صبح پاشو مثل یه مرد برو فرمانداری مسئولیت فرمانداری به عهد بگیرو شهر رو تبدیل به بهشت کن چقد اینجا حرف میزنی خسته نشدین من یه ربع دارم فقط حمله شما ۰۰۱ رو میخونم بسه اقای بیکار .اقای پریایی فردی محترم هستن نیاز به دفاع شما نداره

  • ادینه وند

   کوهدشت نیاز به دلسوزی ندارد انشالله در پناه امام زمان و رهبری معظم انقلاب پیشرفت نیز حاصل می شود اقای محمدی فردی خدوم هستند و برای کوهدشت نیروی دلسوز و برش دار ،به جای این بچه بازی ها راهکار به ایشان بدهیم به امید موفقیت

   • ....

    دوستان بنده فقط توجه شما را به یه مطلب جلب میکنم:

    آیا کوهدشت نیاز به فضای انتقادو پیشنهاد سالم و منصفانه ندارد؟

    و اگر دارد، چه کسی بهتر از امثال آقایان پیریایی؟

    و باید از کجا شروع شود؟

    و باید خطاب به که باشد؟

    آیا باید فضا به گونه ای باشد که نخبه کشوری ما هم برحسب وظیفه و دلسوزی نتواند
    در جهت مطالبات عمومی کوهدشت قدم بردارد؟

  • کریمی

   اقای مرادی اینم شد جواب به ۰۰۱

  • ....

   والا آنچه شما نوشتید دقیقاً ایراد به نامه ایشان بود
   دوست عزیز

   اگر آقای پیریایی محترمند که هستند، پس اجازه بدید حرف ایشان محترمانه به گوش مخاطبانشان برسد.

   این طرز حرف زدن شما هم درست نیست، جناب ۰۰۱ چرا نباید از کوهدشت بگوید؟

   ضمناً صحبت دفاع از شخص پیریایی نیست، هرچند شخص ایشان هم قابل دفاع و محترم است

   به نظرم صحبت دفاع از جریانی است که میخواهد مودبانه، منصفانه و محترمانه نقد کند و یا پیشنهاد ارایه دهد.

  • khodam

   با سلام، در مورد کامنت و نظر شما دوست عزیز به عرض برسانم ؛
   ۱٫ اینجا از کنکور هم حساس تره، سرنوشت مردم، آینده مردم هست نه سرنوشت و آینده یک نفر
   ۲٫ مگه بنده گفتم فرماندار بودن کوهدشت روبدید به من؟ مگه من گفتم که اگه فرماندار بشم بهشتش میکنم؟ کجای حرفای بنده اینطوریست؟
   آقای مرادی، دوست عزیز ؛
   به حرفایم با کمی دقت و منطق گوش کنید؛
   ۳٫ من نه می گویم آقای پیریایی فرماندار باشد کوهدشت خوب میشود و نه می گویم که الان که آقای محمدی آمده است ۱۰۰% وضع خراب تر میشد، سوال فقط یکی است و آن هم در کامنت های قبلی ام بیان کرده ام ، حال خواهشاً بروید و کامنت های بنده را بخوانید….. درصورتی که جوابی داشتید با هم بحث خواهیم کرد…. و خوشحال میشم شما همشهری محترم پاسخم را بدهید.
   آقای مرادی؛
   ۴٫ کدام کامنت بنده حمله بود؟ سوالم را جواب بدید، کدام کامنت؟
   ۵٫ ادب شما در همین حد است : “…. بسه اقای بیکار”
   از نظر شما هرکس برای شهرستانش وقت بزاره و بحث کنه بیکار حساب میشه؟
   ۶٫ بنده کشته مرده فردی نیستم، چه جناب پیریایی چه هر کس دیگر، اما روی حرفای دیگران قدری تامل میکنم، حرف جناب پیریایی حرف درستی بود، از زمانی که خبر فرماندار بودن جناب محمدی را شنیدم این سوال برایم پیش آمد، در بعضی کامنت ها مشاهده کردم دارن حق ایشان را ضایع می کنن پاسخ دادم و انتظار پاسخی درست و منطقی داشتم که نشنیدم….
   ۷٫ بنده در هیچ کدام از کامنت ها به کسی توهین نکرده ام، اتفاقاً همیشه با صبر و حوصله و کمال احترام با بقیه صحبت کرده ام، نمیدانم طبق کدام کامنت بنده این حرف را میزنید، بفرمایید که بدانم، ولی اگر دقت کنید و کمی منصف باشید خیلی از دوستان مثل شما به بنده و چند نفر دیگر تهمت زدند، بی احترامی کردند و ….
   ۸٫ در محترم بودم جناب آقای پیریایی هیچ شکی نیست، همینطور در محترم بودن جناب محمدی….
   شما بحث را خیلی گنده اش نکنید، خیلی بحث ساده ای بود اگر عده ای ان را حاشیه نمی کشاندند….

 84. کوهدشتی

  عالیه تشکر.

 85. کریمی

  به نظر دوستان یه فرماندار توانمند چه ویژگی های باید داشته باشه که لیاقت داشته باشه ؟ لطفا جواب بدید

  • سوری

   آقای کریمی معلومه دیگه یک فرماندار اول باید توانمند باشد نسبت به وظایفش و کارنامه هر فرد اینو نشون میده دوم باید امین یعنی امانت دار باشد نسبت به مردمش و خون شهدای عزیز همان (قوی امین) سوم شجاع باشد چهارم استقلال فکری داشته باشد پنجم اهل مشورت با دلسوزان و نخبگان باشد ششم از سیاسی بازی بپرهیزد و …

 86. ....

  گره گشای مشکلات جناحی و باندهای سیاسی در کوهدشت باشد،
  به نفع مردم و انقلاب، نه به نفع جناح

  به وضعیت سیاسی بازار کوهدشت سامانی دهد
  و نیروهای دلسوز را جمع کند
  که لازمه اش این است وامدار جناحهایی که صرفاً جناحی عمل میکنند نباشد

  مطالبات نیمه کاره کوهدشت را به انجام برساند

  برای حل مشکلات کوهدشت برنامه علمی کافی داشته باشد

  و همچنین از پشتوانه سیاسی کافی برخوردار باشه
  و حمایت نیروهای ارزشی را جلب کند

  حرکاتش هم متوحه مطالبات اصلی رهبری باشد

  مدیریت فرهنگی قوی ای در شهرستان ایجاد کند

  و مشارکتهای اقتصادی را پیگیر باشد

  و شاید موارد دیگر

  ولی آنچه اینجا جای بحث است این است که شخصی چون پیریایی، میگوید که بر حسب تجربه کوهدشت نیاز به کسی تواناتر از آقای محمدی دارد و البته ایشان هم توانمند هستند.

  • 001

   تایید می کنم…

   • ....

    لطف دارید، شما بزرگوارید

 87. ....

  اضافه کنم
  آنچه مطالبات کنونی کوهدشت میخواهد به کسی نیاز دارد که
  حوزه نفوذ سیاسی اش صرفاً در سطح استان نباشد،
  بلکه دامنه ی نفوذ آن تا نمایندگان و مقامات کشوری برسد.

  مشکلات کوهدشت اگر در داخل استان و در سطح مدیریتهای فعلی قابل حل میبود

  تا الان حل شده بود.

 88. قبادی

  اینجور که پیداست اصلا برای ما دوغ و دوشاب فرقی نداره۰ آقای پیریایی بنده خدا ، خیال کرده بدون کار فرهنگی وفقط با دو خط نامه میتونه همه چیز رو عوض کنه ۰ من تا این یادداشت آقای پیریایی رو دیدم گفتم ای وای ، پیریایی خط تخریب خودش رو داد ۰ نمی بایست این کار رو می کرد
  متأسفانه جناح بازی توی کوهدشت حرف اوله ، ما بایست اول این جناح بازی رو ، با کار فرهنگی درستش کنیم
  کیا میتونن این نقش مهم را انجام بدن ، اونایی که از صمیم قلب بخواهند ریشه ای این بختک رو از سرزمین ما وردارن۰ آیا واقعا کسانی هستن که اینقدر دلسوز باشند!؟ ودر عین حال توانا وبا برنامه!؟ واقعا جواب این سوال به این سادگی ها هم نیست۰
  آقای پیریایی ، بهتر نبود محرمانه وخصوصی با آقای استاندار که میگن رفاقت هم دارید این موضوع را حل می کردید؟
  آقای پیریایی ! مگه فرمانداری کوهدشت ، اینقدر مهمه! واقعیت رو میگم ، فرمانداری چقدر توی توسعه کوهدشت تاثیر داره!؟
  توسعه کوهدشت ، بعداز خراب کردن دیوارهای جدایی وجناحی ممکن میشه ۰ یاعلی

  • ....

