×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Tuesday, 22 September , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
در جلسه اصلاح طلبان حامی ملکشاهی با فرماندار کوهدشت چه گذشت +تصاویر

به گزارش ارجانیوز : نشست صمیمی برخی فعالان سیاسی شهرستان کوهدشت با فرماندار این شهرستان در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید.

فردی بیرانوند فرماندار شهرستان کوهدشت در جلسه ای با حضور جمعی از اصلاح طلبان شهرستان کوهدشت با بیان این مطلب گفت : در هر جایی اگرا بخواهد برنامه ریزی صورت بگیرد نیاز به آرامش است ، اگر آرامش نباشد برنامه ریزی انجام نمی گیرد و موقعی که برنامه ریزی نباشد کاری صورت نمی گیرد .

وی گفت : شما خوب می دانید که کوهدشت یک شهر سیاسی است و اگر سیاست قابل صادر کردن بود کوهدشت حتما آن را صادر می کرد ، این یک ظرفیت است و از این ظرفیت سیاسی باید در جهت توسعه شهرستان استفاده کنیم .

فرماندار گفت : هدف ما اجرای قانون در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید است ، همه باید پایبند به قانون باشیم ، در کوهدشت رنگ خاکستری وجود ندارد ، سیاه یا سفید ، یا با ما یا بر ما و این امر باعث می شود که مشکلات مردم حل نشود ، ما برای وصل کردن آمده ایم نه برای فصل کردن .

فردی بیرانوند افزود : باید از همه ظرفیت های شهرستان از جمله ، امام جمعه محترم ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فعالان سیاسی ، نخبگان و احزاب سیاسی استفاده کنیم تا مدیران شهرستان با عشق و علاقه مندی زمینه کار را فراهم نمایند .

وی افزود : من همه جای ایران کار کرده ام اما هیچ شهری به اندازه کوهدشت محروم نیست ، چه کسی باید پاسخگو باشد ؟ نرخ رشد بیکاری در شهرستان کوهدشت بیداد می کند ، مردم چه گناهی کرده اند ؟ چه کسی باید پاسخگو باشد ؟ در شهرستان مشکل آب وجود دارد ، شهرستان فاقد ترمینال است ، در بخش صنعت ضعیف هستیم ، بیکاری در شهرستان بیداد می کند ، کوهدشت دومین شهر جوان کشور است ؟ چرا باید از ۱۱۳ هزار هکتار زمین قابل کشت ۱۰ درصد آبی باشد ؟ چرا نباید از ظرفیت های فعلی بخوبی در سطح شهرستان استفاده کرد ؟ آیا این مشکلات خود به خود حل می شود یا نیاز به تعامل و هماهنگی دارد ؟

فرماندار خاطر نشان کرد : همه باید تلاش کنیم حساسیت ها را کاهش بدهیم ، در انتخابات مردم آزاد هستند و می توانند به هرکسی رأی بدهند ولی الان زمان انتخابات گذشته است و ما باید به این فکر کنیم که برای مردم چه کاری را انجام دهیم ، ما نباید به این نگاه کنیم که چه کسی به ما مراجعه می کند و نگاه سیاسی آن چیست باید به این نگاه کنیم که از ما چه می خواهدو صرفنظر از دیدگاه های سیاسی کار او را پیگیری نمائیم ، نگاه ها به شهرستان کوهدشت باید عوض شود ، همه باید در جهت خوب معرفی کردن کوهدشت تلاش کنیم .

وی تصریح کرد : زمینه برای انجام کار فراهم می شود ، طبیعی است هر مدیری ناتوان باشد ، هماهنگ نباشد نمی تواند با ما کار کند ، ما قاطعانعه عمل خواهیم کرد چرا که قانون را رعایت می کنیم ، ما هماهنگی را ایجاد می کنیم و انتظار کار داریم ، بنده و امام جمعه و نماینده محترم هماهنگ هستیم ، می خواهیم زمینه کار را فراهم کنیم ، ما باید آبی باشیم که آتش را خاموش کنیم نه آتش را شعله ور کنیم ، اگر ما آرامش به وجود نیاوریم چه کسی کار خواهد کرد ، ما داریم زمینه کار را فراهم می کنیم و امید داریم بتوانیم برای شهرستان کاری انجام بشود ، مردم شهرستان کوهدشت مردم خوب و قدرشناسی هستند ، اگرا کاری برای آنها انجام بشود قطعاً آن را از یاد نخواهند برد .

وی افزود : فرایند انتخابات کاملاً مشخص است ، پس از تایید اعتبارنامه در مجلس شورای اسلامی نماینده مردم رسماً کار خود را شروع می کند و به عنوان نماینده همه مردم و بدون در نظر گرفتن اینکه چه کسانی رأی داده اند یا نداده اند مشغول به فعالیت می شود ، خوشبختانه نماینده کوهدشت شخصیتی فهیم و توانمند است که مسئولیت یک کمیسیون مهم را بر عهده دارد و با سیاست های دولت تدبیر و امید همراه است و ما باید از این امر خوشحال باشیم .

 1. ش ت

  قابل توجه فرماندار محترم همین آقایانی که رگ گردنشون بیرون زده چهارسال برمسند مدیریت این شهرستان بوده اند حالا شما میخوای مشکلات این شهر محروم رو بااین نخبگان حل کنید….

 2. اصلاح طلب

  ……اصلاح طلب ….

