×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Monday, 4 July , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
‍ کرم رضا پیریایی : خواب آن انگشت سوم تعبیر نخواهد شد/ از نظر من دوره ی نمایندگی آقای الهیارملکشاهی تمام شده است

به گزارش ارجانیوز کرم رضا پیریایی در پیج اینستاگرامی تریبون تغییر نوشته اند  :فضای مجازی هم در انتخابات ما خودش از بابتی یک سنجه حقیقی واز حیثی یک عرصه ی واقعی، دستکم یک ایالت است!

?ظرف یک ماه گذشته که بنده بیشتر در میان مردم هستم و کمتر در ایالت مجازی! در چهار مقطع چسبیده به هم چهار نظر سنجی در گروههای مجازی رقیب برای بهره برداری تبلیغی انجام گرفته که از قضا نتیجه ها برای هرکدامشان معکوس و به نفع اینجانب شد!

?سه نظر سنجی رآ گروههای اصولگرا انجام دادند که من در دو تای آنها اول شدم و در یکی دوم، طبعا آنها که در زمین خودشان بازی راه انداخته بودند می‌خواستند برای رقابت درون گروهی سندی در ابراز موقعیت و موفقیت خود صادر کنند لیکن آنگونه که میل داشتند نشد!
گفت: “از قضا سرکنگبین صفرا فزود روغن بادام خشکی می نمود.

?این نتایج به دست آمده هایی است که در دست خودشان انجام شده و لابد از این اقدامشان راضی نیستند.

?جالب تر نظر سنجی است که در گروههای رومشکان توسط طرفداران آقای الهیار ملکشاهی با شیوه ی به ظاهر زیرکانه ای!برای تضعیف رقبا انجام می شود ولیکن آنجا هم بنده رقیب جدی هستم!راستی چرا در رومشکان هم چنین جهت گیری به نفع من اتفاق افتاده است؟!

?واقعیت ها گاهی رو به حقیقت دارد و برغم میل متقاضیان راهی را طی می کند که زاویه شان با حقیقت کم می شود!

?این صورت حساب برخی از سیاسیون است که اینگونه روی و رخ می نماید! و احتمال آنکه پیام هایش را به زودی در برابر چشمان نمایش دهد هیچ بعید نیست!

?متاسفانه برخی از اشخاص و گروههای این دیار هنوز در موج تمایلات خود غوطه ورند و آلا من می توانستم در ظروف مختلف در همین نیمه اول انتخابات خبرهای خوشحال کننده ای به مردم بدهم!

?از نظر من دوره ی نمایندگی آقای الهیارملکشاهی تمام شده است و به هیچ وجه آن انگشت سوم که مثل کلید آقای حسن روحانی است تعبیر نخواهد شد البته رفتار غیر بالغانه و عجولانه برخی از سیاسیون کهنه کار و نا همراهی عجیب شان قدری مرا دلخور کرد!

?آنها نشان دادند خیلی کم حوصله اند و شیر را در شیری اش سر می کشند و مربیان مجربی برای هدف خوانی های بزرگ نیستند، این هم یک واقعیت است امیدوارم این نیمه ی اول را به این بدی تمام نکنند.

?پیام های پنهان رومشکان از نفی و کنار گداشتن نماینده فعلی خبر می دهد!!!

?چرا؟:چون دو اتفاق افتاده یک عملکرد آقای ملکشاهی. دو از دست رفتن موقعیت سیاسی حامیان ایشان در هندسه ی سیاسی کشور! این‌ها واقعیت های همه فهم است!لیکن باید اعتراف کنم که مقدار کمی از شارژ نامبرده هنوز هست

کرم رضا پیریایی

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  •