   چرا فکر میکنید این تخریب است؟

   چرا نباید مدیران ارشد در ملا عام نظرات خودشان را راحت بگویند؟

   و راستی مگه بعد از نمایندگی و امامت جمعه پستی مهم تر از فرمانداری برای شهرستان هست؟

 89. محسنی

  به نظر من گذشته از حب و بغض های سیاسی، این بادداشت کوتاه بیانگر اوج دلسوزی
  و صداقت و شهامت است یک مدیر با تجربه و شناخته شده مثل دکتر پیریایی است که در کمال احترام و با حفظ شئونات فرماندار تازه منصوب شده و جناب استاندار توصیه خودشون را مطرح کردند خدا وکیلی چه با این نظر موافق باشیم یا مخالف از این روحیه باید استقبال کنیم بیایید همه حرفهامون رو با امضا و روشن و مستدل بزنیم تا راه بر افراد فرصت طلب و روحیات سالوسانه بسته بشه …

  • عبدالسعید

   احسنت کاملا موافقم

 90. علی مراد گنجی

  از سایت ارجانیوز خواستارم که با آقای پیریایی مصاحبه ی انجام دهند و به همه این شایعات خاتمه دهند.

 91. مهرداد

  آقایان چرا اینقدر بحث میکنید آقای محمدی فقط برای ۴۵روز فرماندار کوهدشت است. درست نیست در این دو ماه به ایشون حرفی بزنید. به این دلیل ایشون فرماندار نمیشوند که بازنشسته شده اند.

 92. امین/ تهران/ د. م

  سلام بر گردانندگان ارجا نیوز

  دست نوشته کوتاه جناب پیریایی از چه حکایت می کند. نگارنده کوهدشتی نیستم، اما بیشتر از شماها به بافت سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی کوهدشت آشنایی دارم. در گوشه سمت راست سایت(ارجا) شماری از شخصیت های فرهنگی، سیاسی چهره هایشان به تصویر کشیده شده است. این به چه معناست؟ یعنی کوهدشت در عرصه ملی شجصیت های تاثیر گذار دارد. با انتخاب فرماندار جدید چه باید گفت. جز اظهار تاسف برای این سامان حرفی دگر یاد نداد استادم. تنازع بقا و تسویه حساب های سیاسی پشت پرده روزگار را این چنین برای شهر کوهدشت رقم زده است. این جا دوباره باید دست به دامن رحمانپور شد و از او خواست دوباره بخواند هوار ا هوار هنی بوی زلف……
  ما قصد اهانت به کسی نداریم، و جانبداری هم از جناب پیریایی نمی کنیم زیرا از نظر تفکر ممکن با وی تضارب داشته باشیم. ولی نوشته همراه با توصیه اش بجاست. اول؛ تلنگری به خودشان است که هنوز نسبت زادگاهش با توجه به تجاربش حساس است. دوم؛ به دیگر دوستانش پیامی القا می کند که گذشته دیگر گذشت اکنون که در عرصه ملی صاحب نام شده ایم بیایم با این همه پشتوانه به زادگاه خود بیندیشم. سوم؛ جناب فرماندار جدید یک دوره در این شهرستان فرماندار بوده است باید ببینیم اثراتش چه در توسعه کوهدشت چه بوده است. نتیجه اش همبستگی و اتفاق نظر نخبگان، یا تفارق و پایه نهادن بدعتی که هنوز شکافش بر جان زخم خورده کوهدشت نمایان است. چهارم؛

 93. مجنبی شیری

  سلام
  یک درصد فکرشو بکنید اگر این سایت کامنت نداشته باشه ، ..
  عزیزان من شما در این کامنت ها بعضا دارید قضاو ت نادانسته انجام میدین.
  در حالی که نگارنده نامه با تجربه سنگین کار اجرایی در استانهای حساس تر از لرستان عزیز این نامه را مرقوم کرده.
  آقای پیریایی را مینوان پیرسیاست نامید.
  که امتحان داده روزهای سخت و مهنت های دشوار است، او نشان درجه یک سازندگی از نظام جمهوری اسلامی دریافت کرده، پیریایی میداند در استان زادگاهش کدام اولویت وجود دارد، کما اینکه برای اهلش این نامه یک چراغ راه است تا در ناریکی این روزها ره گم نشود.
  والعاقبــت للمتقین
  مجنبی شیری -ملایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر بــــــــــــــــــــــزرگ

 94. امین امرایی

  با سلام
  مرقومه جناب آقای پیریایی و نظرات دوستان رو مطالعه کردم و قدری متعجب شدم که چرا برخی دوستان از این کلام کوتاه ،دلسوزانه و پر مایه آشفته شدند و به جای درک معنی و مفهوم این کلام به نقد شخصیت نگارنده پرداختند.

  ای برادر قصه چون پیمانه است معنی اندر وی بسان دانه است

  دانه معنی بگیرد مرد عقل ننگرد پیمانه را گر گشت نقل

  بر اساس آداب مسلمانی باید دید نگارنده چه میگوید نه اینکه چشم بر مفهوم مرقومه بست و زبان به نقد گشود و البته مخاطب این کلام بنده کسانی هستند که هنوز گوش شنوا دارند.
  بنده در نوشته مذکور دعوت مسولین به توجه و دقت بیشتر بر اساس مشکلات شهرستان در انتخاب و انتصاب فرماندار کوهدشت دیدم و الحق حرف بجایی است چرا که کوهدشت مدیریت جهادی میخواهد نه سیاسی…
  کوهدشت فردی در تراز و قواره جمهوری اسلامی میخواهد،فردی که ردای فرمانداری کوهدشت با تمام سختی ها به تنش اندازه باشد.چیزی بود که این حقیر از نوشته جناب پیریایی چنین برداشت کردم و صواب آن بود که دوستان در مورد شاخص ها،معیار های انتخاب فرماندار نظر میدانند و بحث میکردند.
  انشاء الله فرماندار کوهدشت با نصب العین قرار دادن تقوا،خدمت به مردم و پیروی از منویات رهبری با حفظ وحدت مردم موفق باشند.

 95. 001

  با سلام؛
  متاسفانه سایت خبری میرملاس، نظر بنده را که برای خبر “گزارش تصویری/ مراسم معارفه فرماندار جدید کوهدشت” که در آن اکثراً به جناب محمدی تبریک گفته بودند، گذاشته بودم تایید نکردند…..
  تنهای چیزی که در کامنت بنده بود سوالی بود به دین شرح :
  “آیا برای شما پیش نیامده که قدری تامل کنید و از خود بپرسید چرا آقای محمدی که قبلاً فرماندار کوهدشت بودند دوباره فرماندار شدند؟ ایشان یکبار امتحان خود را داده اند، و نکته مهم اینجاست که شرایط کوهدشت بطوریست که فرصت برای امتحان دوباره وجود ندارد مگر با دلیل محکم”
  آن دلیل محکم چیست؟

 96. شيراوند

  با سلام
  تعجب ار دوستانی است که وظیفه ی فرماندار را فقط انتخابات میدانند و توجه ندارند که نماینده ی عالی دولت در شهرستان میتواند نقش برجسته ای در توسعه داشته باشد دوستانی که از یادداشت دلسوزانه ی دکتر پیریایی براشفته شدند بهتره نظری بر کارهای بزرکی که در دوره استانداری در همدان و قم با مدیریت عالی ایشان و تلاش و توانمندی فرمانداران قوی انجام شد بیاندازند…
  مثلا نقش فرمانداران در راه اهن ملایر یا سد کرین نهاوند یا کسب رتبه های برتر در کشور در کارهای مختلف مثل مسکن و اشتغال و فرهنک و هنر

 97. 001

  یه عده فکر می کنند که امثال بنده از آقای پیریایی راضی هستیم و ایشان را امام میدانیم…
  نه آقا، اگه یه روز آقای پیریایی رو ببینم خیلی سوالات دارم که باید ازش بپرسم، از خیلی کارهای ایشون انتقاد دارم و نقد می کنم، اما هیچ وقت حرفم رو با توهین بیان نمی کنم، سوال دارم، منطقی و با احترام میپرسم آقای پیریایی هم اونقدر محترم هستند که جواب بنده را بدهند…

  از مسئولین ارجا نیوز درخواستی داشتم….
  ۱٫ با آقای پیریایی مصاحبه کنید، نه یک بار چندین بار
  ۲٫ درصورتی که تصمیم گرفتید مصاحبه کنید، صفحه ای(Page) به اسم ایشان باز کنید، به مردم اطلاع رسانی کنید و بگذارید مردم هم سوالات خود را از ایشان بپرسن، بعد شما مدیریت محترم سوالات را طوری گلچین کرده و از جناب پیریایی بپرسید که جواب همه داده شود….

