×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
بهرام بیرانوند: ما میگوییم احمدی نژاد میلیونهامسکن ساخت؛ آقای روحانی برنامه شماچیست؟ میگویند برجام

به گزارش ارجانیوز ،‌ بهرام بیرانوند در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ) مجلس شورای اسلامی، ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته جانبار و پاسدار، با بیان اینکه برجام تقریبا تنها دستاورد دولت روحانی در طی سه سال گذشته است، گفت: دولت و مسببان برجام همانند باتلاق در برجام گیر افتاده اند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: از آنجایی که حدود سه سال است برجام دستاوری نداشته لازم است که به آن پرداخته شود شاید این چند ماه باقی مانده از عمر دولت صرف امر مفیدی غیراز مذاکره با آمریکا گردد؛ شاید این خسارت عظیم را دیگر آفتاب تابان، فتح الفتحوح و راه روشن نخوانند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، افزود: شاید از دو قطبی کردن جامعه بر مبنای موافق و مخالف برجام منصرف شود؛ در خصوص برجام باید گفت یک قرارداد آمریکایی است، سبک مذاکره آمریکایی بوده و در حال حاضر هم طرف حساب فقط آمریکا است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه مذاکرات محرمانه و مفصل برجام باعث شد تقریبا صنعت هسته ای ایران متوقف و بعضا برچیده یا بتون ریزی شود، تصریح کرد: اما وعده های نسیه آمریکا  فقط بر روی کاغذ ماند و تیم مذکره کننده وسط بازار حیران و مستاصل توجیه کننده بدعهدی آمریکا و تحریم های نو به نو شدند.

بیرانوند با یادآوری اینکه آنچه از برجام برای ما باقی مانده دریچه ای رو به ناکجاآباد است، گفت: آنچه برای ما از برجام باقی مانده فقط یک دریچه است دریچه ای رو به ناکجاآباد؛ برجام برای آمریکایی ها ابزار فشار و خلع سلاح ایران است، برجام عینکی است که بر روی چشم هر کسی که باشد آمریکای دیوصفت را فرشته می داند و از کنار ذات و خوی استکباری آمریکا مستاصل عبور می کند و جنایات این کشور را فراموش می کند.

وی با بیان اینکه از دریچه برجام آمریکا کدخدا است، افزود: برجام با نتایج تقریبا هیچ، موجود ناقص الخلقه ای است که هزینه تولدش فراوان و هزینه نگهداری آن بیشتر است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه زنده نگه داشتن برجام و چرخاندن آن در دهان و اذهان جامعه برای برخی جنبه حیاتی و مرگ و زندگی دارد، یادآور شد:  این برجام سراسر خسارت، الحق و الانصاف برای برخی بهانه و دستاویز خوبی است، تقریبا سراغ هر چه را که از دولت می گیری می گوید برجام یا پسابرجام؛ می گوییم دولت احمدی نژاد میلیون ها واحد مسکونی ساخت برنامه شما برای رفع نیاز مسکن مردم چیست؟ می گویند برجام، می گوییم برای اشتغال و معیشت جامعه چه کار کرده اید و برنامه شما برای آینده چیست؟ می گویند پسابرجام.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، افزود: می گوییم چه بر سر عزت و حرمت پاسپورت ایرانی آورده اید؟ می گویند برجام، می گوییم چه شد آن همه وعده های گشایش مرتبط با مذاکرات؟ می گویند پسابرجام.

بیرانوند با بیان اینکه رویای رئیس جمهور حل مشکلات، مسائل اشتغال و معیشت مردم با استفاده از امکانات غرب و گشایش ناشی از بهبود روابط با غرب بود، تصریح کرد: رویکرد روحانی تعامل سازنده با غرب و سیاست خارجی توسعه گرا بود؛ رویکرد ناپخته ای که به دیوار بلند بدعهدی و بدذاتی آمریکا برخورد نمود و در عمل بی حاصل بودن آن آشکار شد.

