×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
در واکنش به اظهارات نماینده پلدختر در مورد سد معشوره ; اگر آب معشوره از پلدختر بود چه می کرد؟

ارجانیوز – سید صادق محمدی وفایی : در آن سالها که بیشتر سفرها با اتوبوس بود و گاه با چند التماس و تهدید پلیسی موفق می شدیم پای برخی از راننده ها را برای خواندن نمازی روی ترمز قرار دهیم اتوبوس ما به سه راه بروجرد رسید .چون راننده رفت تا ساعت سرعتش را ثبت کند پیرزنی فقیر به میان مسافران آمد تا شاید دل برخی از مسافران را به رحم آورد و کمکی دریافت کتد. در این هنگام سه نفرسرباز هرکدام با ساکی که بر دوش داشتند وارد اتوبوس شدند و وضعیت را برای اظهار فقر پیرزن سخت و دشوار کردند ‌از اینرو او هم باسوز و گدازی گفت شانس مرا ببینید این جا هم شد جبهه ؟
حال بعد از دهها سال از گذشت عمر انقلاب اسلامی تدبیری اندیشیده شد تا سدی به نام معشوره برای کوهدشت با این همه زمین تشنه احداث شود.
بعد از مطالعاتی که انجام شد و وزیر و دولتیان کار کارشناسی کردند و قانع شدند و توده های مردم شهر کار احداث سد را تمام شده می دانستند برخی ها همچون نماینده ی پلدختر شمشیر را از رو بسته اند و از امنیتی شدن پروژه سخن می گویند و چنان سخن از ممنوعیت احداث این سد می گویند که گویا سر چشمه ی سد معشوره پلدختر است و خداوند آن آب را هم فقط برای پلدختر آفریده است.
آری این هم از بخت و اقبال کوهدشت ماست که بعد از راضی کردن وزارت نیرو و دولتیان نماینده ی پلدختر در مقابل ایجاد سد معشوره هر چند روزی یک مصاحبه می کند و می گوید سد معشوره نباید احداث شود و آن را به جاده پل زال و …مرتبط می کند و سپس می گوید به جای سد معشوره سد چولهول احداث شود.
راستی اگر آب کوهدشت از پلدختر جاری می شد این نماینده چه می گفت و چه می کرد؟

https://telegram.me/seratsadegh

false
false
false
false
  1. یار

    از بخت و اقبال ما لرستانی ها، اکثر نماینده هایی که انتخاب میکنیم مثل نماینده پلدختر قبلاً کار اجرایی نکرده اند، و این باعث شده که به جای اینکه حلال مشکلات باشند از روی عدم آگاهی برای استان مشکل می تراشند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true