  نکته ۱: اگر شما خودسرانه بروید و مصاحبه کنید، باز این جدل ها حتی بیشتر و سنگین تر وجود داره،چون بدون توجه به سوالات کاربران رفتید مصاحبه ولی اگه شما از سوالات کاربران و مردم اطلاع داشته باشید بهتر میتونید حرکت کنید.
  نکته ۲: این روش مصاحبه رو در مورد هر مسئول دیگه ای داشته باشید خیلی عالی هست، حداقل شما به حرف مردم گوش کنید….

 98. 001

  میتوانید موضوع مصاحبه را مشخص کنید و اعلام کنید که سوالات در رابطه با این موضوع باشد….
  میتوانید از کاربران برای دادن موضوع کمک بگیرید…
  میتوانید حرکتی مثبت را در سایت های خبری شروع کنید…

 99. ....

  مصاحبه خوبه

  ولی دوستان(مردم عزیز) قدری به نخبگان اجازه بدید که فعالیتشون رو بیشتر کنن

  این مشکلات کوهدشت واقعاً بدون دخالت این عزیزان و افراد سرشناس قابل حل نیست.

  • حمیدرضا

   قرمایش شما کاملا متینه دوست عزیز والبته باید توجه داشته باشید که اکثر مخاطبان و مردم عزیز به همین موضوع عنایت دارند و صد البته حملات ناشیانه به نخبگان به قصد فرافکنی و منحرف کردن افکار عمومی از تاثیر قلم های بلیغ نخ نما و بی تاثیره…

 100. کوهدشتی دلسوز

  متاسفانه یکی از دلایل عقب ماندگی استان لرستان بحث فشار افراد سیاسی بر مسئولین است . متاسفانه سیاسیون فشار زیادی را برای انتخاب افراد به مدیران ارشد استان وارد می کنند. شاید این انتخاب هم نتیجه فشار سیاسیون کوهدشت بوده باشد.

 101. علیرضا

  عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمام همشهریان عزیزم
  مطلب جناب پیریایی را با دقت خواندم . بر خود لازم دیدم چندین نکته را خدمت بزرگواران عرض نمایم
  شهر کوهدشت با داشتن نخبگان فراوان علمی و سیاسی متاسفانه جایگاه مناسبی در کشور ندارد . مردم کوهدشت بایستی مسیر را برای ورود نخبگان به عرصه سیاسی و علمی کوهدشت فراهم کنند. برای بنده این سوال حل نشدنی است که با وجود صدها نخبه کوهدشتی که در شهرهای دیگر مشغول به خدمت هستند ، چرا بایستی یک فرد غیر کوهدشتی و بازنشسته سکاندار شهر کوهدشت باشد؟ آقای محمدی عزیز شما قبلا فرماندار کوهدشت بودید . در طول تصدی این منصب چه خدماتی را ارائه کردید؟ چرا برخی از دوستان نقش فرماندار را در ایجاد اشتغال و پیشرفت شهرستان کم اهمیت جلوه میدهند؟ مگر فرماندار بالاترین شخص سیاسی هر شهرستان نیست؟
  آقای محمدی عزیز لطفا برای مردم کوهدشت و به خصوص قشر جوان توضیح دهید در طول تصدی منصب فرمانداری کوهدشت چه خدماتی را به مردم کوهدشت ارائه نمودید؟ اگر آقای محمدی سوال بنده را ندیدند لطفا هواداران این بزرگوار پاسخ بنده را بدهند. برخی از دوستان به این نکته اشاره کرده اند که آقای پیریایی تا الان کجا بودی؟ بخث من سوای از هر جدال سیاسی هست. فرماندار کوهدشت بایستی فردی باشد که از نفوذ و قدرت فراوانی در سطح استان و کشور برخوردار باشد . چه کسی بایستی مطالبات کوهدشت را پیگیری کند؟ چه کسی باید پیگیر سد معشوره باشد ؟ چه کسی بایستی برای این شهر غم زده شغل ایجاد کند؟
  آیا اینها از وظایف یک فرماندار خوب نیست؟
  کوهدشت به فردی نیاز دارد که فراجناحی فکر کند . دوستان عزیز ما دگر فرصت آزمون و خطا نداریم. واقعا هر کدام از ما بیاییم و شاخصه های یک فرماندار خوب را برای خود تبیین کنیم و به وجدان وعقل خود رجوع کنیم . کمتر دچار بازیهای سیاسی شویم که این شهر سالهاست اسیر بازیهای سیاسی شده است.
  ببخشید مطلب به درازا انجامید . مطالب زیادی برای عرضه خدمت دوستان در ذهن داشتم اما از حوصله خواننده خارج است.
  به امید روزی که شاهد پیشرفت دیار عزیزم کوهدشت باشیم.

 102. طرفدار کوهدشتی

  این تازه اول بدبختی شهر کوهدشته
  کوهدشت لیاقتش بیشتر ازمحمدی مگه کوهدشت خودش کس و کار نداره که اومدن از الشتر یکی رو آوردن
  آقای محمدی یکبار امتحان پس داده بسته دیگه
  آقای محمدی توروخدا استفاء بده برو شهر خودت خدمت کن

  ضمنن من عین این کامنت رو در سایت میرملاس گذاشتم ولی تایید نشد
  درود به ارجا

  • گراوند

   اصالاً مگه پیریایی کوهدشتیه ایل وتبارش کجاست که دغدغه آنها را داشته باشد؟

 103. ولایتی

  درورد به آقای پیریایی که اینقدر برای کوهدشت دلسوزی کردند
  آقای بازوند میشه بگید به چه دلیلی آقای محمدی رو به عنوان فرماندار انتصاب کردید ؟؟؟؟؟
  البته اگه شما انتصاب کرده باشید نه کسی دیگه!!!!!!!!!!!
  در نهایت این کوهدشته که داره لطمه می خوره

 104. گلی

  یه سوال دارم لطفا جواب منو بدید
  سوال من اینه که آقای محمدی نظرشون نسبت به فتنه و عامل فتنه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 105. کاکاوند

  آقای پیریایی دلسوزی کرده و اومده این یادداشت رو گذاشته
  چرا بجز آقای پیریایی کسی یادداشت نداد پس باید بگیم آقای پریایی دلسوز نه ……..
  چرا دیگر نخبه ها و شخصیت های یادداشت نذاشتن
  آیا به این میگن دلسوزی یا تفرقه
  به نظر من که دلسوزیه شمارا نمیدونم

 106. سلام بر وطن

  آقای پیریایی چه شده که اینقدر پریشان شدی؟ دست به قلم شده ای؟
  چرا تا الان از دفتر و قلمت استفاده نکردی؟

  • 001

   با سلام
   قبلاً جواب کامنتی که همین سوال بود، را داده ایم ولی باز جواب شما را با چند سوال میدهم، امیدوارم پاسخ دهید :

   مگر همین ماها و شماها از این گله مند نبودیم که نخبگان باید در امور کوهدشت دخالت کنند؟ حال که این حرکت شروع شده شما چرا دنبال به حاشیه کشاندن آن هستید؟ بالاخره باید این حرکت از جایی شروع شود یا خیر؟؟؟؟؟
   اگر هم در زمان آقای حمزه پور افرادی چون جناب پیریایی به میدان می آمدند، افرادی چون شما باز می گفتید چرا الان،چرا قبل تر نیامدید و …. قدری هم تامل کنید، بالاخره این حرکت باید شروع میشد . ان شاء الله شروع شده و ادامه خواهد داشت….

  • دانشجو

   آقای هم وطن…..آقای پیریایی قلم به دست بودچون اون موقع شما …………..

 107. محمد رضا

  فرمانداری باید سکان هدایت کوهدشت را بر عهده بگیرد که قدرت مطالبه گری بالایی داشته باشد . جالب است به جای آنکه از مطلب دکتر پیریایی استقبال شود دارند ایشان را تخریب می کنند/

 108. مجتبی

  آقای پیریایی بهتر است برای همان همدان و قم دل بسوزانید . شما کوهدشتی نیستید.
  چرا جو را متشنج می کنی؟
  اصلا چرا به این همه کامنت انتقادی جواب نمیدهید؟

  • 001

   در مورد کامنت شما :
   چرا نباید ایشان برای کوهدشت دل بسوزانند؟
   تا جایی که بنده اطلاع دارم ایشان کوهدشتی هستند، ولی بر فرض محال کوهدشتی هم نباشند، آیا شما واقعاً از اینکه یک فرد سیاسی در سطح کشور برای پیشرفت شهرستان شما دغدغه دارد مشکلی دارید؟ آیا اگر ایشان به استاندار استان شما در مورد موضوعی به مهمی فرمانداری کوهدشت تذکری دهند شما ناراحت میشوید؟

 109. عباسی

  ورود آقای پیریایی را به فال نیک گرفته و قدمی مثبت برای کوهدشت تلقی کنیم . کوهدشت به وحدت نیاز دارد. لطفا سایر نخبه های سیاسی نیز اظهار نظر کنند. سایت ارجا نیوز هم اگر با سیاسیون کوهدشت مصاحبه کند و از آنها مطالبات مردم را مطالبه کند خیلی خوب میشود.

