×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
پاسخ به شبهه معاندین و بدخواهان اسلام و ملت عزیز ایران; یادداشتی از محمد سوری

وَمَکَرُوا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِین
ﻭ ﻧﻴﺮﻧﮓ ﺯﺩﻧﺪ ، ﻭ ﺧﺪﺍ ﻫﻢ ﺟﺰﺍﻯ ﻧﻴﺮﻧﮕﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﺍﺩ ؛ ﻭ ﺧﺪﺍ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺟﺰﺍ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﻧﻴﺮﻧﮓ ﺯﻧﻨﺪﮔﺎﻥ ﺍﺳﺖ .(آل عمران ۵۴)

ارجانیوز – محمد سوری : در خصوص دعوت عده ای مغرض ، سست عنصر و بی اعتقاد به اسلام و نظام جمهوری اسلامی مبنی بر دعوت از مراجع تقلید و رهبران سیاسی به حضور در میدان دفاع از حرم اهل بیت (س) نکاتی را لازم دانستم تا خاطر ایشان و مخاطبین محترم معروض دارم تا سیه روی شود آنکه در او غش باشد.
🔴 ⁩اولین نکته ای که باید به آن اشاره شود انگیزه طراحان این دعوت است . بی شک غرض اصلی در انتشار این دعوت ایجاد تردید و شبهه در بین جوانان و ملت ایران نسبت به اخلاص مراجع تقلید و رهبران سیاسی و انتشار بذر بی اعتمادی نسبت به این بزرگواران است زیرا جوانان عزیز با ارشادات و رهنمودهای ایشان و با ایثارگری و جانفشانی خود چنان رعب و وحشتی در دل دشمنان اسلام و ملت ایران افکنده اند که ناتوانی در میدان جنگ آنان را وادار به شبهه افکنی ، تردید و بی اعتمادی نسبت به پشتیبانان فکری جوانان و رزمندگان اسلام یعنی مراجع تقلید و رهبران سیاسی وادار نموده است.
🔴 ⁩دومین موضوعی که باید به آن پرداخته شود این پرسش است که با کدام منطق و پایه ی عقلانی ، یک ملت علمای دینی ، رهبران سیاسی و سرمایه های فکری خود را در خط مقدم و تیررس دشمنان خود قرار داده اند تا ملت فهیم ایران دومین ملتی باشد تا در تقابل با دشمنان تکفیری صهیونیستی و استکبار جهانی چنین عمل غیر عقلانی مرتکب شوند .
🔴 سومین نکته باید به ترورهای اوایل انقلاب اشاره کرد. نقشه ی ترور رهبران دینی و سیاسی در اوایل انقلاب که پشتیبانان فکری حضور ملت در مقابل رژیم پهلوی بود به گمان اینکه اگر آنان را از سر راه خود حذف کنند می توانند انقلاب را از مسیر حقیقی خود منحرف نموده تا بدینوسیله به اهداف شوم خود برسند که با عنایت خدای تبارک و تعالی نقشه آنان نقش بر آب شد و امروزه دشمنان قسم خورده ملت ایران با حربه ی بر گرفته از اولیاء شیطانی خود در جنگ صفین که کم هزینه ترین راه شکست و تفرقه درصفوف قدرتمند جبهه ی حق و مقاومت است مبادرت به ترور شخصیت ها که پشتیبان فکری جوانان انقلابی هستند نموده اند تا با توسل به این ترفند به اهداف شوم و شیطانی خود برسند که ان شاءالله این حیله هم شکست خواهد خورد.

پیروز و سربلند باشید

📝 محمد سوری دبیر جبهه مردمی شهرستان رومشکان

#جبهه_مردمی
نیروهای انقلاب اسلامی
#شهرستان_رومشکان

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true