  این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه آمریکایی ها با سیاست های ایران در منطقه و جهان مشکل دارند، ادامه داد: آمریکایی ها با اسلام انقلابی مشکل دارند با انقلاب اسلامی مشکل دارند با اسلام امام و شهدار مشکل دارند؛ در واقع آمریکایی ها با ملت مسلمان ایران و سیاست های کشور در منطقه و جهان مشکل دارند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، افزود: گویا برخی فراموش کرده اند اکثر مشکلات کشور ناشی از رفتار آمریکا است؛ روحانی با عبور از عدم تحقق وعده ها و بدعهدی آمریکا پس از مذاکرات و برجام می گوید با برجام سایه جنگ را از ایران دور کرده ایم؛ باید گفت منظور شما کدام جنگ است اقتصادی، فرهنگی، امنیتی یا سیاسی؟ همه این موارد که با شدت ادامه دارد اگر منظور جنگ نظامی است که قدرت بازدارندگی ایران مقتدر سال هاست این خیال خام را نابود کرده است.

وی با بیان اینکه محض اطلاع آقای روحانی باید بگویم به واسطه برجام پای دشمنان به ایران باز شد، گفت: چشمان نامحرم آنها در مراکز حساس به صورت آنلاین مستقر شد، آمریکا در خواب هم نمی دید بتواند به راکتور اراک دست یابد اما برجام کاری کرد قلب راکتور اراک توسط خودی ها بتون شود؛ کدام جنگ می توانست برای آمریکایی ها دستاوردی داشته باشد

بیرانوند ضمن تذکری به رئیس جمهور یادآور شد: چرا به بهانه رد صلاحیت شدن یک فرد به شورای نگهبان فشار می آورید؟ چشم بگردانید شاید بتوان گناه بدعهدی آمریکا و کلاه گشاد برجام را هم بر گردن شورای نگهبان انداخت.

نماینده مردم بروجرود در مجلس شورای اسلامی، در مورد تکمیل جاده تور بروجرود  به وزیر راه تذکر داد و خواستار رفع این مشکل شد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه اجرا و تکمیل سدهای گله رود و آبسرده  آرزوی مردم بروجرد است در این مورد به وزیر نیرو تذکر داد و بر رفع سریعتر این مشکل تاکید کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم ضمن تذکری به وزیر راه و شهرسازی  بر ضرورت تکمیل بیمارستان آیت الله بروجردی تاکید کرد.

وی در تذکری به وزیر تعاون خواستار رفع مشکلات کارگران نساجی و سامان کاشی بروجرد شد.

نماینده مردم بروجرود در مجلس شورای اسلامی،  خواستار تسریع در گازرسانی به روستاهای بروجرود  شد و در همین راستا به وزیر نفت تذکر داد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس،  در پایان از مردم حوزه انتخابیه خود بابت کوتاهی های صورت گرفته در طی ۴ ساله نمایندگی عذرخواهی کرد.

خانه ملت

false
false
false
false
  1. سکوت

    مردم جوابتون رو دادن و خواهشا یکم سکوت کنین بهتره

  2. منتقد ک

    مقالتون که حقیقت محض است و تذکرات شما به حسن روحانی وارد است.طبق اسناد ومدارک زیادی متاسفانه ایشان بیشتر با حرف والفاظ حاشیه ایی تا حالا به مردم خدمت کرده وهمش در. رد دولت پیشین و امید سراب گونه به برجام و…به سر برده اند.خسارات ونابسامانیهای فرهنگی واجتماعی ومعیشتی متاسفانه در دوره حسن روحانی بیداد میکنه.اما. درود وسلام ما بر اون کسی که وزیر بهداشت جناب دکتر هاشمی را در کابینه حسن روحانی قراردادن.وزیر بهداشت دکتر هاشمی درقلب همه ملت برای همیشه جا دارن.دکتر ظریف و تیم دیپاماتیش هم اغلب محترم وپرتلاشند اما چه کسانی به آنها خط وخطوط سیاسی می دهند نمیدانم.سخن آخر ازنظر خدمت معیشتی و اقتدارخارجی و خلوص نیت کسی تا حال غیر از مرحوم رجایی نتونسته بگه من نصف احمدی نژادم.هرچند انتقاد واشتباه در دولت محمود احمدی نژاد هم کم نبوده اما خدمت هایش بیشتر ازآقایون پرمدعا بوده.ایشالله مسولین به صورت اورژانسی به خود بیایند خصوصا قوای محترم قضاییه،مجلس و دولت.چون امن و امان معیشتی برای مردم عادی بسیاربد ونگران کننده است.به امید موفقیت همه ایرانیان ومسلمانان درجهان وخصوصا اعتلای همه جوره ایران که چشم امید خیلی ازمظلومان جهان است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true