 110. حاتمی

  تمامی مسئولان کشور در پی اتحاد و تحقق خواسته های مقام معظم رهبری هستند آن وقت یک عده که گذشته آنها معلوم است با چه کسانی ارتباط داشته و الان وصل هستند برای شهر کوهدشت شده اند دایه مهربان تر از مادر…دست نوشته در سایت های زرد می دهند و شخصی بزرگ چون محمدی را تحت فشار قرار می دهند، برای استاندار یک استان تعیین تکلیف می کنند و خود را دلسوز و حکیم می دانند یه عده کم خرد و کج فهم نیز به پیروی از آنان می پردازند. آخر این دوستان مگر دست رد مرد بر سینه شان یادشان رفته که با ۱۲۰۰رای از این شهر رفتند که باز دارند برای زنده کردن یاد خود شخصی بزرگ وکرسی فرمانداری را بهانه کرده اند.آقای دارای نشان سازندگی در جریان حرکت خودجوش سدمعشوره که مردم کوهدشت با شجاعت به میدان آمده اند کجا بودی؟آقای دلسوز در پی کدام مطالبات سنگین هستی؟ جایگاه سیاسی تخریب شده خود یا تخریب فردی چون محمدی؟ این مطالبات در این هفته یاد شما امد و اینقد سنگین شد؟چرا شما نمی گذارید یک فرد هم که دارای سوابق درخشان در زمینه انقلاب،علمی و مدیریتی است با ذهنی ارام به کاراش ادامه دهد اخر دلیل شما چیست؟مطالبات شما با فرمانداری کوهدشت حل می شد اشکالی نداشت ولی بخدا قسم مطالبات شما سیری ناپذیر است. سابقه شما گواه بر این امر است.این آقایان به یاد داشته باشند دیگر دولت قبلی نیست که امر و نهی می کنند و آقای بازوند هم در ابتدا استاندار مردم فهیم لرستان و سپس دولت دکتر روحانی هستند و مرید شما نیستند که اینترنتی به ایشان خط میدهید مگر آقای بازوند خدایی نکرده دست نشانده شماست؟البته شما جز دیدگاه موافق آقای پیریای چیزی نمیگذارید سانسور تابلو است

  • حیدری

   آقای حاتمی یعنی تمام مسولین در پی تحقق منویات رهبری هستند جز آقای پیریایی !!! شما چگونه فرماندار را بزرگ می خوانیید و نخبه شهر خود را تحقییر می کنید منافع تان چیست به راستی..یا تعصب جناحی هم مثله دیگران منطقتان را کشته… حرکت خودش مردمی را همه تایید می کنند ولی باید هر کاری را مطابق جایگاه شخص از او بخواهیم آیا انتظار دارید فرد توانمندی مانند پیریایی بیاید این حرکت را کند یا ماها که در کوهدشتیم … در ضمن رای ۱۲۰۰نفری فردی مانند دکتر پیریایی یا رای کم دکتر رضایی و … نشانه سیاسی کاری های سیاست بازان است که افراد نخبه طرد میشوند تا برخی ها به منافع شان برسند..متاسفم برای شهری که تنها جایگاه چاپلوسها و سیاست بازان است …

   آقای حاتمی شما چگونه این سایت را زرد میدانید و او را متهم به سانسور میکنید حالا که نظر شما درج شد پس لطفا قصاص قبل از قضاوت نکنید .در ضمن با تشکر از سایت ارجانیوز که همه نظرات موافق ومخالف را درج می کنند

   • حاتمی

    حقیقت تلخ جوش نیار عزیز …..

    • حیدری

     امام علی ع :حقیقت سنگین است ولی شیرین .
     به جای نصیحت اخلاقی کاش جواب من را میدادید؟
     آیا این گونه نیست که شهرمان سیاست زده است ؟
     آیا این گونه نیست که تمام پست ها جناحی تقسیم می شود؟
     آیا این گونه نیست که نخبه ای که اگر بیاد و از قبل تقسیم پست نکند رای نخواهد آورد؟
     آیا اینگونه نیست که باید گاوهای بیچاره را بکشیم تا پست بگیریم؟

     فرماندار قبلی از حیث مدیریت یک اداره کوچک هم برایش زیاد بود حالا که قرار است فرماندار عوض شود کاش یک انتخاب سیاسی نداشتیم آزموده را دوباره آزمودن خطاست..

   • نازاریان

    آقای به اصطلاح روشن فکر دلسوخته کوهدشت ادبیات ت را درست کن هنو شما نمیدانید چطور جواب دوستان را بدهید با هوچیگری و توهین میخواهید جواب بدهید.درست حرف بزنید خب کسی حرف شما را نمی پسندد .حرف آقای حاتمی حرف اکثر ما کوهدشتی هاست حتما باید مثل شما کامنت بزاریم؟؟؟؟؟

    • حیدری

     نازاریان عزیز کدام توهین آیا ما بگویم شهرمان مدینه فاضله است و هیچ کسی گوسفندی را قربانی پستی نکرده و هیچ سیاسی کاری وجود نداشته است و همه معصوم هستند شما راضی میشوید ؟!! آیا با این دروغ های که به خودمان می گوییم کار درست میشود؟ بنده حقیقت را گفتم کافیست به مردم رجوع کنید تا ببینید مردم چگونه از این فضای سیاسی گله مند هستند…
     در ضمن به جایجواب به سوالهای بنده توهین نکنید ..
     حقیقت سنگین است

    • مرادی

     درود بر آقای حیدری واقعیت شهر ما رو گفتند چرا ناراحت میشوید…همه از این جو سیاسی گله مند هسند این کاملا واضح است چرا برخی ها کتمان میکنند نبابد مانند کبک سرمان را زیر برف کنیم ..

    • 001

     دوست گرامی
     پاسخ کامنت های بنده را بدهید و مغلطه نکنید، بیایید منطقی بحث کنیم، بدون توهین و …
     منتظرم

    • 001

     کاش یک مرد پیدا میشد و جواب کامنت های بنده را میداد و حاضر بود چند دقیقه ای با هم بحث کنیم، آن وقت همه میفهمیدند که هوچی گیری از کیست، گرچه الان هم میدانند….

   • نیازی

    همه مردم منفعت طلب هستند و شما در راه خدا سینه چاک پیریای شدین…….؟خنده دار جواب هاتون شما هنوز خام و جوننید اینقد سطحی نگر نباش پسرم …حرف آقای حاتمی واقعیت و تلخ

    • حیدری

     آقای نیازی بنده کجا مردم را مقصر دانستم چرا مغلطه می فرمایید!!
     مردم مظلوم ما قربانی ایسن سیاست بازی های شما پیران و بزرگان ما هستند شماها باید پاسخگوی ما جوانها باشید ..
     من گفتم سیاست بازان و کسانی که سودشان در این باند بازی هاست بله بنده جوان هستم وسینه چاک هیچ کس نیستم و شکر خدا هنوز مزه این پست هارو نچشیدم که متعصبانه حرف بزنم ..
     بنده از آقای پیریایی هم گله مند هستم به عنوان یک جوان..ولی اکنون ما قال را نگاه کردم و من قال را کاری ندارم…

    • فرهنگی

     من حرف آقای حاتمی را قبول دارم برادر جوان من اینقد سطحی نگر نباش .با چند نوشته به قول آقای نیازی سینه چاک امثال پیریایی ی نشوید موج سوار نشوید که محکوم به عرق شدن در جریان مردم هستین

    • 001

     دوست بزرگوار
     کسی سینه چاک جناب پیریایی نشده است، شبهات در مورد پیریایی پابرجاست و ایشان در اولین فرصت ممکن باید پاسخ دهند….
     تنها سوال بنده از شما این است، چرا کسی که یک بار فرماندار بوده باز باید فرماندار شود؟
     چرا؟ اگر جواب من را با لیافت و کارنامه درخشان میدهید، از شما خواستارم برایم روشن کنید کدام لیاقت؟ کدام کارنامه؟در کارنامه آقای محمدی چه چیزی وجود دارد؟
     اصلاً برایم بگویید معیارهای شما برای یک فرماندار، آن هم فرماندار شهرتان چیست؟

    • رضا

     احسنت ۰۰۱ ..اینها به جای جواب به این سوالها فقط انگ و تهمت می زنند به آقای حیدری ..براستی اگر می توانید جواب این سوالها را بدهید…

  • خانواده شهید

   احسنت .حرف دل ما رو گفتی .خداحفظت کنه

   • 001

    بعید میدانم شما از خانواده شهدا باشید…..

