×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
ملکشاهی : خوب است که شهری سیاسی داریم

به گزارش ارجانیوز : در ابتدا رییس دانشگاه پیام نور کوهدشت ضمن خیرمقدم به دکتر ملکشاهی نماینده محترم مردم کوهدشت ورومشکان در مجلس شورای اسلامی گزارشی از مسائل ومشکلات دانشگاه را مطرح نمود.

به گزارش ارجانیوز به نقل از  روابط عمومی دانشگاه پیام نور کوهدشت  : دکتر تورج حسنی راد در مورد مهم ترین مسائل دانشگاه از جمله تیدیل واحد کوهدشت به مرکز و تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی و ترمیم وساخت ساختمان دانشگاه پیام نوروبحث دانشجویان تحت پوشش نهاد های حمایتی و بحث تحصیلات تکمیلی پرداخت.
سپس دکتر عبدالمجید سهیل نژاد مدیرگروه کشاورزی ومنابع طبیعی به نمایندگی از اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور کوهدشت گفت: جهت توسعه همه جانبه شهرستان در زمینه های مختلف مطالبی را خطاب به آقای دکتر ملکشاهی ارائه نمود.وی گفت: خواستار ایجاد کارگروه علمی وتخصصی واتاق فکر در خصوص بررسی چالش ها و موانع پیشرفت شهرستان خصوصا در زمینه ی رشته تخصصی اش ( کشاورزی و منابع طبیعی) مطرح نمود.

رییس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در دیدار با اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور کوهدشت گفت:دانشگاه پیام نور کوهدشت از نظرکمی و تعداد دانشجویان و اساتید وضعیت خوبی دارد ولی فضای آموزشی این دانشگاه در شان این دانشگاه نیست وی گفت: ان شاالله ما بتوانیم فضای مناسبی برای بچه های دانشگاه پیام نورکوهدشت ایجاد کنیم.

نماینده مردم کوهدشت ورومشکان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت درخصوص تبدیل واحد کوهدشت به مرکز قبلا نیز پیگیریها یی انجام داده ام که ان شاالله در ادامه این روند این اتفاق بیفتد.

دکتر ملکشاهی افزود : پیگیر تبدیل وضعیت کارمندان قراردادی دانشگاه پیام نور کوهدشت در مجلس خواهم شد.

وی گفت: در مورد دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی کوهدشت هم با رییس دانشگاه پیام نور کشور صحبت میکنم.

ملکشاهی ادامه افزود : از اول مهر قرار است باصنوف مختلف درشهرستان بطور مرتب جلساتی داشته باشم ازجمله بااساتید ودانشجویان محترم که این اولین جلسه ای است که در همین دانشگاه پیام نور کوهدشت هستیم به منظور اینکه از نزدیک با مشکلات دانشگاه بیشترآشنا شویم.

وی گفت:از اساتید دانشگاه انتظار می رود که هم به جامعه ما درس بدهند وهم به خود ماها تا پیگیری بکنیم.

وی افزود:ممکنه بعضی چیزها به ذهن مانرسد وثانیااگرهم باشد تکرار و تذکرش خیلی می تواند ما راتحریک به انجام کارکند

دکتر ملکشاهی ابراز داشت: بهترین افراد وشایسته ترین شان هم همین اساتید دانشگاه هستند که واقعا به ما راهکار بدهند بتوانیم برای دانشگاه یک گام برداریم

وی گفت: بایدتلاش کنیم یک سری فرهنگ هایی که واقعا غلط ایجادشده یعنی آرام آرام خودمون باعث شدیم که این فرهنگ غلط جابیفتد رااصلاح کنیم.

وی گفت:بهترین جایی می تواند به اصلاح این فرهنگ غلط کمک کند همین دانشگاه است چون دانشجویان رادراختیاردارد و هم کسی که استاد دانشگاه است پذیرش سخنش از طریق مستمعین خیلی راحت تراست چون احساس میکنند شخصی که صحبت میکند یک کارشناس است واساتید دانشگاه دربین مردم احترامشون زیاد است.

