×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Saturday, 15 August , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
واکنش مسئول ستاد روحانی در کوهدشت به اظهارات آقا محمدی

به گزارش ارجانیوز: واکنش ایوب کوشکی دبیر همایش احیای دینی و اصلاح طلبی از دیدگاه امام خمینی(ره) و مسئول ستاد دکتر روحانی در شهرستان کوهدشت به اظهارات آقا محمدی

[divider]

اختصاصی ارجانیوز

بسم الله الرحمن الرحیم
یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا آمِنُوا
هنگامه ای پیش همایشی بنام” احیاء دینی و اصلاح طلبی از دیدگاه امام خمینی (ره)” در شهرستان کوهدشت برگزار شد که واکنش های متفاوتی را از سوی شخصیت های حقیقی و حقوقی بهمراه داشت.حمایت و دلگرمی در بسیاری و نقد و دلواپسی در برخی دگر را سبب گردید. عجولانه ترین و شدیدترین واکنش اما از سوی آقای آقامحمدی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی بود که روی سخنِ این کلام با ایشان است.

جناب آقای آقا محمدی!
فرموده بودید که استفاده از امکانات دولتی و سالن و… تخلف آشکار و نشان دهنده عدم تقید و التزام به مسائل شرعی و مبانی جمهوری اسلامی است و یک جناح حق ندارد از امکانات دولتی جهت برگزاری چنین نشست های استفاده کند! جنابتان مطلع باشد که سالن امید شهرستان کوهدشت اجاره شده بود و این سالن در سالیان گذشته همواره به گروه های مختلف صنفی و فکری و سیاسی و … بمنظور اجرای برنامه اجاره داده شده است و میشود و خواهد شد.
از هزینه های گزاف سخن رانده اید و حال آنکه هزینه این همایش بسیار اندک و توسط جوانان برگزار کننده همایش تقبل شده بود .
حضور دو چهره دولتی را در این جلسه را دست آویز انتقاد خود قرار داده اید درست در حالی که مقامات و مسئولین بلند پایه کشوری از هر دو جریان بارها و بارها در چنین جلساتی شرکت کرده اند .
همایش را سرآغاز فتنه دانسته اید و زمین و زمان را به تقابل با آن فرا خواندید در حالی که همایش مذکور بمنظور دعوت به اعتدالگرایی و نکوهشِ تندروی و افراط گرایی در رفتار و گفتار سیاسی دراین مملکت بود.تدبیری بود بر اساس فرموده ی مقام معظم رهبری به منظور جذب حداکثری دلسوزان و علاقه مندان به نظام اسلامی در این منطقه که دیری ست بواسطه ی نوع نگاه و عملکرد چند سال گذشته سرخورده و منزوی، خونِ دل میخورند و عرصه های خدمت را خواسته و ناخواسته ترک گفته اند.
همایش را سراسر توهین به علما و روحانیت و انقلاب و… عنوان کرده اید حال آنکه مسئولین برگزاری همایش و اکثریت قریب به اتفاق مدعوین از خانواده های بزرگ شهدا و ایثارگران بودند ! سخنران مدعو همایش ،جناب آقای دکتر حنان، نه به عنوان ریاست اداره ارشاد و مدیری دولتی، بلکه بعنوان یک چهره فرهنگی- سیاسی و صاحب فکر، بمنظور بررسی اندیشه های امام راحل در حوزه احیاء دین و اصلاح طلبی دعوت شده و سخنان ایشان در چهارچوب پیشبرد این اندیشه مقدس بود.برخی افراد و جریانات سیاسی را مورد نقد قرار داده و اتفاقا همگانِ آنان را به مناظره فراخواندند.فیلم همایش که موجود است! این همه تهدید و ارعاب و تشر برای چیست؟ برای جذب حداکثری و دلسوزی برای روحانیت و دین و انقلاب و نظام است؟!”کافرم من گر ازین شیوه تو ایمان داری! ”