  • مریدی

   دمت گرم واقعا شجاعانه حقیقت رو گفتی.فقط بلدن جوسازی کنند من که ندیدم یک جواب معقولانه به سوالات بدهند.

   • 001

    با سلام، دوست بزرگوار
    در اکثر کامنت های بنده از همه مخالفان و کسایی که اومدن اینجا کامنت بر ضد نوشته جناب پیریایی گذاشتن خواسته ام جواب سوالات بنده را بدهند، و مطمئنم پاسخ های بنده با احترام و منطقی و معقولانه بوده و ان شاء الله خواهد بود…..
    منتظرم شما جواب بدهید….یا علی

  • مریم

   درود بر حاتمی عالی بود

  • مریم

   عالی بود آقای حاتمی اینان اندر جهل خود مانده اند

   • بدبخت

    آقا یا خانم مریم شما چگونه همه را جاهل و خودرا عاقل!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

    و به راستی کسی که خود را عالم فرض کرد بدانید که هیچ چیز نمی داند
    برای شما متاسفم
    یاعلی

   • 001

    بزرگوار محترم
    ادب را رعایت کنید، ظاهراً شما در جهل هستید که چیزی رو بودن دلیل عقلانی و دلیل محکم قبول کرده اید…..
    میشود شما که عاقل هستید جواب سوالات بنده را بدهید؟
    منتظرم….

  • 001

   جناب حاتمی، در مورد کامنت شما(کامنت همراه با توهین شما) به عرض برسانم ؛
   ۱٫ فکر نمیکنم شما در ذهنتان تعریف درستی از دلسوزی داشته باشید، جناب پیریایی تنها یک تجربه را بیان کردند که کاملاً عقلانی است و محترمانه، کاش شما که مخالف هستی دلیل مخالفتتان را بیان می کردید کاش می گفتید که چرا با حرف آقای پیریایی مخالف هستید؟ نه اینکه بهانه بیاورید
   در ضمن قبلاً هم عرض کردم، مطالبه نخبگان باید از جایی شروع میشد، حال که این جرکت شروع شده، میگویید چرا قبلا؟، چرا گذشته نیامدید و …
   ۲٫ آیا شما تعریف سایت زرد را میدانید؟ به نظر شما سایت زرد به چه سایت های گفته میشود؟
   در تعریف سایت زرد آمده است : “سایت زرد به مجموعه سایت هایی میگن که در آمدشون رو از تبلیغت بدست میارن؛ سایت زرد یعنی سوء استفاده از عدد +۱۸؛ یعنی به کار بردن کلمات “دختر” و “زن” به همراه “+عکس” توی یه تیتر برای جذب بازدید. سایت زرد یعنی ۷۵ درصد یه صفحه ی اینترنتی رو با تبلیغات پر کردن و بازی با کلمات!”
   با توجه به این تعریف ارجا نیوز را یک سایت زرد میدانید؟ قضاوت با خوانندگان…..
   ۳٫ تعیین تکلیف برای استاندارد؟ شما چه میدانید؟ اصلاً بینش سیاسی دارید؟ بیان یک موضوع مهم از سوی یک نخبه کشوری(چه شما قبول کنید چه قبول نکنید جناب پیریایی با همه شبهاتی که در مورد ایشون وجود داره یک نخبه کشوری هستند) و تذکری به استاندار استان را شما تعیین تکلیف میدانید؟
   قطعاً خوبی برای افرادی چون شما اشتباه است….
   ۴٫ آیا افتخار می کنید که نخبگان را با رای ۱۲۰۰ از شهر بیرون می کنید؟ این نشون میده مردم چقدر درگیرسیاسی بازی هستند و حق را برای باطل زیر پا میگذارند…. بله حق و باطل….
   ۵٫ میشود برای بنده و دیگر مخاطبان توضیح دهید کدام کارنامه درخشان آقای محمدی؟ کدام شهر را آباد کرده اند؟ کدام ویرانه را آباد کرده اند؟ لطفاً پاسخ دهید، میخواهم پاسخ شمارا بشنوم و اگر مایل باشید با هم بحث کنیم، چون مطمئنم شما از آقای محمدی اطلاع ندارید….
   ۶٫ خوشحالم مسئولین ارجا نیوز آنقدر درست کار هستند که نظرات افرادی مثل شما را تایید می کنند….
   منتظر جواب سوالهایم هستم…

  • رضا

   آقای حاتمی پس بهتره شما برید تو همون سایتهای سبز!!! مطالبتون رو بنویسید

 111. کوشکی

  من یک کوهدشتی هستم برایم سوالیست که چرا ما باید چوب عده ای پایتخت نشین را بخوریم که شبانه برای مهمانی ها در کوهدشت می ایند یا در سایت های خود به ما امر می کنند ؟اینان درد و رنج مردم را نمیدانند اگر مدیری گوش به حرفشان باشد که توانمند و ارزشی است اگر نباشد اینقدر برایش فرافکنی و به قول امروزی ها زیرابزنی میکنند که بیچاره را از میدان فراری بدهند کی میخواهید خدا را به یاد اورید شهر کوهدشت حتی با یک روستای افغانستان هم قابل مقایسه نیس اینقد بدبخت شدیم آقایان هنوز دنبال رو نفس خودند که فلانی چه کرده…خجالت هم خوب چیزی است.ما از استاندار میخواهیم جئاب دندانشکنی به این ها بدهند مگر بازوند نیروی انها است. درود بر فرماندار کوهدشت آقای محمدی

  • سلام

   آقای کوشکی عزیز شما دارید به خاطر پایتخت نشین بودن ، افراد را محاکمه می کنید؟ چرا اینقدر شلوغش می کنید برادر ؟ چرا نمیخواهیم قبول کنیم که آقای محمدی امتحان خود را پس داده و عملکرد مثبتی در شهرستان ندارد. کوهدشت به کسی نیاز دارد که مسیر پیشرفت را هموار کند. تا کی بایستی اسیر این تعصبات سیاسی شویم؟ تا کی بایستی مردم کوهدشت چوب بازیهای سیاسی را بخورند؟

 112. گراوند مقیم تهران اما بی طرف

  اولا از آقای پریایی تشکر می کنم بابت این یادداشت به موقع که واقعا لازم بود
  ثانیا با سایر دوستان موافقم که می گویند آقای پیریایی تا الان کجایوده و چرا کاری برای کوهدشت نکرده

  اما یه سوال از تمام کوهدشتی ها آیا تا به حال ما زمینه را فراهم کرده ایم که این دوستان پیریایی ،محمدزاده ،دکتر رضایی،دکتر طولابی،و………. بسیار زیادن بزرگان کوهدشت آیا ما زمینه را فراهم کرده ایم که اینا بیان و خدمت کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ولی ای کاش دوستان از این یادداشت آقای پیریایی استقبال کامل بکنن چون واقعا حرف ایشون کاملا دلسوزانه بوده است .

  • 001

   با سلام
   بنده جواب مورد دوم شما (“ثانیاً”) در کامنت های قبلی را داده ام….

 113. خاوری از کرج

  بهتر است به جای این همه جار و جنجال راه کاری علمی را برای پیشرفت کوهدشت ارائه دهید. دوستان عزیز آقای پیریایی حتما دلایل و مستنداتی برای این دستنوشته دارد. چرا اینقدر زود قضاوت می کنیم؟ ایشان کارنامه بسیار درخشانی دارد و سکاندار دو استان بسیار مهم کشور بوده است . ایشان بار فرهنگی فراوانی برای کوهدشت دارد . همین که میگویند استاندار استان قم کوهدشتی است میدانید چه بار فرهنگی برای کوهدشت به دنبال دارد؟
  همین که میگویند معاون وزیر ارشاد کوهدشتی است باعث افتخار است . همین که میگویند اسماعیل دوستی کوهدشتی است باعث افتخار است . متاسفانه به جای اینکه از ظرفیت نخبه های سیاسی استفاده کنیم و آنها را به سمت کوهدشت بکشانیم ، بر خلاف عقل و عقیده داریم آنها را طرد می کینم. تمام کنید این بازیهای سیاسی را.
  ای کاش مسئولان سایت مصاحبه ای با آقای پیریایی انجام دهند تا مردم کوهدشت سره را از ناسره تشخیص دهند .

