×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
سوتی رسانه‌ای و بازی با آبروی یک استان لرستان

به گزارش ارجانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ،صبح امروز خبری در فضای مجازی از زبان فرمانده سابق انتظامی لرستان پخش شد مبنی بر اینکه ۴ شرور در یکی از زندان‌های لرستان اقدام به خود کشی دست جمعی کرده‌اند.

این خبر که از سوی روزنامه رسمی دولت پخش شده بود بلافاصله در سراسر کشور پخش شد و لرستان را در صدر اخبار منفی کشور قرار داد.

اما پس از ساعتی شاهد آن بودیم که این خبر از سوی معاون اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان به شدنت تکذیب،و اعلام شد که این خبر مربوط به سال ۹۴ بوده است.

هر چند خبر خودکشی دسته جمعی اشرار سریعا از سوی رسانه‌های مجازی سریعا منتشر شد،اما متاسفانه از آنجایی که خبرهای منفی همواره با سرعت و شدت بیشتری در جامعه پخش می‌شود تکذیبیه این خبر تاریخ گذشته نیز خیلی مورد توجه قرار نگرفت و بر این اساس خبرنگاری که با کمترین دقتی اقدام به انتشار خبر چند سال پیش به تاریخ امروز کرده بود خواسته یا ناخواسته فضای استان لرستان را بر هم زد.

بر این اساس انتظار می‌رود رسانه‌ها همواره در انتشار اخبار خود دقت زیادی داشته باشند تا مبادا با انتشار چنین خبرهای کذبی موجب ناامن جلوه دادن فضای یک استان شوند.

از دستگاه‌های نظارتی نیز انتظار می‌رود این موضوع را سریعا مورد رسیدگی قرار دهند و اگر خطایی خواسته یا ناخواسته در این زمینه صورت گرفته به صورت قانونی با آن برخورد شود.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true