جناب آقای آقا محمدی!
شما که در زمان انتخابات سال ۹۰ جریان اصلاح طلب را صاحبان اصلی انقلاب می دانستید از چه هراس دارید؟ از انتخابات آتی که دیگر فضای انسدادِ سال۹۰ برآن حاکم نیست؟ از جریان دوباره جان گرفته ی اصلاح طلبی و اعتدالگرایی که اکثریت ملت ایران برآن انگشت عقلانیت نهادند و شما از دایره ی آن خارجید؟؟؟
شما انگار هنوز پیام ملت در خرداد ۹۲ را نشنیده اید؟ ملت ایران از افراط و تنگ نظری و تورم و فشار اقتصادی و رانت و… به ستوه آمده اند ! و مردم لرستان در رأس آنها ! فراموش نکنید آرای ملت ایران به جریان اصلاح طلبی و اعتدالگرایی در انتخابات اخیر، مفهمومی جز اعتراض به سیاست ها،اندیشه ها و عملکردهای امثال شما ندارد!! دوست دارید آرای کاندیدای مورد حمایت شما در انتخابات ریاست جمهوری را با آرای دکتر روحانی یکبار دیگر مرور کنیم؟
شما با خود چه اندیشیده اید؟؟شما هرچه دارید از مردم و است و شرعا و اخلاقا و قانونا موظفید در خدمت اندیشه و خواست موکلانتان باشید و خلافِ آن مکنید !

آقای آقامحمدی !
چرا مردم لرستان صدا و چهره شما در رسانه ها را در آنجا که “باید” نمی شنوند و نمی بینند؟
عملکرد نادرست و تصمیمات اشتباه دولتمردان گذشته را چرا فریاد نمیکردید؟؟
زبان اعتراضتان برای اجرایی کردن سد معشوره چرا در کام بود؟؟؟؟
برای بیکاران و بیماران و داغدارانِ از محرومیت لرستان چرا خموشید؟؟
زمانِ هتک حرمت سلاله پاک امام در بروجرد چرا هیچ واکنشی نشان ندادید؟؟
عملکرد تیم هسته ای حمایت و تحسینِ همگان ازمخصوصا مقام معظم رهبری را بدنبال داشته حال آنکه شما مطابق همین رفتار و عملکرد، تمام وقت هایی طلایی مردم خرم آباد و لرستان در مجلس که می بایست برای رفعِ محرومیت و احقاق حقوقشان صرف می کردید را به انتقاد های غیرمنطقی و بی محتوا از عملکرد تیم مذاکره کننده و دکتر ظریف اختصاص دادید. درد آور اینکه دادِ شما اتفاقا بر سرِ نقطه ی قوتِ دولت حسن روحانی بود !
اعتراضی هم اگر میکنید چنین است !

آقای آقامحمدی!
مردم کوهدشت خود وکیلِ آگاه و حقوق دان دارند و ورود دیگران در امور این حوزه ی انتخابیه محلی از اعراب ندارد ! شما به مشکلات عدیده ی حوزه ی انتخابیه ی خود بپردازید !
نه هر که چهره برافروخت، دلــبری داند نه هر که آینه سازد، سکندری داند
نه هر که طرف کله کج‌نهاد و تند نشست کلاه‌داری و آیین ســـــروری داند
هـــزار نکته باریکـــتر ز مو این ‌جاست نه هـر که سر بتراشد قلندری داند
ایوب کوشکی

 1. گراون

  آقای ایوب کوشکی یعنی در این جلسه به روحانیت توهین نشد؟
  بنده خودم حضور داشتم در اون جلسه، فایل صوتی و متنی هم در فضای مجازی پر هستش! قابل انکار نیست!!!
  اینجور که شما حرف میزنی حتما آیت الله مصباح رو که مقام معظم رهبری از ایشون به عنوان مطهری زمان یاد می کنند و آیت الله علم الهدی رو که نماینده ولی فقیه هستن رو روحانی نمیدونید؟