 114. لرستانی

  دلم به حال اون حمزه پور بیچاره میسوزه که از همون خرم آباد فرستادنش بره خرمشهر. نگذاشتن بیاد وسایلشو جمع و جور کنه. درست است که ایشان عملکرد بسیار ضعیفی داشت اما درست نبود این رفتار ….

 115. محمودی

  انصافا ارجا نیوز شفاف است و سانسور نمی کند

 116. نظری

  شهر ما همیشه بدبخت بوده متاسفانه همیشه از سیاسی کاری همه جناح ها لطمه خورده و بعیده یه روز تصمیمی گرفته بشه که تفکر جناحی بر اون غالب نشه ما نیاز داریم اول این تفکر جناحی افراطی رو اصلاح کنیم …همش به امید این که این استاندار بره استاندار بعد بیاد تا یک فرماندار قوی داشته باشیم ولی انگار …

 117. مومنی

  چرا اینقدر دعوا می کنیید بیاید کمی منطقی باشیم شهر ما این همه مشکلات و مطالبات داره ..تورو خدا به فکر ما جوونا باشید و از تصمیم های سیاسی بپرهیزید نظر شخصیم اینه که کسی که یک بار امتحانشو پس داده چرا باید دوباره باید تست بشه …

 118. درویشی

  جالبه فرماندار در مراسم معارفه گفته می خوام اشتباهات گذشته رو جبران کنم یعنی خودش اقرار میکنه اشتباهات زیادی کرده ولی شما چگونه بر اساس تعصب میگوید که سابقه درخشان!!!
  به نظر من نباید کسی که قبلا تست شده و به قول خودش اشتباهاتی داشته حتی اگر بنا بر تصحیح روش داره دوباره اونو مسول این مردم رنج کشیده کرد ..شهر ما دیگه ظرفیت آزمون و خطا نداره..

 119. معلم

  آقای پیریای بنده هم بعنوان منتقد از شما سوالاتی دارم دوستان لطفا جورا متشنج نکنید…..
  – بعد ۳۰ سال یاد وطن و مسکن خود کوهدشت افتاده اید چرا زمانی که در اوج قدرت بودید بدون تعارف میگم از ارتباط با دولتمردان برای پیشرفت کوهدشت می توانستید استفاده کنید حرکتی انجام ندادید و استفاده نکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  – چرا به قول دوستان که سوال کردند یک هفته س شما سنگینی مطالبتات کوهدشت راحس کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالبات کوهدشت دراین۳۸ساله یک شبه بر شما نازل شد آن هم با ورود آقای محمدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  – حالا هم بنا بر فرض محال هم که کوهدشت در ورطه نابودیست آیا با خط دادن در فضای مجازی و خطاب قرار دادن فرماندار و استاندار کوهدشت مشکل حل می شود جناب دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب فکر نمی کنید این طور القا شده استاندار نیروی شماست و وتیم مدیریتی استاندارو حتی دوست نزدیک خود را زیر سوال بردید به چه قیمتی اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  – آیا شما با این نامه در فضای مجازی نه تنها کوهدشت بلکه سیستم و نیروهای مدیریتی و سیاسی ارشد استان را زیر سوال نبرده اید؟؟؟؟هدف شما چه بود آیا شما در صفحه بعدی این پیغام کاملا منحرافانه و تامل برانگیز( که بدیهی هست با تحریک عده ای در کوهدشت که متاسفانه دچار اشتباه استراتژیک شدین) نام شخصی مطابق ایده و امیال خود و دوستانتان را نوشته اید که در اینده نمایان می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
  – آقای پیریایی که خود را کوهدشت یا به عقیده بنده نهاوندی میدانید چرا افکار شما رو به نیروهای اصلاح طلب رفت و کرسی سیاسی شهر را درگیر مطالبات کاذب سیاسی سنگین خود کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  آقای پیریای یک نخبه سیاسی ادم مغروری نیست کاش تا دیر نشد از مردم کوهدشت عذرخواهی کنید باور بفرمایید چیزی از شما کم نشده بر قد سیاسی شما هم افزوده می شود.از دوستان ارجا تقاضا دارم نظر بنده را حذف نکنند که با وظیفه خبرنگاری انها همخوانی ندارد

  • 001

   با سلام، خدمت فرهنگی محترم، در پاسخ به کامنت شما باید به عرض برسانم :
   ۱٫ ببینید توضیح اضافی نمیدهم، شما فکر کنید جناب پیریایی در زمانی که در قدرت بودند کاری نکردند(که اینطور نیست، نمیخوام در این مورد بحث کنم چون هدف بحث چیز دیگری است) بیایید کمی منطقی فکر کنید، مدت هاست در کوهدشت صدای این بلند شده است که چرا نخبگان شهرستان که زیاد هم نیستن و ماشاءالله نفوذ خوبی هم در سطح کشور دارند برای شهرستان کار نمیکنند، یعنی به الواقع همین سخن شما، چرا کار نمی کنند، ما هم میگوییم شاید تا الان اشتباه کرده اند ولی اکنون که این حرکت شروع شده بگذارید ادامه پیدا کنید… چرا ناراحت میشوید یک نخبه برای شهرستان شما حرکتی کرده، حرفی زده است، بگذارید ادامه پیدا کند، کوهدشت بدون حضور این نخبگان (همه شان را عرض می کنم) پیشرفت نمیکند…

   ۲٫ چرا شما فکر میکنید با یه نامه جناب پیریایی سیستم مدیریتی رفته زیر سوال؟(داخل پرانتز عرض کنم سیستم مدیریتی شهرستان کلاً زیر سواله، با این حرفا فکر نکنید که طوری جلوه میدید که سیستم مدیریتی عیب و نقصی نداره اگه نداشت این همه بحث ما وجود نداشت، پس داره خیلی خوب هم عیب و ایراد داره)

   ۳٫ جواب مابقی کامنت شما را فقط یک جمله میگویم “زود قضاوت نکنید، شما فرهنگی هستید نوع نگاه کردن شما به جامعه باید با بقیه متفاوت باشد”
   یاعلی

 120. مصطفی ع

  درود بر نخبگان شهرستان و درود بر دکتر پیریایی عزیر . واقعا دکتر پیریایی از مفاخر کوهدشت هستند .

 121. سهیل

  آقای پیریایی عزیز سلام و امیدوارم حالت خوب باشد. قبول کن که کار درستی انجام ندادی. می توانستی این نامه را هم محرمانه به استاندار بدهید. قصدتان از انتشار این نامه چی بوده؟ خدا خود داند.

  • 001

   چرا نباید نخبگان حرفشان را در ملاء عام بزنند؟ چرا نباید مردم اطلاع داشته باشند؟

 122. مرادی

  چرا آقای پیریایی شفاف با مردم صحبت نمی کنید ؟ چرا وار جزئیات نمیشوید؟ برای مردم کوهدشت توضیح دهید که قصدتان چه بوده؟
  چه کسی از جانباز دوران جنگ بهتر است؟ عملکرد ایشان که قابل دفاع ست . چرا این نامه را نوشتید؟ خداوند شما و همه ما را به راه راست هدایت کند.

  • 001

   یعنی فقط ملاک شما برای فرمانداری شهرستان کوهدشت “جانباز بودن دوران جنگ است؟”
   این یک ملاک کافی نیست گرچه لازم است!
   میتوانید چند نمونه از عملکرد مثبت جناب محمدی را عنوان کنید ما هم بدانیم؟

 123. مصطفی

  سلام ایامتان به کام
  این یادداشت آقای پیریایی هم حکایتی شده،
  یک برگه دستنوشته مانند لوکوموتیو قدرتمند این همه کامنت را در جهت تفهیم گفتمان توسعه به دنبال آورده است،،،
  بنده قصد تعریف و تمجید آقای پیریایی را ندارم اما ذکر چند نکته درباره ویژگی فرماندار مقتدر به نظرم بد نیست، بالاخره ایشان دست کم دوازده یا چهارده فرماندار را مدیریت کردند.
  بعنوان مثال فرماندار ملایر آقای خیریان پور را عرض میکنم که از نظر اجتماعی قرابتی با لرستان بزرگ دارد،
  ایشان فرمانداری بود که با هماهنگی و تنظیم ارتباط خود با مدیریت ارشد استان و همچنین تجربه اجرایی ارزنده در یک هفت سال شاید به جرات بتوان گفت ملایر را هفتاد سال اگر نگوییم در قیاس با کوهدشت بیست و هفت سال توسعه جامع الاطراف داد،
  فکرش را بکنید وقتی که فرماندار ملایر بود همزمان برای چند استان بعنوان معاون استاندار دنبالش بودند و تا زمانی که آقای پیریایی استاندار همدان بود وی از شهرستان تحت مدیریت خود دست نکشیده و ادامه داد و بعد از دوره ایشان به زادگاه خود رفت و معاون استاندار شد،
  خب اینها دیدنی و حتی شنیدنی است،
  لذا فکر میکنم اگر آقای پیریایی درباره ضرورت توجه به توسعه کوهدشت مرقومه نوشته حتما انتظار دارد استاندار بازوند هم به اندازه ظرف کوهدشت، مظروف در نظر بگیرند

 124. ....

