×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۲۶ دی , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Friday, 15 January , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
نامه ای به جوانان اصولگرای کوهدشت

به گزارش ارجانیوز : احسان احمدی کوشکی از فعالان سیاسی و اصولگرای شهرستان کوهدشت نامه ای را به جوانان اصولگرای کوهدشت نوشتند که در زیر می خوانید .

بسم الله الرحمن الرحیم.
جریان سرافراز انقلابی حامی ایت الله رییسی
سلام علیکم.
با اینکه خستگی در مردان و زنان جریان انقلاب راه ندارد ولی باید به صفوف متحد نوزده میلیونی این جریان با تمام مراتب و تنوع سلیقه،خسته نباشید گفت.جریان انقلابی اصولگرا حتی اگر پیروز نتیجه انتخابات نشود و حاکمیت دولتی را در دست نگیرد باز دایره ای در نظام اسلامی تلقی می شود که تطبیق مفاهیم فکری آن تا جایی منطبق به اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی است که جریان اصلاحات در قیاس با آن چون نقطه ای در دل این دایره می باشد.
کوتاه و مختصر چند نکته را از باب یک سرباز کوچک از دایره بزرگ اصولگرایی خدمت عزیزان این جبهه متذکر می شوم که چنانچه به آن اعتقاد دارید به انحا مختلف تبلیغاتی و سینه به سینه در فرهنگ سازی آن دخیل باشیم.
۱-حقیر هر چند به مشروعیت محمد خاتمی اعتقاد ندارم ولی جریان اصلاحات او را لیدر خط خود می دانند.با این وصف جریان انقلاب و اصولگرا بجز در اندک زمانی که مرحوم مهدوی کنی لیدر آن محسوب میشد هیچ وقت نتوانست لیدر جامع و کاریزمایی را برای خود جور کند.به فضل خدا دستاورد این انتخابات برای جریان انقلاب و اصولگرا این است که یک شخصیت باهوش دینی-سیاسی بنام ایت الله رییسی که در اوج محبوبیت نیز به سر می برد در راس جریان قرار گرفته و همه جریان باید در تقویت این دستاورد مومن و با برنامه کوشا باشیم.

۲-هر چند که از لحاظ تطبیق فکری و عملی،جریان انقلابی اصولگرا به مراتب نسبت به جریان اصلاحات نزدیکتر به خط مشی زعیم دانای نظام(آیت الله امام خامنه ای) است ولی باید با این نقشه راه دشمن فتنه گر مبارزه شود که هر جا اصولگرا پیروز ظاهری انتخابات نیست عوارض شکست آن را به اعتبار رهبری وصله دهند که در جایگاه ولایت فقیه و عاری از وصله به هر جریان سیاسیست و حضرت آقا را هزینه نمایند،زیرا ولی فقیه را اگر آنها خوب نشناسند جریان انقلابی اصولگرا خوب می شناسد لذا تکلیف این جریان این است سپر حضرت آقا باشند و هرگونه کج فهمی های بی پایه و صادر شده اتاق های فکری خصم را خنثی و صحیح آن را برای جامعه تبیین نمایند.
به امید موفقیت همه عزیزان
احسان احمدی کوشکی

 1. سامان

  باسلام.اولاکه شمادرجایگاهی نیستین که‌برای سیدمحمدخاتمی مشروعیت قائل بشین.ثانیاشمااصولگرایان نبایدفک کنین که خدافقط‌مال‌ شماست وفقط شماانقلابی ودین دارهستین.این ناشی ازخودخواهی شماست.ثالثاهرشخصی درانتخابش آزاده.رابعاشماکه خودتونوانقلابی میدونین وکلی ادعادارین بهتره حداقل برای احترام بجای محمدخاتمی بگین سیدمحمدخاتمی.واینکه ادب مردبه ازدولت اوست.هرچندکه این مطالب برای‌این است که دوستان خودشونونشون بدن.مدیریت محترم پایگاه خبری ارجالطفامطلب رودرج کنین تاگمان نکنیم که‌بیش‌ازاینکه یک پایگاه اطلاع رسانی هستین……….

  • مرگ بر خاتمی

   میتونی مشروعیت خاتمی را توضیح بدی؟

 2. مرز نشین ولایی

  دستمریزاد احسان جان.همکلاس بودیم یادت میکنم.
  امید خدا باطل نابود شدنی.رییسی رییس جمهورمیشه

 3. حسین سبزمرادی از تهران

  جناب آقای احمدی…. خاتمی برای کسانی بزرگ است که خود کوچکند..

