×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش ارجانیوز : عباس گودرزی در حاشیه نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران به بیان توضیحاتی درباره آخرین وضعیت موسسه آرمان پرداخت و گفت: افرادی که باید ممنوع‌الخروج شده‎اند، بخش عمده‌ای از اموال همراه با میزان تسهیلات اعطاشده به مردم و مطالبات سپرده‌گذاران مشخص‌شده و پس از تطبیق و تعیین این ارقام به میزان مطالبات با فرمولی مشخص به نسبت سپرده‌گذاری هر سپرده‌گذار پرداخت می‌شود.
او اعلام کرد: این اموال متعلق به همه سپرده‌گذاران است و به میزان همه سپرده‌گذاران و براساس فرمول‌های مشخص بین مردم توزیع می‌شود.
نماینده بروجرد در مجلس خاطرنشان کرد: پیگیری‌ها در این زمینه ادامه دارد اما زمان مشخصی برای تحویل سپرده‌ها مشخص نمی‌شود چراکه این روش منصفانه نیست.
گودرزی همچنین گفت: متولی پرداخت مطالبات مالی موسسه آرمان پس از تثبیت اموال، موسسه ملل خواهد بود اما این به این معنا نیست که در حال حاضر موسسه ملل رقمی در اختیار دارد و باید پرداخت کند بلکه موسسه ملل متولی این موضوع پس از تثبیت اموال و تصمیم نهایی خواهد شد.
نماینده مردم بروجرد در مجلس اعلام کرد: وجه نهایی مطالبات از طریق موسسه ملل تثبیت‌شده و از سوی این موسسه به مردم پرداخت خواهد شد. بنابر این سپرده‎گذاران اطمینان‌خاطر داشته باشند که بانک مرکزی و مسئولان پیگیر مسائل هستند و در این راستا هیچ‎گونه ناراحتی وجود ندارد.
بروجردی در پایان تصریح کرد: سازوکار قانونی پیش‎بینی شده است، امید می‌‎رود زمان طولانی نشود و مردم مشکلاتشان مرتفع شود.
منبع: ایلنا