  ……………………………………………….بسم الله الرحمن الرحیم
  با سلام و صبح بخیر

  کوهدشت چیز دندون گیری برای کسی مثل آقای پیریایی نداره(تا بخواد از این سفره ی نارنگین چیزی برداره)
  درعوض یه سری تعصبات داره که اجازه مرام و فکر نو رو نمیده، نه تنها کوهدشت که کل جهان سوم اینطوریه.

  تو اینطور جوامع انسان یا موافق است یا مخالف، حد وسط نداره. اجازه اینکه برای خودت فکر داشته باشی نداری.

  انگار که یه عده ذاتاً مدیر سازمان و سیاستمدار به دنیا اومدن و بقیه هم باید دنباله رو اونا باشن.
  باید تا دقیقه آخر بازنشستگی در صحنه مدیریت باشن
  البته انکار استعدادهای ذاتی نمیکنم
  اما کوهدشت تحصیل کرده کم نداره
  تمام اونچه باعث شده که یه عده مدیر بشن، موقعیت و پارتی و .. بوده
  موقعیتی که چه بسا در اختیار یه عده دیگه میبود، بهتر از اونا میشدن

  بنده به شخصه نمیگم همه طرفدار پیریایی شویم و هر چه او گفت،
  بلکه دعوت میکنم به کمی اندیشه و دوری از تعصبات جناحی(از هر جناحی که باشیم)
  اجازه بدیم نخبگان وارد عمل شوند و از قدرت اونها خیری عاید شهرمون بشه.
  و البته تابع محض اونها هم نباشیم.

  به نظر بنده مطالبات کوهدشت چیزی سنگین تر از آنچه آقای پیریایی فکر میکند می طلبد!
  ۱- به دلیل جو سیاست زده کوهدشت
  ۲- به دلیل اینکه طرح هایی مثل سد معشوره توجیه اقتصادی ندارن
  ۳- به دلیل وضعیت نابسامان فرهنگی کوهدشت
  ۴- به دلیل اینکه کوهدشت برای خروج از این وضعیت نیاز به یه مطالعه جامع داره

  چقدر دوست داشتم این موضوع توجیه اقتصادی نداشتن سد معشوره باز و مطرح بشه
  تا ما هم به عنوان شهروندان بدونیم قرار چه بلایی سرمان بیاد یا چه نعمت برایمان نازل شه.
  ولی همین تعصبات اجازه نمیده
  در کوهدشت قرار بر این است که اگر آقای «ج» و «خ» چیزی گفتند بقیه هجوم ببرن برای تایید آن.
  این همه تحصیل کرده داره کوهدشت، آیا یکی از اینها در سایتها نوشت که
  «توجیه اقتصادی نداشتن معشوره یعنی چه»؟
  البته نمیگم معشوره نباشه، ولی باید بدانیم توجیه نداره یعنی چی،
  چه بسا ۲۰ سال دیگه به ضرر خودمون تمام بشه.

  خب این حرکت آقای پیریایی دقیقاً خواسته یا ناخواسته داره کمک میکنه که افکار عمومی وارد قضایا بشن
  و البته خودش نوعی فرهنگ سازی هم محسوب میشه
  چرا از این استقبال نکنیم؟
  آیا آی پیریایی گفته که مثلاً: فرماندار حتماً جناح فلان باشه؟ یا اصلاح طلب نباشه؟
  یا منظور قدرت شخصی فرمانداره از هر جناحی؟

  در کل دوستان با مشارکت درست خودتون اجازه بدید که:
  نخبگان در خدمت کوهدشت و مردم باشن
  و نه کوهدشت و مردم در خدمت مدیران و روسا

  و این هم جز با شرکت فعالانه همه و ابراز نظرات درست و مفید محقق نمیشه.

  به قول امام (ره): «مردم باید در صحنه باشن».
  در صحنه بودن، یعنی حرف منطقی، دلیل منطقی، سوال منطقی و حمایت منطقی

 125. علی بیکار

  با سلام
  صاف و ساده میگم یه شخصی نامه ای نوشته که ۲۲۵ کامنت داشته.ازحرف من ناراحت نشید انگار خیلیا دارن عقده خالی میکنن با این کامنتاشون.خیلیا دارن به سرو کله هم میزنن.اگه آقای پیریایی واضحتر و روشنتر نامه(یا هرچی) میدادن اینهمه سرو صدا نداشت. بخدا بدبختیم این یه نمونشه

 126. محسن رضایی

  از آقای پیرییایی خدا رحمت کند پدر و مادرت حرف دل منو زدیدید

 127. سیفی زاده

  آقای پیریایی از همان اول انقلاب برای این افراد متلا بزرگ کوهدشت فرماندهی و سخنرانی کردند بعد الان یک عده میان میگن آقای پیرایی تا الان کجا بودید جای سوال دارد
  شما کجا بودید آن زمان که پیریایی و دوستان شهیدش برای این انقلاب جنگ کردند؟؟؟؟؟

