×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
طی حکمی کورش محمدی بعنوان مشاور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور منصوب شد

به گزارش ارجانیوز : مشاور آسیب های اجتماعی  معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی منصوب شد

انوشیروان محسنی بندپی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور طی حکمی کورش محمدی را به عنوان مشاور خود در امور آسیبهای جتماعی منصوب کرد.

محسنی بندپی در قسمتی از این #حکم خطاب به #مشاور_جدید خود آورده است:

“رشد و توسعه جوامع، تغییرات فزاینده و پرشتاب و تبعات و پیامدهای آن بویژه توسعه نامتوازن و بروز و شیوع معضلات و آسیبهای اجتماعی، ضرورت گسترش اقدامات پیشگیرانه، مداخله هدفمند و پایدار و مدیریت همراه با تفکر جامع و همه شمول را اجتناب ناپذیر می نماید. در کشور ما نیز که از قواعد جهانی کشورهای در حال گذار مستثنی نمی باشد، همگی ما مسئولیت داریم در ایجاد بسترهای مناسب و ساختارهای لازم جهت مداخله بهنگام و موثر در کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی تمرکز و برنامه ریزی نمائیم. لذا از شما #انتظار دارم، با عنایت به دورنمای سیاستهای #نظام_سلامت_اجتماعی و نیز #وظایف و #تکالیف محوله به سازمان #بهزیستی در #برنامه_ششم توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، بالاخص تولی گری سلامت اجتماعی کشور، با #اتکال به خداوند و با حسن تدبیر و بهره گیری از دانش و تجربه صاحبان اندیشه و خرد و متخصصان علوم اجتماعی و پتانسیلهای موجود درون و برون سازمانی در جهت #سیاستگزاریهای متناسب با هم افزایی و ارتقاء کارآیی و توسعه اثربخشی اقدامات، توجه ویژه به چالشها و نیازهای روزآمد جامعه، ایده ها و دیدگاههای مشورتی خود را در جهت گسترش گفتمان مسائل اجتماعی و #راهکارهای مداخله ای در جهت #مدیریت، کنترل و کاهش #آسیبهای_اجتماعی مبتنی بر دانش نوین و کاربردی در اختیار اینجانب قرار دهید.

?گفتنی است کورش محمدی هم اکنون علاوه بر #ریاست انجمن آسیب شناسی اجتماعی ایران، #نمایندگی مردم شریف شهر #اصفهان در #شورای_اسلامی دوره پنجم را نیز عهده دار می باشد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true