×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
خسرو پرویزپور خطاب به فرماندار : مدیران ضعیف و ناتوان را با رسانه و رسالت خبرنگاری آشنا نمایید

به گزارش ارجانیوز : خسرو پرویز پور مدیر مسوول و صاحب امتیاز نشریه اساطیر بعد از ظهر امروز در نشست خبرنگاران با نورمحمد فردی بیرانوند خطاب به جناب آقای فرماندار گفتند :  برخی مدیران دستگاه ها متاسفانه با مفهوم خبر،خبرنگار، رسانه و مطبوعات بیگانه اند و آنقدر این بیگانگی در فکر و روح کوچک آنان رسوخ کرده که هیچگونه تعاملی با خبرنگاران را ندارند و این درد بزرگی است. این ، اوج عقب ماندگی و توسعه نیافتگی یک مدیر نسبت به رکن چهارم دموکراسی است این را دون شان یک مدیر میدانیم . انتظار داریم در جلسات شورای اداری ذهن و فکر برخی مدیران نا آشنا با ابن مفاهیم؛ بلکه مدیران ضعیف و ناتوان را با رسانه و رسالت خبرنگاری آشنا نمایید .

پرویزپور در بخش دیگر سخنان خود در جمع خبرنگاران با انتقاد از مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در تالار وحدت خرم آباد افزود: بهتر دانستم بازخورد مراسم دیروز (روز خبرنگار) تالار وحدت خرم اباد را در این مراسم انعکاس دهم. کاش این گونه مراسمات تحت عناوین همایش ، دیدار و نشست خبرنگاران محترم با عوامل اجرایی و مسئولین استان و شهرستان نامیده شود. زیرا برخی از مفاهیم یک دایرالمعارف وسیع و بسیط از معنی و تفسیر ، حتی در حوزه ی پنداشت و گمان نیکو را در بر میگیرد.

وی در پایان گفت : “تجلیل” با این شیوه های رایج و مرسوم زیبنده ی نام ، مقام و جایگاه مادی و معنوی یک خبر نگار نیست،بنده نمیخواهم غلظت این عدم تجلیل را آن گونه که رسانه ها منعکس کردند، تحقیر و توهین بدانم چون انگیزه ی اگاهانه ای در آن نمی بینم اما عناصر ساده انگاری و یا شاید کوچک انگاری یک مفهوم بزرگ به نام خبرنگار ، رسانه و مطبوعات در این مراسمات خود نمایی میکند. چون بار کلامی و معنوی برخی مفاهیم آنقدر در ذهن افراد عظمت و شکوه دارد که اگر خلاف آن عمل شود ساختار ، اجزا و عناصر آن مفهوم بزرگ در هم شکسته؛ سقوط میکند و حتی باور افراد را نابود میکند . بنا بر این یا تجلیل نباشد یا به گونه ای باشد که ذهن یک انسان منصف آن را تجلیل بداند نه شعاری برای تجلیل.

false
false
false
false
  1. بهروز

    با سلام ضمن تبریک روز خبرنگار خدمت تمامی زحمتکشان پاک و بی آلایش این عرصه .بی شک در تمام جوامع از رسانه به عنوان یکی از عوامل تاثیر گذار بر توسعه ،شناخت ،آگاهی هر جامعه ای می توان نام برد. رسانه اگر رسالت خود را بدرستی انجام دهد شاهد خیلی از نابسامانی ها و کج رفتاری ها اداری و مدیریتی نخواهیم بود. با توجه به شناختی که از آقای پرویز پور دارم قلم ایشان بدون هیچ گونه چشم داشتی در خدمت اصول و چهارچوب فکری خویش می باشد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true