  واقعا عجب شما صاحب نظر هستید آقای ایوب کوشکی

  • اکبری

   حساب متحجرین از روحانیون جداست

   • مرد

    آقای کوشکی این که نشد اگه کسی در مقابل نظر شما باشه متحجر حسابش کنید… شاخص ولی فقیه و امام ره بود که از مصباح به عنوان مطهری و بهشتی زمان یاد کرده است … الان بیشت گرفتار متحجرین مدرن هستیم

 2. لاله

  اقای کوشکی در ولایتمداری شما شکی نیست ولی نباید از توهین به امام جمعه ها دفاع کنید

 3. جان بر كف

  فتنه را باید در نطفه خفه کرد
  اینکه در عزای اربعین حسینی عده ای تجمع کنند و با حرفهای بی سر و ته و بی اساس یک شیخ ……. کف بزنند در کجای فرهنگ انقلابی و اسلامی می گنجد؟
  اینکه بزرگان نظام را با ذکر نام مورد هجمه قرار دهند، در کدام مقوله دلسوزی برای نظام و درک موقعیت حساس مملکت اسلامیمان جای می گیرد؟
  اینکه با نام اصلاح دینی و… آن هم از منظر امام خمینی تجمع می کنند و هر آنچه را باب میل دشمنان نظام و انقلاب است را با گستاخی تمام به زبان کثیف خود جاری می کنند با کدام سیره و روش امام خمینی(ره) همخوانی دارد؟ به راستی اگر امام(ره) الان در بین ما می بودند این حرکات و جلسات را تشویق می کردند و یا تو دهنی به یاوه گویان آن می زدند؟
  و اما این کوردلان کج فهم بدانند شترسواری دولا دولا نمیشه!!! یا زنگی زنگ و یا رومی روم!!! هرآنچه چرندیات که میخواهند به زبان جاری می کنند و بعد می گویند بنا به فرمایش مقام معظم رهبری!!! پررویی و وقاحت با شخصیت این قماش عجین شده!!! فکر می کنند مردم هم مثل خودشانند که به مانند کبک سر در زیر برف فرو ببرند و کسی نفهمد که دنبال چه هستند!!! زهی خیال باطل و آرزوی دست نایافتنی و به گور بردنی!!!
  بدانید و در گوشهای کر خود فرو برید و سمعک عاریتی بگیرید تا در گوش کرتان فرو رود، تا نیروهای فدایی ولایت در این دیار امام زمان(عج) زنده اند و نفس می کشند جایی برای جولان خفاشان کوردل نیست و هرچند هر ازگاهی چموشی کنید و لگدی بیاندازید ولی چنان افسار و لجامتان کشیده خواهد شد و از دست ملت ۲۲ بهمن و ۹ دی سیلی گیج کننده بخورید که ندانید شب است یا روز!! هر چند که برای خفاشان که به نور حساسند جز تاریکی شب مطلوب نیست!!!!!

  • یک دوست

   ایشان یکی اتز بهترین و مخلصترین جوانان کوهدشت است هرکه ایشان را از نزدیک میشناسد می داند که من چه می گویم آفرین برغیرت و صداقتش

 4. دانشجو

  واقعا واسه شهرم متاسفم کیا شدن سیاستمدار و سردمداران شهرم. یه مشت بی سواد که حاضرن هر کاری بکنن که اسمشون در بیفته. ایوب آقا این متن رو حاضری ادعا کنی خودت نوشتی؟؟؟؟ آرا ۲۴ میلیونی دولت قبلی مردمی نبود که این همه بر علیه اون جو سازی شد. چیزی رو ادعا میکنید که خودتون تو خلوت خنده تون بهش میاد. داداشم بخدا ارزششو نداره بس کنید دیگه به خودتون بیاید. اقتدار فعلی ایران نه بخاطر دولت قبلی بوده نه دولت فعلی… پوزه دشمنان را به خاک مالیده و می مالند بزار یه آزمون پیش بیاد می بینید. مثل دوستات یادت نره این آرا دکتر روحانی اولش آری به جمهوری اسلامی بود بعد جناب دکتر…

