×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
حل مشکل جنسی

بسم الله الرحمن الرحیم

اختصاصی ارجانیوز

نویسنده حجت الاسلام جیرانی

 پرسید:حقیقتش می دونستم خود ارضایی حرامه اما مشاهده ی فیلم و تصاویر مستهجن و دیدن نامحرم باعث شد عنان نفس از کفم خارج شود و نفس بر من سوار شود.با خودم گفتم فقط یک بار مرتکب می شوم اما یک بار شد دو بار و…تا اینکه در شبانه روز چند بار مرتکب این عمل زشت و حرام می شوم.برا مشاوره پیش یه آقایی رفتم گفتند هر روز مثلا یکبار کم کن،آخرش موفق می شی.من هم با خیال راحت در طول روز چند بار انجام می دادم و آخرش هم هیچی کم نشد.الان چه کار کنم؟

باید گفت راهکاری که به شما داده اند مبنی بر این که هر روز یک بار کم کن،اصلا اسلامی نیست.با چه مجوزی،به شما اجازه ای خود ارضایی داده و گفته امروز مثلا چهار بار و سه روز دیگه سه بار،آیا خدا اجازه داده یا رسول خدا؟

برای حل این بیماری باید توجه به مضرات جسمی و روحی ثابت شده آن بکنیم.از طرفی توجه کنیم به این که این عمل شنیع از گناهان کبیره است که انسان را به جهنم می کشاند و کم کم نور فطرت انسان را کور می کند و باعث شک و تردید در اعتقادات می شود،و به مرور،انسان نسبت به حقائق،بدبین شده و ضعف وسستی در ایمان و بی ایمانی نصیبش می شود.

و از طرفی دیگر مضرات شدید جسمی،پس از مدتی به وجود می آورد.از جمله ضعف شدید اعصاب،کاهش توان جسمی،ناتوانی جنسی پس از ازدواج،افسردگی های بسیار خطرناک و…مجال صحبت نیست که بگوییم،دیده شده چه افرادی در اثر این افسردگی ها به جنون کشیده شدند و یا خود کشی کرده اند.

پس از توجه به این مضرات باید مقدمات انجام این عمل را حذف کنیم.از جمله:چشممان را از دیدن تصاویر و فیلم های محرک جنسی حفظ کنیم،ورزش بکنیم،به اندازه ی نیاز بخوریم بلکه کمتر، ارتباط با افراد سالم داشته باشیم.و حتما نماز هایمان را سر وقت بخوانیم و از خداوند متعال در خواست کمک بکنیم.همه ی این امور،اراده انسان را تقویت می کند و  او را موفق به ترک یا دوری این عمل خطرناک می کند.

ان شاءالله در موقع مناسب نیز ازدواج بکند.

false
false
false
false
  1. شهبازی

    احسنت حاج آقا انصافا خیلی خوب بود و خدایش عالی مشاوره داده بودید
    از این نوع مطالب بیشتر بزارید لطفا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true