×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
کورانی فر : نهاد های اجرایی نقش مهمی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی دارند

به گزارش ارجانیوز ، علی کورانی فر ، سرپرست فرمانداری بروجرد،  امروز(۱۰ شهریور) در شورای فرهنگ عمومی بروجرد، گفت: اقتصاد مقاومتی باید در جامعه فرهنگسازی شود.

وی با اشاره به نقش ادارات  و نهاد های اجرایی در فرهنگسازی، افزود: ادارات و نهاد های اجرایی در فرهنگسازی و توسعه زیرساخت های اقتصاد مقاومتی در جامعه نقش بسزایی دارند.

کورانی فر ، اظهار داشت:باید دستگاه های اجرایی بویژه نهاد های فرهنگی تلاش کنند فرهنگ اقتصاد مقاومتی را در جامعه نهادینه کنند.

وی همچنین با تاکید بر ضرورت گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی، افزود: گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی و ایجاد فهمی و درک درستی از اهداف آن می تواند بستر تحقق این مهم را فراهم کنند.

سرپرست فرمانداری بروجرد، با اشاره به نقش مردم در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، گفت: مردم همپای مسئولان می تواند نقش بسزایی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

کورانی فر ، ادامه داد:  جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی باید از شورای فرهنگ عمومی نیز پای کار آمده و در جهت نهادینه سازی فرهنگ اقتصاد مقاومتی در جامعه گام بردارد.

وی خاطرنشان کرد: باید با برنامه ریزی مناسب و منسجم و بهره گیری از توان کارشناسان و متخصصان  در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش شود.

منبع : خبرگزاری شبستان

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true