  • momo

   اول اینکه آقای دانشجو خوش بحالت که سواد داری!!! دوم اینکه قرار نیست که همگان همه چیز رو بدونن ایوب هم قطعا مشاورایی داره که بهش مشاوره میدن مهم نیست کی نوشته مهم اینه که می تونن تحلیل و درک درستی از شرایط داشته باشند .

   • دانشجو

    آخه عزیزم این ایوب جان اگه مشاور باسواد و فرهیخته داره خب چرا حضرات مشاور خودشون دبیر نمیشن یا اصلا چرا به اسم خودشون بیانیه نمیدن چکار دارن با این بنده خدا نمیزارن کاسبی شو بکنه. پسر خوبیه هم باخانواده است هم دست و دل پاکه و به قول یکی از نظرات بالا یکی از مخلصترین بچه های شهرمونه…

    • یک دوست قدیمی

     ما که ایشان را از خیلی قبل پیش می شناسیم از دوران دانش آموزی و ابتدایی همیشه درس انشاش بر عکس املاش بیست بود . من که به قلمش ایمان دارم نثر زیبا ، و بیان شجاع از ویژگی های نوشتاری ایشان است .

 5. حزب الله

  خیلی از این آقایانی که در همایش بودند را می شناسم خیلیاشون با اصل و اساس دین وقرآن ونظام مخالفند اگر توبه نکنند باور کنید همه رو افشا میکنم اگر عاقلند این گامنت را به فال نیک بگیرند وهمینجا توبه کنند
  ازصف اول تا آخر خودشان را جا زده اند زود برگردند

  • maryam

   تو این مملکت هیچکی به خدا اعتقاد نداره داداش. همش واسه نونه . واسه نونه

 6. قرعلی وند

  جناب کوه شکی یعنی بعلی ما هم؟

 7. دانشجو

  میدونید چرا به ما میگن جهان سومی:
  یه شیخ میاد حرفی میزنه گنده تر از دهنش و جالبتر اینکه یه بی سواد میاد از اون حمایت میکنه و بیانیه صادر میکنه…
  خدا وکیلی بین حضرت علامه مصباح که یکی از قطب های علمی جهان اسلام هستند و کسانی که به ایشان اهانت کرده اند چه سنخیت و تناسبی وجود داره؟؟؟؟ مثل اینه که یکی بره یه لباس ورزشی بپوشه واسه اولین بار بعد بیاد درباره بازیهای المپیک اظهار نظر کنه..
  آدم باید در مورد کسی اظهار نظر کنه که هم قد خودش باشه. هرکی سابقه ی حنان رو ندونه من که میدونم. ایشون خواست یه خوش خدمتی کنه شاید صندلیشو محکم تر بچسبه بنده خدا فکر اینجاشو نکرده بود..

  • ممه جون

   آفرین دقیق زدی تو خال!!!!! ایول

 8. Θ∞Θ

  جناب کوشکی در یه جا گفتی:
  «همایش را سراسر توهین به علما و روحانیت و انقلاب و… عنوان کرده اید حال آنکه مسئولین برگزاری همایش و اکثریت قریب به اتفاق مدعوین از خانواده های بزرگ شهدا و ایثارگران بودند ! سخنران مدعو همایش ،جناب آقای دکتر حنان، نه به عنوان ریاست اداره ارشاد و مدیری دولتی، بلکه بعنوان یک چهره فرهنگی- سیاسی و صاحب فکر، بمنظور بررسی اندیشه های امام راحل در حوزه احیاء دین و اصلاح طلبی دعوت شده و سخنان ایشان در چهارچوب پیشبرد این اندیشه مقدس بود»

  برادر عزیز، خانواده معظم شهدا عزیزند و بر سر ما جا دارند، اما انقلاب اسلامی معیار دارد، به صرف حضور یک روحانی و جمعی از خانواده شهدا در مراسمی نمیشه محتویات اون مراسم رو درست تلقی کرد.