 128. يك دوست

  سلام به همشهریان عزیز و پر انرژی خودم!
  حقیقتا خیلی انرژی می خواهد که راجع به موضوعی ساده آنهم در چند خط این همه اظهار نظر نمود. این نشان می دهد ما ظرفیت و آمادگی خوبی برای دعوا های دو طرفه داریم و اتفاقا این روحیه تیغ دو لبه ای است که هم باعث رشد و شکوفایی می شود و هم ممکن است به رکود و ایستایی بینجامد که در جای خودش قابل بحث است.
  و اما بنده هم به عنوان یک دوست که برای همه مردم کوهدشت احترام قائلم و همه را دوست دارم و تعلقات جناحی چندانی ندارم چند نکته می نویسم امیدوارم در اصلاح و گشایش بحث برای نیل به توسعه مفید باشد:
  ۱-اگر قرار است در کوهدشت اتفاقی از نوع توسعه بیفتد باید به دنبال اتفاق ویژه ایی باشیم تا جبران سالهای رفته و کارهای نکرده باشد و اتفاق ویژه تصمیم ویژه می خواهد ضمن آنکه ریشه هر پیشرفتی در هر جامعه ایی پیشرفت از درون است که تا نیفتد در بیرون خبری نیست. البته این را همین جا بگویم که متاسفانه انتظار اتفاق ویژه در کوهدشت قدری سخت است ، چرا که مردم همان طور که می اندیشند خواهند بود و فعلا بنده دغدغه توسعه را در این مجادلات به ویژه کامنت ها نمیبینم.
  واما سوال این است آیا انتخاب آقای محمدی به عنوان فرماندار میتواند مولد و موجد یک اتفاق ویژه باشد؟ بنده نمی توانم مثبت جواب بدهم و دلایلش هم ساده است.محمدی فرمانداری صد درصد سیاسی است، محمدی قریب ده سال است بازنشسته و از فرایند توسعه یعنی برنامه و بوجه و اعتبارات دور است، محمدی در این ده سال به کسب وکار خصوصی پرداخته که گرچه کار خوبی کرده اما تجربه آن کار دردی از کوهدشت را درمان نمی کند،مردم کوهدشت خاطره ایی از دوره قبل ایشان برای توسعه ندارند مثلا وقتی گفته می شود مرحوم دلیجانی مردم به یاد چند کار مهم می افتند، دلیجانی که سه سال شهردار بوده ،اما از چهار سال فرمانداری کرم محمدی جز چند حادثه شخصی بعید می دانم کسی چیزی به یاد داشته باشد، در الیگودرز هم همین طور است تجربه ماندگاری را از ایشان مردم به یاد ندارند. اما محمدی آدم پر حرارت،؛ پر توان و اهل گپ و گعده و رفاقت است و درقیاس با قرماندار قبلی که شخص محترمی بود و در اثر یک حادثه و ضرورت انتخاب شده بود بی جهت بدون اختیار و امنیت شغلی در دولت جدید ماندنش را کش دادند وبه آبروی جایگاه هم لطمه زدند قابل مقایسه نیست.
  ۲-آقای پیریایی فردی سیاست مدار و دلسوز و دوران دیده است و وقتی به تصمیمی برسد انجام میدهد. در این که دغدغه توسعه کوهدشت را دارد شک ندارم و در این که ایشان متولد کوهدشت و کوهدشتی تر از خیلی افراد مدعی هستند هم شما شک نکنید ، کوهدشت را می شناسد ، در مسائل کوهدشت همیشه دخیل و موثر بوده است. متاسفانه سن وسال خیلی از کامنت گزاران ممکن است کفاف ندهد که بیاد بیاورند که همین مردم کوهدشت پنج بار به کسی رای دادند که نه متولد کوهدشت بود و نه در کوهدشت درس خوانده بود اما او هم موثر در مسایل کوهدشت بود و هیچ ایرادی هم نداشت از باب مقایسه می گویم والا این خط کشی ها بیشتر جاهلی است تا دینی و حقیقی. بدون شک آقای پیریایی در این یادداشت مختصر قصد خیر داشته اند مانند یادداشتی که برای موضوع سد معشوره نوشتند و خیلی خوب و کارشناسی هم بود ولی به آن توجه نشد.
  ۳-آنچه که باعث شائبه سیاسی بودن این یادداشت شده است نحوه انتشار آن در ارجا نیوز است ارجا نیوزی که به کمک جوانان دلسوز و هدفدارو دین مدار این روزها دوره ترقی و شتابش را طی می کند وهمین جا از زبان حافظ می گویم: امروز که بازارت پر جوش خریدار است /دریاب و بنه گنجی از مایه نیکویی.
  و اما چرا به نحوه انتشار معترضم برای اینکه یک یادداشت دلسوزانه را در ذیل رزومه و نشان سازندگی نمی آورند که ربطی به موضوع هم ندارد بنابر این باید به برخی قدری حق داد که حساسیت نشان دهند ومطلب را سیاسی درک کنند ولی در هر صورت این حساسیت نباید مارا از اصل مطلب حق دور کند.
  ۴- پیشنهاد می کنم اگر نماینده محترم شهرستان، استاندار زحمت کش و همه دست اندر کاران می خواهند کوهدشت را یاری کنند باید بروند و بگردند شخصی را در قامت و قواره شهردار یک شهر بزرگ و یا فرماندار مرکز استان و یا شهردار یک منطقه از تهران با هر انگیزه، ولو انگیزه مالی و مادی بیاورند و مطالبات مردم را برای توسعه از او بخواهند و اسباب کارش و رفاهش و مدیریتش را هم فراهم کنند در غیر این صورت شخصی بومی را برگزینند تا حد اقل کسی تربیت و آموزش ببیند و بر سرمایه های انسانی کوهدشت افزوده شود. براستی میدانیم اگر کسی از الشتر یا شهری مثل آن به کوهدشت بیاید کوهدشت را یزرگ و توسعه یافته خواهد دید؟ اما اگر از محیط بزرگی فردی را آوردیم به محض ورود به شهر خواهد فهمید که اوضاع این شهر فرسنگها با توسعه فاصله دارد؟
  ارادتمند همه

  • 512

   درود برشرفت یه کامنت فوق العاده دیدم وشنیدم
   دمت گرم هرکسی بودی

 129. عباداله گراوند

  آقای پیریایی شما هروقت جلیلی رییس جمهورشد اونوقت درمورد فرماندارش اظهار نظر کن تو چه دلبستگی به کوهدشت داری؟

 130. امین

  با سلام آقای دکتر پیریایی درمورد نقدی که به آقای محمدی وارد کردید چندین ایراد بر ان وارد است ۱- از نظر قانونی وظیفه انتصابات با استاندار محترم است نه حضرت عالی ۲-مگر زمانی که استاندار همدان بودی نظر منتقدین را گوش می کردید۳- حضرت عالی در دورانی که اصلاحات قدرت را در دست داشت برای آقای محمدی دولا میشدید رفاقت با این عزیز را برای خود افتخار می شمردید۴- ای کاش درمورد عملکرد خودتان در دوره فلاکت بار احمدی نژاد توضیحاتی را بدهید ۵- بدون تردید هر انسان آزاده ای باید نقد را از خود شروع کند و بعد به جامعه تعمیم دهد ۶- چرا در دوره احمدی نژاد این نقد ها را به فرماندار کوهدشت وارد نمی دانستی ۷- شما کوهدشتی نیستید وهمواره بر نهاوندی بودن خودت در زبان و عمل تاکید کرده اید بزرگواری کنید در مورد کوهدشت اظهار نظر نفرمایید

 131. محمد

  سلام
  چه غوغایی درست کرده چند جمله کوتاه پیریایی
  من کوهدشتی نیستم اما در تهران با پیریایی آشنا شدم
  شما حق دارید اینجا مثل پیریایی حرف و نقد دلسوزانه خود را بیاورید البته بدور از حب یا بغض
  ولی من با توجه به شناختی که از پیریایی دارم میدانم فقط از سر تکلیف و دلسوزی این جملات را به دوست خود
  جناب بازوند که هردو از مدیران توانمند کشور هستند نوشته اند
  و مطمئن هستم بدور از اینهمه نظرات وحواشی قابل تامل جناب بازوند یک متن مرغوب برای این حاشیه خواهد ساخت!

 132. فاطمه

  جناب پیریایی جالبه که بعد از قرنی که بازنشست شدید چشم ما به جمالتون روشن شد و دوباره شما رو دیدیم. معلوم نبود اگه بازنشست نمیشدید باز هم شما رو رویت میکردیم یا خیر. شما بهتره بری به داد همون قم و همدان و سایر استان ها برسی. چرا که این شهر غرق در افکار پوسیده ی سیاسی، از بزرگ مردانی همچون شما و سایر عزیزانی که عرصه رو برای غریبه ها باز گذاشتند خیری ندید و ما مردم، غریبه هایی همچون کرم محمدی رو ترجیح میدیم. امیدوارم این نامه نگاری ها و اظهار نظرها فقط از روی خیرخواهی و مردم دوستی شما باشه نه افکار افراطی اصول گرایانه. یا علی

 133. فرهاد

  اقای پیریای با منصوب شدن اقای ولی میرزایی به عنوان فرماندار الیگودرز باج سبیلتو از بازوند گرفتی؟اروم شدی حالا؟

 134. محسن

  آقا فرهاد زمانی که حاج آقا میرزایی معاون فرماندار اصلاحات بودند پیریایی کاره ای در دولت نبود . ایشان لیاقت استاندار بودن را دارند

 135. آدینه وند

  آقای ÷یریایی حضرت عالی که در زمان تصدی مسئولیت فرمودید از کوهدشت اعراض نموده ام و در کار کوهدشت دخالتی ندارم حالا چه شد ه است که دایه مهربانتر از مادر شده ای

  • رضایی

   ایشان دنبال باج خواهی از مهندس بازوند بودند که نتیجه داد امیدوارم مطالبات کوهدشت با فرماندار شدن اقای میرزایی سبک شده باشه و ایشون دست از سر کوهدشت بردارند

  • دانشجو

   آقای. آدینه وند. بخاطراینکه کوهدشت رابعضی هابه گندکشیدن،والان آقای پیریایی میخواهند لطفی درحق مابکنندشماچی سردرمیاریداخه

 136. بازوند

  با سلام خدمت همشهری های عزیز
  به عنوان یک فرد بی طرف کامنت های عزیزان را خواندم ، یقینا نمی توان چینین برداشت کرد که آقای دکتر پیریای سوال چرا آقای محمدی را صرفا از سر دلسوزی طرح کرده باشد ولی خوب اونای که فکر می کنید آقای محمدی فردی شایسته است برای توسعه و عمران کوهدشت ، خیلی منطقی و مستدل پاسخ بدید چرا مسائل حاشیه ای را مطرح می کنید
  بنده هم فکر می کنم آقای پیریای به عنوان یک فرد سیاسی دوران دیده یقینا از طرح این سوال اهداف خاص خود رو دنبال می کنه ولی به نظر می رسه ساده ترین روش اول پاسخ دادن به سوال بود بعد طرح مسائل دیگر

 137. دانشجو

  اینانکه دارندمخالف حرف شماحرف میزنند همه حسودشماهستند،شماموفق خواهیدشد،ان شاءالله،باارزو موفقیت وسلامتی

 138. رضا

  جناب بیریایی ای کاش مردم حقیقت شما سیاسیون را می فهمیدند ……..

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true