دکترملکشاهی افزود:درشهرستان کوهدشت خیلی از مسایل غلیظ تر از اون چیزی که باید باشدهست و میباید اصلاحشون کنیم، درستشون کنیم.

رییس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی بیان داشت : خیلی خوب است که شهر ما سیاسی است و مردم یک شهر سیاسی باشند این یک ارزش است یعنی می فهمند،  منظور از سیاسی بودن اینست خوب و بد راتشخیص میدهند، جریانات راتشخیص می دهند ولی این ارزش باید در جای خودش بکارگرفته شود، یعنی واقعا مثل همین استاد دانشگاه یک ساعت و نیم در کلاس حضورپیداکند در همان کلاس موثراست اگر در کلاس دیگری حضوریابد باعث بی نظمی می شود باید کلاس خودش برود ، در مسایل سیاسی هم در زمان خودش ارزش دارد یعنی در زمان انتخابات خیلی خوبه داغ شود مردم بیایند تجمعات سیاسی ولی وقتی از فصلش گذشت همه باید درکنارهم باشند.

وی افزود : الان فرهنگ غلطی که در کوهدشت هست اینست که مثلا کسی که بعنوان نماینده مردم انتخاب می شود ۴۰ درصد یا۵۰ درصد مردمی که بهش رای می‌دهند و۶۰ درصد مردمی که بهش رای نداده اند طوری تصور می شود که آن ۵۰ درصد موکلین این شخص نیستند درحالیکه کسی که بعنوان نماینده مردم انتخاب می شود چه کسانی که بهش رای داده اند وچه کسانیکه بهش رای نداده اند وطبق قانون کل ملت ایران موکل این شخص هستند

وی ابراز داشت : اساتید دانشگاه میتوانند فرهنگ های ناصحیح راآرام آرام اصلاح کنند

وی در پایان گفت: ان شاالله با تمام توان واحدکوهدشت را به مرکز تبدیل می کنیم

تهیه خبر : علی رستمی

false
false
false
false
 1. ناشناس

  درود بر دیدگاه های متعالی نماینده محترم و دلسوز و معتدل کوهدشت و رومشگان.
  خداوند ایشان را موفق و موید فرماید

  • شربی

   این بنده خدا نمی داند همین سیاسی بودن موجب شده که خیلی از مشکلات ایجاد شود و برخی هم چندان مشروعیت قابل اعتنایی نداشته باشند

 2. گرایی

  دوست دارم حسنی… به زودی برکنار بشی…

 3. مهران

  سیاست زده

 4. عرفان احمدی

  یعنی مردم سیاسی اند و من مردی سیاسی که انتخاب کرده اند …..

 5. فرهنگی اصلاح طلب

  فصل انتخابات گذشته ولی به هیچ کدام از سوالاتی که باعث کینه ی ۹۴شد پاسخ داده نشده فقط صورت مسئله رو پاک کردید دکتر،دور کردن فرماندار پیشین از کوهدشت باعث فراموشی اعمال جانبدارانه ی وی نخواهد شد به این راحتی مردم در کنار هم جمع نخواهند شد با اون زخمی که بهشون زده شد

 6. معلم

  قابل توجه نویسنده محترم کامنت” فرهنگی اصلاح طلب ” وقتی شما محترمان در انتخابات ۹۴ برای پیروزیتان شدیدا دچار “اطمینان کاذب!!!” میشوید قطعا این توهم چنان زخمی کاری بر روح وروان نازنینتان وارد میکند که درمانش فقط وفقط انزوا یا هجرت ویا خودکشی سیاسی است ! وبی تردید بهتر است برای همیشه دیگر درکنار همدیگر نباشید کما اینکه الان هم نیستید!حتما متوجه هستید سران بدنبال کارهای اقتصادی این شهررا ترک وشما وشماها باید بنشینید وغصه بخورید!

  • مدرس

   معلم جون شما دچار توهم شدید که خیال میکنید فرماندار ………….؛ راس میگی ما متوهمیم اقای به ظاهر و نسبتا معلم

 7. حقیقت

  این همه دکتر دکتر ترم اول ودوم دانشگاه آزردن تاامتحان جامع ندادن دکترمعین نداره بعضی هم ارشدشون رونگرفتن

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true