  امام(ره) در جایی فرمودند: «من نمی‌خواهم دل شما را بشکنم، لکن شما دل ملت ما را نشکنید، شما دل مسئولین ما را نشکنید، شما هی تندرو و کندرو درست نکنید، دودستگی ایجاد نکنید، این خلاف اسلام است، خلاف دیانت است، خلاف انصاف است، نکنید این کار‌ها را…» (صحیفه امام، جلد ۲۰، صفحات ۱۵۹ تا ۱۶۳)»
  حالا روحانی مدعو شما در هر پستی که باشد، این کار رو انجام داده اون هم به صراحت، و بدون دلیل،
  بدون دلیل دیگری را تندرو خوانده و حتماً خودش هم معیار عدالت و عدل است؟
  این تندروی نیست؟
  این افتار نیست؟

  دوست عزیز، حتماً میدانید، اکثریت هیچگاه معیار عقلانیت نبوده، عقلانیت در اسلام معیارهای خودش رو داره و مطابق دلیل جویی و دلیل مندی است، هر چند که همین حرف شما که جناح خود رو اکثریت میدانید، ادعایی بیش نیست.

  در جایی خطاب به آقامحمدی گفتید: «شما با خود چه اندیشیده اید؟؟شما هرچه دارید از مردم و است و شرعا و اخلاقا و قانونا موظفید در خدمت اندیشه و خواست موکلانتان باشید و خلافِ آن مکنید !»
  بهتر است بدانید در جامعه اسلامی، هر نماینده اول و بیش از هر چیز در قبال اسلام وظیفه دارد و سپس در قبال مردم، در ثانی میشه بفرمایید مگه شما معیار مردمید که مخالف با اندیشه شما و یا شخص خاص دیگری از جناح اصلاح طلبان پشت کردن به مردم باشد؟ مگر همین آقا نیز توسط همین مردم به مجلس راه نیافته است؟

  در نهایت بنده قصد دفاع از آقامحمدی رو نداشتم، ولی ادعاهای شما و طیف شما مبنی بر افراطی خواندن دیگران بدون دلیل و سند است، که نشانی از افراطی گری خود شما دارد.

 9. روستاي

  خدا یا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار

 10. ساقر

  سلام بجای توهین به همدیگر بچه های مذهبی اصلاح طلب و اصول گرا که من میدونم خیلی هم باهم رفیق هستید (پشت پرده ) به فکر آبادانی کوهدشت باشید شما که دستتون میرسه از هردو جناح فکری به حال مردم این شهر فقر زده بکنید !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 11. بی طرف

  ممنون از درج همه مطالب از همه گروه ها وجدانا وظیفه رسانه ای رو به جا آوردید .

 12. سینا

  ایوب جان آفرین بر غیرت و سوادت

 13. محسن درویش پور

  ضمن عرض سلام خدمت همه دوستان ما جوانان لرستانی به وجود جوان آگاه و با تدبیری مثل آقای کوشکی افتخار میکنیم ایشان بدون هیچ چشم طمعی برای افکار خودش تلاش میکنه و همه لیاقت ایشان رادر زمان انتخابات ریاست جمهوری دیدیم و بی توقعی و بزرگ منشی ایشان در بعد از انتخابات که به دیوزگی پست و مقام نیفتاد را هم مشاهده کردیم واقعا چنینی جوانانی را باید ستود .

 14. ايزدي

  خوشحالیم که از هر دو جریان جوانان دارند وارد میدان میشوند

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
 •