×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
حمله مسلحانه افراد ناشناس با شلیک ۴۰۰ گلوله به یک روستا در لرستان + عکس

به گزارش ارجانبوز : عبدالرضا قوچی دهیار روستای بابازید پلدختر در گفت و گو با لرستان خبر اظهار داشت: افراد ناشناس ساعت ۴۵ دقیقه بامداد دوشنبه ۲۵ مرداد ماه جاری در کوه بالا دست و مشرف به روستای بابازید،  این روستا را مورد حمله مسلحانه قراردادند .

وی افزود:  این حمله طی دو مرحله صورت گرفت که در مرحله نخست افراد مسلح ناشناس تعداد ۳۰۰ تا ۴۰۰ گلوله به سمت روستا شلیک کردند و با گذشت نیم ساعت برای دومین بار منازل اهالی روستا را مورد اصابت گلوله  قرار دادند

دهیار روستای بابازید پلدختر بیان کرد : در این دو مرحله منازل اهالی روستای بابازید از جمله خانه های سیامک دیناروند ، محمد باقری ، مهدی دیناروند وایمان جوادی ، هوشنگ میرزایی و علی کرمی مورد اصابت گلوله افراد ناشناس مسلح قرار گرفت .

وی عنوان کرد: این تیراندازی و حمله مسلحانه وحشیانه باعث بروز موجی از رعب و وحشت و ایجاد اضطراب و نگرانی زنان ، کودکان بیگناه و سالمندان روستا شد .

قوچی گفت: موضوع توسط اهالی روستا به اطلاع پلیس ۱۱۰ رسید و جانشین فرماندهی انتظامی پلدختر به همراه نیروی انتظامی در محل حادثه حاضر و با مهاجمانی که در حال تیراندازی بودند درگیر شدند .

5016332_993

وی تصریح کرد: پس از مدتی درگیری پلیس و مهاجمان که در کوه بالا دست مستقر بودند ، افراد مسلح ناشناس از تاریکی شب استفاده و پا به فرار گذاشتند، گلوله هایی که به منازل روستاییان اصابت گردیده برای شناسایی و کشف سر نخ های جدید تحویل مقامات انتظامی و قضایی خواهد شد .

وی خاطر نشان کرد:موضوع به اطلاع امام جمعه ، فرماندار ، بخشدار مرکزی و مسوولان امنیتی پلدختر رسانده شد که به گفته فرماندار شهرستان در این رابطه جلسه شورای تامین شهرستان تشکیل شده است .

قوچی اظهار داشت : اهالی روستای بابازید پلدختر از مسوولان انتظامی و امنیتی شهرستان خواستند تا عاملان تیراندازی وموجبات  رعب و وحشت در روستا را شناسایی و دستگیر کنند آنها همچنین خواستار برخورد قاطع مراجع قضایی شهرستان با مخلان نظم و امنیت اجتماعی شدند .

دهیار روستای بابازید پلدختر  با بیان این که خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی وارد نشد با حالت ناراحتی و نگرانی گفت:  اگر خدای ناکرده این تیراندازی  در شب موجب خسارت جانی برای اهالی روستا می شد چه کسی پاسخگو بود .

قوچی اظهار داشت: این حادثه در پی فوت سجاد قائمی قاچاقچی کالای قاچاق که توسط سروان مسعود جوادی رییس کلانتری ۱۱ شهر پلدختر مورد تعقیب قرار گرفت اتفاق افتاد .

5016331_324

وی افزود: چند روز گذشته این قاچاقچی توسط رییس کلانتری ۱۱ پلدختر مورد تعقیب و گریز قرار گرفت که در این عملیات فرد قاچاقچی بدون توجه به ایست و فرمان مداوم پلیس تنها به فکر فرار خود بود و حتی به شلیک پلیس نیز توجه نکرد و سرانجام به علت شتاب زدگی ، بی احتیاطی ،  سرعت بالا و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه سواری پراید خود به دره سقوط و جان باخت .

دهیار روستای بابازید پلدختر بیان کرد: با توجه به این که رییس کلانتری۱۱  شهر پلدختر اهل این روستا است این افراد از موقعیت سوء استفاده کرده و چون سروان مسعود جوادی را در مرگ  قائمی مقصر می دانند به قصد  انتقام گرفتن از وی  باعث برهم زدن و اخلال در نظم و امنیت و آسایش اهالی روستا شدند

وی عنوان کرد  :همچنین افراد مسلح ناشناس ساعت ۱۴:۳۰  روز چهارشنبه ۲۰ مرداد نیز  منزل رییس کلانتری ۱۱ شهر پلدختر را آماج حملات گلوله قرار دادند که انتشار این خبر در شهرستان موجی از نگرانی و رعب و وحشت در بین شهروندان ایجاد کرد

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true