 4. همشهری

  برادر عزیز گفتارتان سرتا پاتناقض۱ است ؛اولاعزیزمن از یک طرف جربان اصلاحات را نقطه ای در دل اصولگرایی میدانید در حالی که اکثریت مردم در طیف مقابل شما ونزدیک به اصلاحات بودنددر ثانیا شما ها دارید به گونه ای عمل میکنید که از ولایت به عنوان سپر وسیبل چه برای دور شدن از اصابت نقدها وچه برای ایجاد حریم امن برای حمله به دیگران استفاده میکنید بردتان را برد ایشان و شکست تان را شکست گفتمان انقلاب و استکبار ستیزی وخدمت به کحرومان و…… میدانید نه ما زیرا ما به جایگاه ولایت به عنوان فرا جناهی که طرفدار حق باشد مینگریم نه طرفدار یک گروه اقلیت . ثالثا تمام قدرت جریان اصولگرایی وشاید بیش تر از ان چیزی بود که در انتخابات ریاست جمهوری دیدیم نهایتا۱۶میلیون رای علاوه بر این چند میلیون نفری که همواره در انتخابات شرکت نمیکنن اگر اصلاح طلب نباشند قطعا اصولگرا نیستند زیرا جریان شما شرکت در انتخابات رابه شرع نسبت داده و نیامدن را خلاف. شرع و گناه میداند والحمد للله شما اهل ایمانید و گناهکار نیستید ودر پایان همین حضرات شما و دوستانتان هستید که خواسته یا ناخواسته در صدد تقلیل جایگاه رهبری در حد یک جریان سیاسی هستید چون زمانی که تفکر خود را نزدیک ترین تفکر به ایشان و نیروهای عزیز نظامی انقلاب میدانید پس شکست تفکر شما شکست نزدیک ترین تفکر به رهبری و وپیروزی دورترین تفکر از ایشان معرفی مینمایید شما را به خدا با این صحبت های نپخته و خام اختلاف های داخلی را دامن نزده و شکاف انقلابی و غیر انقلابی ؛مذهبی غیرمذهبی و….. رادرکشور ایجاد نکید. فبشر عباد الذین یستمعون القول ویتبعون احسنه
  اصلاح طلب دوستدار انقلاب وتکثر افکار و عقاید

 5. الم

  سلام خدمت برادر احمدی.بند سه را اینجانب با کسب اجازه به نامه جنابعالی اضافه میکنم.از این جهت باید توده خاکستری را جذب خودمون کنیم و رو ذهن رای اولی ها بشدت کار بشه تا بفهمند که نجات مادی و معنوی جامعه در جریان انقلابه نه در جریان رقاصه ها.با تشکر از سایت ارجانیوز

 6. سلام

  سلام
  آقای کوشکی

  به نظرم بهتر بود که این مسئله را فقط در فضای اصولگرایان و انقلابیون مطرح میکردید

  اما در مورد قضیه انتخابات، و اصطلاحاً شکست، رهبر انقلاب بیان خوبی در مورد فعالیتهای دانشجویان داشتند که مناسب اینجا هم هست:

  اگر بنا باشد که انسان از شکستها مأیوس بشود، ما صد بار باید در دوران مبارزه و صد بار باید در جنگ هشت­ ساله‌ی تحمیلی مأیوس می شدیم، عقب­ نشینی میکردیم. شب می ریختند در خانه­‌ی آدم، جلوی زن و بچّه‌ی آدم، آدم را کتک می زدند، دستبند به دست آدم می زدند، بعد هم میبردند آدم را، یا از اینها بالاتر. اگر بنا باشد که انسان از ضربه خوردن و به قول این دختر عزیزمان از کتک خوردن مأیوس بشود، ناراحت بشود، پس در آن دوره‌ی مبارزه، آنهایی که مبارزه میکردند باید مأیوس میشدند، [ولی] مأیوس نشدند؛ اگر مأیوس میشدند، مبارزه به پیروزی نمیرسید.

 7. سلام

  ادامه بیان رهبر انقلاب:
  نخیر! یأس به­ خاطر ناکامی‌های مقطعی و موقّت، مطلقاً در زندگی‌تان راه نداشته باشد.

 8. دلسوز

  سلام این تذکر را به چندتن از بزرگا اصولگرا ی کوهدشت دادم که حتما از جوانی مثل شما و سایر جوانانی که باهوش هستن استفاده کنند ولی به شما و امسالتون تاکید میکن در کنار باتجربه ها کار کنیت

 9. رشیدیان

  سلام علیکم
  پس از رحلت آیت الله مهدوی کنی ،ایت الله موحدی کرمانی تلاششان را کرده اند که رهبری جریان را بدست بگیرند و تا حدودی موفق بوده اند.اما گاها دچار تفرقه شدیم و این دلایلی دارد که باید بررسی شود.اما سهم خواهی بیش از بعضی جریانات گاها سبب تفرقه شده

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
 •