 3. حق ضایع شده

  کمیسیون مهمیه؟فقط ۳نفر خواهان عضویت در اون بودن وانتخابات اون غیر قانونی برگزار شده چون اعضای اون به حدنصاب نرسیده بود ونتونسته بودن وارد کمیسیون دیگه ای بشن.آقای فرماندار مامیدانیم نیت شماخیر است ولی هیچ نتیجه ای از این جلسات عاید شمانخواهد شد تا زمانی که صورت مسئله را پاک میکنید.این جمله ی شما که فرمودید ملکشاهی نماینده کوهدشت است چه بخواهند چه نخواهندخیلی معنای بدی داره خوب بهش فکر کنید.شمابایافتن پاسخ سوالات وشبهات پیش امده وجلوگیری از تکرار حوادث انتخابات اخیرمیتوانید اعتماد بخشی از مردم روجلب کنیدنه باتشکیل جلسات بی فایده که هر دو گروه در اون جلسات از مواضع خود عقب ننشسته وخود رامحق وبرتر می دانند. لطفا بررسی های زیر را انجام دهید۱ایاچینش هیئتهای اجرایی ونظارت یکطرفه بوده یا نه؟علت واقعی۳ساعت تاخیر در برگزاری انتخابات کوهدشت چه بوده؟۳با افرادمتخلف که بعضا کارمند ادارات دولتی بودن وفیلم وعکس ایشان در دست مردم است چه برخوردی شده؟۴حضور رئیس ستاد ملکشاهی در اتاق توضیع تعرفه چه بوده است؟۵ دلیل اتمام زودهنگام انتخابات رومشگان دراکثر صندوقها؟۶دلیل ارسال ۳۱هزارتعرفه به رومشگان ۴۱هزار نفری؟۷علت عدم صدور کارت برای نماینده کاندیدا های اقای ازادبخت؟ودهها سوال دیگر…………..بایافتن پاسخ این سوالات میتوانید حق را از ناحق تشخیص دهید.خداوند شما را موفق وباعزت وابرو نماید.

 4. ناشناس

  کاش رسانه ها افکار مردم را به آنچه فقط میل خودشان است جهت ندهند در سایت خبری کشکان و هنجس فقط روی این مطلب تاکید کرده بودند که فرماندار گفته اند نمایند ه ای همسو با دولت داریم ما چه میخواهیم دگر؟ که باعث دلخوری و ناراحتی و یاس مردم از بی توجهی فرماندار به مشکلات اصلی مردم این دیار گردید در حالیکه در سایت ارجا نیوز میبینیم که فرماندار دغدغه اش فقط یک نماینده همسو با دولت نیست بلکه مشکلات مردم برایش نیز مهم است کاش رسانه هایمان نیز فقط سیاه یا سفید نباشند…

 5. عبداله امرایی

  باسلام ودرود.بنده در خبر دیدار جناح رقیب هم منتقد بودم و ایراد گرفتم.اینجا هم میگویم خروجی جلسه چی بود؟ولله هزاران درود بر شرف فرماندار که میداند شهر بدبخت و بی سلیقه و کج سلیقه ما اینقدر درد و مرض دارد.اما ماها چی؟فقط دیگران را زیر پا بگذاریم و پله کنیم و از آن بالا به ریش نداشته همه بخندیم.

 6. ش ت

  از مدیر محترم سایت خواهشمندم کانتهای بازدید کنندگان رو دست کاری و نقطه چین نکنن

 7. آدینه وند

  ملکشاهی شخصی است که سال ۹۰ فکر میکردیم بتواند گوشه ای از مشکلات مردم را حل کند ولی …

 8. حمزه قبادی

  من متاسفم چرااین کشوربااین همه ثروت وسرمایه بایددرچنین وضعیت. …..بسرببرد!……

 9. فرهنگی اصلاح طلبن

  جناب فرماندار لطفا پاسخ سوالات وشبهات پیش امده ومطروحه رابرای پیش گیری ازتکرارحوادث تلخ وناگوار دهه ی ۶۰پیداکرده وبه مردم هم گزارش ندهید تازخم عمیق به جای مانده چرکی وعفونی نشود…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………خداوند راشاهد میگیرم که از این حرف ها هدفی جز متبه کردن واگاه کردن شماعزیزان نداشته وندارم وهر وقت شروع به تغیر در اموزش وپرورش کردید بدون دلخوری وباارامش کامل امانت نظام رابه شماپس داده وارزوی توفیق میکنم برادران عزیز زندگی بی ارزش تر از آن است که برای کسب قدرت یکنفر به هر حربه ای متوصل شویم ودنیای خود رابه اخرتمان بفروشیم باشد که این کامنت تلنگری باشد برای افرادی که حق مردم راضایع کرده ودراصل آزادی انتخاب خلل ایجاد نمودند واز مردم طلب بخشش نمایند هرچند که تا ابد ادعای سلامت انتخابات رامطرح خواهند کرد در حالی که واقعیت ندارد لطفا به وجدان خود رجوع کنید لااقل با او راست گوباشید خداوند همه ی خادمان به نظام اسلامی را موفق وگمراهان راردصورت هدایت ،هدایت کرده ودرغیر این صورت محو گرداند.

 10. آدینه وند

  مدیر محترم سایت چرا نظرات رو نصف و نیمه ثبت میکنید بنظرم درج نکردن و حذف یک نظر بهتر از انتخاب قسمتی از آن است.

 11. ناظر شهروند

  برادر شفیعی عزیز از کی تا حالا شما اصلاح طلب شده ای
  کدام دوره به کاندیدای اصلاح طلب رای داده ای که امروز در جلسه اصلاح طلبان حضور دار ی

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
 •